Ціна збігалась із заявленою на hotline
Дарья Шпакова рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Портативна електростанція , Зарядна станція FlashFish A201, 200 Вт (FF-A201), Замовлення №ТС-00000344

Ця станція повністю відповідає своїм вимогам, задоволена покупкою, працює навіть краще ніж очікували. Обслуговування на вищому рівні)
Alexandr Popov рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний проточний Ariston AURES SF 5.5 COM (3520018), Замовлення №ГМ-00001212

Порядок??
Вячеслав Бурмаков рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Тен, Замовлення №298431483

Олександр Швидун рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Коліно для внутрішньої каналізації Ostendorf НTsafe 45 ° 90 мм, Замовлення №547

Замовлення пройшло чудово, обробили швидко і відправили замовлення швидко, співпрацею задоволений)
Відповідь представника «Теплорадість»
Дякуємо за відгук. Сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами.
Анатолій Малаха рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: https://teploradost.com.ua/ua/blokten-gdwi0190-1-12-30-kvt-230-v-l360-mm-selfa-ge-sa, Замовлення №28409

Дякую Івану за гарну пропозицію, все чудово працює
Відповідь представника «Теплорадість»
Анатолій дякуємо за відгук, нам дуже приємно що Ви залишились задоволені нашим сервісом. Будемо раді Вашим новим замовленням.
Игорь Коханевич не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
23 липня 2024

Купив: Радіатор опалення ASG-Plast 500/100 (біметалевий), Замовлення №СТ-00000303

Нажаль зі зворотним звязком проблеми. Не отримав кронштейни в кількості 8 шт. Не перевірив комплектність відразу((( На звернення відповіли що уточнять, пройшло 7 днів, відповіді не отримав. Якість товару+ Ціна+ Сервісність-
Відповідь представника «Теплорадість»
Ігор, дякую що дали нам можливість виправитись та підказали нам наші зони росту :) В подальшому будемо намагатись не допускати подібних помилок! Сьогодні обов'язково надішлемо Вам кронштейни, яких не виявилось при отриманні товару. Дякуємо Вам за розуміння та до наступних замовлень :)
Елена Синькевич рекомендує цей магазин
9 липня 2024

Купив: Тепла підлога. Нагрівальний кабель FENIX ADSV 18160, Терморегулятор In-Term E51 (RTC 80), Замовлення №801

дуже сподобався магазин!, ціни найнижчі+ додаткову знижку зробили. Консультація взагалі на вищому рівні, дякую Миколі який допомагав у виборі багатьох товарів. задоволена покупками, рекомендую Теплорадість із задоволенням!!!!
Відповідь представника «Теплорадість»
Дякуємо Вам за відгук та рекомендації. Стараємось для всіх наших клієнтів. Будемо чекати наступних замовлень від Вас
V Y рекомендує цей магазин
2 липня 2024

Купив: Зовнішній блок кондиціонера Cooper&Hunter CHML-U28RK4, Замовлення №00000702

Дуже раджу цей магазин. Купував мульти спліт систему кондиціонування CooperHunter. Оплачував криптою, жодних проблем. Консультант Сергій дуже фахово надав інформацію, допомогу і супровід. Я приймно здивований, усім раджу
Відповідь представника «Теплорадість»
Дякуємо за відгук та зворотній зв'язок. Нам дуже важлива Ваша думка про наш сервіс. Будемо раді подальшій співпраці з Вами
Roman Kostiuk рекомендує цей магазин
29 червня 2024

Купив: https://hotline.ua/ua/computer-akkumulyatory-dlya-ibp/ctechi-lifepo4-12v-80ah-ct128v80ah/, Замовлення №5581

Швидко відправили, і швидко отримав, без нарікань.
Відповідь представника «Теплорадість»
Дякуємо за відгук. Чекаємо на нові замовлення від Вас.
Теплорадість вдруге за півроку мені допомогло!!!Дякую!
30 червня 2024 Відповісти
AngryMonk рекомендує цей магазин
28 червня 2024

Купив: Акумулятор для ДБЖ Shoto 6-CNF 12V 100Ah (6CNF-100), Замовлення №5549

Замовлення зробив 24 червня 2024 в 13.47, а в 13.48 вже магазин написав в телеграм Класно що швидко і шо саме класне, шо в месенджер, а не телефонний дзвінок. Дякую Олександру, за лаконічність . Що замовляв, куди доставити і наявність. Доставили в цей же день в 15.30.?? Так швидко, я ще ніколи не робив інет-замовлення.
Відповідь представника «Теплорадість»
Дякуємо за зворотній зв'язок. Сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами.