Михаил Тримайло рекомендує цей магазин
17 березня 2021

Купив: STRIAL 701 SUV 215/65R16 102H, Замовлення №41253724

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі

Заказ принят быстро.Товар забрал за 5минут. Большое спасибо.
Дякуємо за відмінний відгук! )
Александр Загидько не рекомендує цей магазин
15 березня 2021

Купив: Litnya shina ROADSTONE N Blue ECO 195/65R15 91V, Замовлення №41251467

Не сподобалося: видача товару на складі

Приехал в пункт выдачи Киев ул. Деревообрабатывающая 5, назвал номер заказа сказали «ожидайте» смотрю уже все кто пришёл позже меня уже получили шины, я терпеливо жду, но все продавцы заняты своими делами, спустя 30 мин ожидания я спросил когда я могу забрать свой заказ? На что прозвучала фраза какой заказ???? Т.е они просто забыли....! Резюме: продавцы по месту выдачи АБСОЛЮТНО БЕЗРАЗЛИЧНЫ К ПОКУПАТЕЛЮ СЕРВИС НУЛЕВОЙ??????
Відповідь представника «Faynaguma.com.ua»
Доброго дня! Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за завдані незручності. Ми провели оптимізацію робочих процесів, що дозволить уникнути подібних затримок в майбутньому. З повагою, магазин Faynaguma.
Вячеслав Правосуд рекомендує цей магазин
7 березня 2021

Купив: Bridgestone blizzak vrx 195 65R15

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, сервісна підтримка

Замовив гуму все пройшло чудово , рекомендую.
Dmytro Mural рекомендує цей магазин
13 лютого 2021

Купив: Зимові шини Goodyear UltraGrip Ice 2 (215/65R16 98T)

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару

Затримали сильно через шиномонтаж, не знають, що відбувається за стінкою. Але то - таке...
Vitalii Snigu рекомендує цей магазин
10 лютого 2021

Купив: MICHELIN X-ICE SNOW 215/60R16 99H, Замовлення №41234034

Alex Maximenko рекомендує цей магазин
27 січня 2021

Купив: Шини MICHELIN Energy Saver Plus 185/65R14 86H (2od.), Замовлення №41229188

Не сподобалося: замовлення через корзину, повернення товару

Товар доставлений вчасно, як домовлялися, без дефектів.
Pavel Voronin рекомендує цей магазин
22 січня 2021

Купив: Зимові шини Michelin Agilis Alpin (215/65R16C 109/107R), Замовлення №41227428

Заказ зробив на ОДНУ шину на сайті. передзвонили того ж вечора. купівля однієї шт не була проблемой. відвантажили через нову пошту і забрав через день на НП.
Yaroslav Shevchenko рекомендує цей магазин
20 січня 2021

Купив: Зимові шини Белшина ArtMotion Snow (175/65R14 82T)

Все добре. Рекомендую!
31 грудня 2020

Купив: Zimnyaya shina BELSHINA Artmotion Snow BEL-317 205/55R16 91T (4ed.)., Замовлення №9901016677

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Юлия Бершадская рекомендує цей магазин
18 грудня 2020

Купив: Зимові шини Continental WinterContact TS 860 (195/65R15 91T), Замовлення №40212300

Спасибо за шины. Понравилось что на месте склада находится шиномонтаж и нас сразу же переобули. Единственное замечание оператору. Пожалуйста указывайте сразу же, шины прошлогодние или новые! Но с другой стороны, я этого не спросила, поэтому оценку снижать не стану