Валентин Кривошеев рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Подрібнювач харчових відходів STATUS Premium 100, Замовлення №290101

Купую диспоузер в цього продавця вже вдруге. Дуже вдячний співробітнику фірми, який допоміг мені придбати саме ту модель, яка мені найбільше пасувала.
Sвітлана не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 лютого 2024

Хотів купити: Витяжка телескопічна Ventolux GARDA 45 INOX (700) SLIM

Хотіла купити витяжку на кухню, але менеджер явно не був зацікавлений її продати: на моє питання, чи є в НАЯВНОСТІ товар, мені відповіли одним єдиним словом"СТОК", і далі тиша
Хочу доповнити: менеджер все таки мені передзвонив, виявився абсолютно адекватним,все пояснив, навіть пообіцяв допомогти у моїй непростій ситуації.
13 лютого 2024 Відповісти
Представник магазину «PIRAT.KITCHEN»
13 лютого 2024 Відповісти
Dmitriy G не рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Хотів купити: Витяжка телескопічна Bosch DFM064W54

Не відповідальний консультант. Чекаю "40 хв" вже 4 добу
Dima Parhomenko рекомендує цей магазин
13 грудня 2023

Купив: Подрібнювач харчових відходів STATUS Premium 100, Замовлення №161102

Все супер! Замовив кухонний подрібнювач Status Premium 100. Жінка дуже задоволена. Ціна мінімальна і відправили в цей же день. При цьому отримав дуже якісну консультацію від менеджера.
Ismail Nabi не рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Хотів купити: Витяжка телескопічна IKEA 103.889.77

Не рекомендую эту фирму для покупок вообще!! Сперва они не берут трубку, потом у них технические неполадки, потом игнорируют…и спустя 2 суток говорят что товар не в Киеве а где-то на складе во Львове и вообще эта техника некондиционная…хотя на сайте заявлено в наличии и тд и тп. Вообще не клиентоориентированны….
Відповідь представника «PIRAT.KITCHEN»
Шановний, ІСМАІЛ! ЦЯ ВИТЯЖКА наявна ЛИШЕ У НАС! ЗорієнтуйТЕся, просимо, у якій країні ви знаходитесь! МИ ДАЄМО НАЙКРАЩІ ЦІНИ І РЕКОМЕНДАЦІЇ по ВИТЯЖКАМ! Якщо відповідь надійшла через 2 дні, МОЖЛИВО У КРАЇНІ ВОЄННИЙ СТАН, і ми робимо ВСЕ МОЖЛИВЕ. По друге, так у результаті воєнних дій деяка техніка має пошкоджені пакування і знаходиться наразі на складах, інших ніж Київ. До речі, ТЕХНІКА В КОНДИЦІЇ, мова йшла лише про пакування. І ЯК МИ ЗРОЗУМІЛИ, в інших магазинах вона відсутня. МИРНОГО ВСІМ НЕБА! УКРАІНА ПЕРЕМОЖЕ!
Владислав v рекомендує цей магазин
5 листопада 2023

Купив: WEILOR PBSR 62651 BG 1300 FULL Motion, Замовлення №Заказ 021101

dfilippenko рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: https://gunter-hauer.kyiv.ua/leona-7-kukhonna-vityazhka-gunter-hauer/, Замовлення №Заказ 201003

Дуже вдячні за допомогу у виборі, та швидкої доставки товару
Сергей Шитиков рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Подрібнювач харчових відходів STATUS Premium 300, Замовлення №201001

Сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Дуже якісна консультація. Найприємніша ціна. Посморимо як буде працювати.
Юра Сейлуо не рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Хотів купити: Подрібнювач харчових відходів Franke Turbo Elite TE-125 (134.0535.242)

оформив замовлення, у відповідь тишина, ціни не актуальні
Відповідь представника «PIRAT.KITCHEN»
Юрій, з повагою! Дивний відгук, адже МИ ЗАЙМАЄМОСЬ ПОДРІБНЮВАЧАМИ, і ця модель є у нас В НАЯВНОСТІ! Припустимо, ми ПРАЦЮЄМО у не зовсім стабільному ЗОВНІШНЬОМУ СТАНОВИЩІ. Ви мали можливість зробити телефонний виклик. Ми НА ЗВ'ЯЗКУ! До РЕЧІ, на ПОДРІБНЮВАЧІ ми робимо найкращі ціни! Відгуки від покупців наявні. Україна ПЕРЕМОЖЕ! Мирного дня!
Юрій не рекомендує цей магазин
27 січня 2023

Хотів купити: Кухонна витяжка ELEYUS BORA 1200 60 BG

Оформив замовлення на витяжку ELEYUS BORA 1200 60 BG. В формі замовлення не можливо вказати інших даних крім імені і номера телефону. Після замовлення ніхто не передзвонює. Спробував написати на номер вайбер який вказано на сайті, відписали, що звяжуться зімною і далі тишина і ігнор, культура спілкування з клієнтами теж на "висоті" (фото переписки прикріпляю). Не рекомендую даний магазин.
Відповідь представника «PIRAT.KITCHEN»
Юрій, це ВІДВЕРТИЙ ХЕЙТ, ВИТЯЖКА У НАЯВНОСТІ. Ви звернулись до нас під час чергових ракетних обстрілів. І так сталось, що наша дислокація в межах Київської області зазнала ушкоджень від роботи ППО. Ми з розмови з Вами зрозуміли, що ви знаходитесь у відносно спокійному районі, і тому Вам байдуже на ці аргументи стосовно паузи в нашій роботі. ВАША ВІДПОВІДЬ БУЛА ТАКОЮ: " Маю право на думку НЕЗАЛЕЖНО ВІД ОБСТАВИН". Мирного ВАМ неба БЕЗ ПРИЛЬОТІВ. УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!