Юлія Ткаченко рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Радіатор біметалевий МІRADO 500/96 BM, Радіатор опалення Mirado 500/96 BM, Замовлення №УЮ - 00000101

Підтримка магазину працює дуже оперативно. Консультація була швидкою. Менеджер Іван допоміг швидко обрати модель. Оформлення та відправка була одразу. Ціна приємна і ще зробили знижку. Магазин сподобався, рекомендую!
Дачниця рекомендує цей магазин
21 травня 2024

Купив: Газовий котел E.C.A.Gelios Plus 24 HM, Замовлення №285

Представник магазину «Теплорадість»
Дякуємо за відгук та фідбек про наш сервіс. Будемо чекати на нові замовлення від Вас.
Вчора Відповісти
Александр Тишина рекомендує цей магазин
16 травня 2024

Купив: Труба мідна, ніпель перехід, згін, ізоляція каучукова , Замовлення №133

Все чудово! Миттєво передзвонили для уточнення замовлення, проконсультували. Все в наявності, швидко відправили. Якість супер.
Представник магазину «Теплорадість»
Дякуємо за відгук. Нам дуже важлива Ваша думка про наш сервіс. Будемо раді подальшій співпраці з Вами.
Вчора Відповісти
Костя Каменев рекомендує цей магазин
15 травня 2024

Купив: Cooper&Hunter CH-P15CW3I Tatras, Очисник повітря Cooper&Hunter CH-P15CW3I Tatras, Замовлення №603

Дякую за швидкість та допомогу
Дякуємо за відгук. Будемо чекати нові замовлення від Вас
Mykola Korobka рекомендує цей магазин
14 травня 2024

Купив: Змішувач для кухні Franke Neptune clear water білий, Замовлення №AO-00000121

Швидко зв'язались та зробили доставку за кілька годин
Дякуємо за відгук. Сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами
Анастасія676 рекомендує цей магазин
13 травня 2024

Купив: Solo унітаз-комплект, Замовлення №747

Все сподобалось, гарне обслуговування та швидка доставка Будемо звертатися ще!
Відповідь представника «Теплорадість»
Анастасія, дякуємо Вам за відгук та рекомендації. Будемо чекати на нові замовлення від Вас.
Алла Санникова рекомендує цей магазин
10 травня 2024

Купив: Унітаз-компакт Kolo Solo (79232000), Замовлення №310

Дякую за ретельно підібраний і вчасно доставлений товар сантехнічного признанаення. Особлива подяка менеджеру Івану за дуже уважне ставлення і терпіння. Приємні ціни і приємне, професійне обслуговування. Рекомендую магазин Teplоradist.
Відповідь представника «Теплорадість»
Алла дякуємо Вам за відгук та рекомендації. Нам дуже важлива Ваша думка про наш сервіс. Сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами.
Yana Gonchar рекомендує цей магазин
10 травня 2024

Купив: Термостат fantini, Замовлення №40448

Дякую за оперативність,ціну і швидке реагування
Відповідь представника «Теплорадість»
Дякуємо Вам за відгук. Будемо чекати на наступні замовлення від Вас.
Євген Ярошенко рекомендує цей магазин
9 травня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Zanussi ZWH/S 50 Azurro DL, Замовлення №947

Все дуже зручно, якісно, професійно.
Відповідь представника «Теплорадість»
Євген, дякуємо за відгук. Будемо раді подальшій співпраці з Вами.
Андрій Звір рекомендує цей магазин
9 травня 2024

Купив: Електрична рушникосушка Navin Омега 530x800 Sensor П, Замовлення №808

Ввічливі і тямущі менеджери. Швидка доставка і відмінна якість обраного товару. Рекомендую
Відповідь представника «Теплорадість»
Андрій, дякуємо за відгук. Будемо чекати на нові замовлення від Вас