Ціна збігалась із заявленою на hotline
Rino Turtle не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Meta Quest 3 512GB

Хотів купити вживу, приїхавши на місце знаходження, а їх там нема. Через hotline відкрив де вони знаходяться (Чернівці). Приїхав, і хвилин 20 шукав, поки мені не сказали із сусіднього магазину, що вони закрилися, та більше не працюються тут
Maestr0 рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium (MU7A3), Замовлення №0000-039437

Первый раз делал покупку здесь. Цену зафиксировали на момент заказа и для меня она не менялась, что очень порадовало. Сам телефон был в оригинальной упаковке, запечатанный, и не активирован ! Т.е. когда я его активировал мне начислили по три месяца AppleTV и Apple arcade. Короче новый девайс без подводных камней и работает великолепно ! P.S. Заказ оформлял по телефону, предоплату не требовали. Отличный магазин !
Ігор рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Смартфон OPPO A78 4G 8/128GB Mist Black, Замовлення №650723

Усі умови замовлення виконали вчасно. Ввічливе спілкування персоналу. Претензії по роботі магазину відсутні.
Andrey Kievskiy рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Смартфон Motorola G24 Power 8/256GB Glacier Blue (PB1E0002), Замовлення №41116

Рекомендую даний магазин для покупок, ввічливі консультанти, вартість товарів нижча за конкурентів
Andrew Khmarsky рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Планшет Apple iPad Pro 13 2024 Wi-Fi + Cellular 1TB Space Black (MVXW3), Замовлення №649888

придбав планшет. був мінімальний завдаток 500 грн. зафіксували ціну при замовленні. з побажань: звик в Соті відразу клеїти скло чи плівку та на нові моделі нічого не було з захисту запитав за чохол, теж мінус. - а загалом покупкою задоволений. рекомендую.
unkn0wn рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук Acer Nitro V 15 ANV15-51-73B9 (NH.QN8AA.003), Замовлення №22855

Sergiy рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Планшет TCL TAB 10s Wi-Fi 3/32GB Gray (9081X-2CLCUA11), Замовлення №649914

Дуже довго вагався чи купувати планшет в невідомому мені магазині. Але все ж таки наважився, адже ціна на планшет дуже приємна... і не пожалкував. Менеджери приємні. Домовлялися що доставлять в четвер, але в середу передзвонили і запитали чи зможу я отримати товар сьогодні (в середу, на день раніше). Планшет прийшов в належному стані, запакований, з чеком і гарантійним талоном. Дякуючи СОТА, відключення світла стануть не такими одноманітними.
Roman Stepl рекомендує цей магазин
12 липня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Plus 256GB Black (MU183), Замовлення №648363

Гарний магазин, не перший раз купую
ОiB не рекомендує цей магазин
12 липня 2024

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-CN)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Требуют предоплату. Не рекомендую .
sms * рекомендує цей магазин
8 липня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24 Ultra 12/256GB Titanium Black (SM-S928BZKG), Замовлення №648180

Купую в Sota вже не перший рік. SOTA- завджи кращі ціни ніж у конкурентів, товари Самсунг оригінал. Раджу робити покупки:)