Сat From Ukranian рекомендує цей магазин
26 лютого 2024 На модерації

Купив: НОУТБУК HP PAVILION LAPTOP 15-EG0038UA (4L5Z2EA) UA, Замовлення №626591

Купила в "Соті" ноутбук HP PAVILION LAPTOP 15-EG0038UA (4L5Z2EA) та аксесуари до нього, замовлення приїхало дуже швидко. Ноут ідеально підійде для роботи або начання, зручна клавіатура, тихій хід клавіш. В ноута класний сучасний дизайн. Встановила Віндовс 10, все працює добре.
Yevhen рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Apple Watch Series 9 GPS 45mm Midnight Aluminum Case with Midnight Sky Nike Sport Band M/L (MR9Q3, M, Замовлення №626657

Один з небагатьох магазинів де є саме версія Nike і ціна найкраща. Задоволений. Гарний магазин. Рекомендую
Ахмед рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: БЕЗДРОТОВІ НАВУШНИКИ SAMSUNG GALAXY BUDS FE, Замовлення №626147

Amina Sokhan рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Ваги підлогові електронні Smart Scale 3, Замовлення №626463

Замечательный магазин, все хорошо упаковали, товар отправили быстро
Артур Цема рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Смартфон Galaxy S22 8/256GB Phantom Black (SM-S901BZKG), Замовлення №0000-010696

Дуже чудовий магазин, порадував цінами на техніку, прям дуже смачні ціни, тому дуже рекомендую цей магазин, телефон сам по собі теж супер!
Юлій Пилипчак рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Фітнес-браслет Band 8 Midnight Black (55020AMP), Замовлення №9683

Вже не вперше купуємо в Sota) Сподобалися україномовні, толкові продавці-консультанти))
Meepohisto рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Hammerhead True Wireless X (RZ12-03830100-R3G1), Замовлення №0000-009586

Сам магазин норм, але про навушники можу точно сказати, що якщо у вас маленькі вуха, то краще таку форму не брати)
Віталій Осінський рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Фітнес-браслет Redmi Watch 4 Obsidian Black, Замовлення №#0000-010303

Браслет супер, правда ремінець не дуже сподобався, трохи незручно надягати але надійний. Вже замовив собі металевий. Магазин симпатичний, обслуговування швидке та якісне.
Вікторія Вінярська рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Enco Air3 Pro White, Замовлення №625375

Обслуговування магазину, ціна, якість товару - всім задоволена. Дякую за оперативну доставку.
wake рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: КАБЕЛЬ З ПІДТРИМКОЮ РЕЖИМУ ПАРКУВАННЯ XIAOMI 70MAI MIDRIVE UP02 HARDWARE KIT EU, Замовлення №625172

Замовлення оброблено швидко і якісно АЛЕ у разі замовлення доставки кур?єром магазин не погоджує з вами час доставки. Кур?єр зателефонував по факту доставки на місці. Тобто якщо ви замовляєте доставку кур?єром - будьте ласкаві сидіть весь день в дома / в офісі