Евланова Лера рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Бензопила Husqvarna 562 XP (9706635-18), Замовлення №2682

Зробили оптове замовлення в цьому магазині. Дуже порадувало, що протягом 3 днів всі товари були вже на пошті. Обов'язково продовжуємо співпрацю!
Відповідь представника «listasad.com.ua»
Добрий день, вдячні за відгук! Раді, що Ви задоволені покупкою в нашому магазині. Будемо раді співпрацювати надалі)
Алексеев Саша рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Шурупокрут GTM DS18/40P (2690), Замовлення №2507

Відправили швидко. Запаковано добре. Протягом певного періоду користування дефектів не помітив. Магазин рекомендую за швидку доставку та чудовий товар.
Відповідь представника «listasad.com.ua»
Добрий день, Олександре! Дякуємо, що поділилися досвідом покупки в нашому магазині. Будемо раді бачити Вас за новими покупками)
romadeko рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Газонокосарка Husqvarna LC 142iS KIT (9705419-02), Замовлення №2517

Кілька разів тут купувала для клієнтів, тепер купив для себе. Завжди було гарне обслуговування та повноцінна консультація. За якістю техніка також гарна. Всім задоволений, дякую!
Відповідь представника «listasad.com.ua»
Добрий день, дякуємо, що знайшли час залишити відгук, будемо раді бачити Вас за новими покупками!)
Виктор Кацупа рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Зварювальний напівавтомат інверторний GTM MIG-200SP LED, Замовлення №2597

Дійсно, багато товарів. З доставкою проблем не виникає. Усе приходить у належному вигляді. Загалом магазином дуже задоволений.
Відповідь представника «listasad.com.ua»
Добрий день, Вікторе! Вдячні, що знайшли час залишити відгук. Раді, що Ви задоволені покупкою в нашому магазині)
Варко Софiя рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Газонокосарка Husqvarna LC 141C (9670993-01), Замовлення №2518

Магазин радив сусід. Замовила газонокосарку, швидко отримала, ціна нормальна, всім задоволена. Дякую!
Відповідь представника «listasad.com.ua»
Добрий день! Щиро вдячні за відгук, будемо раді бачити Вас за новими покупками!)
Шония Кирило рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Акумуляторна пила Husqvarna 340i, Замовлення №10053

Хороший вибір товарів. Замовлення швидко прийняли і відправили того ж дня. Досить приємні ціни. Надають гарну консультацію.
Відповідь представника «listasad.com.ua»
Добрий день, вдячні за відгук, будемо раді бачити Вас за новими покупками!)
Дима Соев рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Культиватор Husqvarna TF 120 (9671008-03), Замовлення №92967814

Відмінний магазин з великим асортиментом та адекватними цінами. Та й плюс кваліфікований персонал. Нещодавно шукав собі хороший культиватор для господарства, щиро дякую консультанту, допоміг підібрати кращий варіант для мене.
Відповідь представника «listasad.com.ua»
Добрий день, Дмитре! Дякуємо за відгук. Раді, що Ви задоволені покупкою в нашому магазині.
Сергей Ковальчук рекомендує цей магазин
25 листопада 2019

Купив: БЕЛМАШ 3-х ножевой СДМ-2500М, Замовлення №92965093

Довго вибирав товар, зупинився саме на цій моделі. При розмові з менеджером ціна і наявність підтвердились. Обов'язково ще придбаю щось у покупця, дуже сподобалось Дякую!
Дуже дякуємо за відгук
Михайло Жуковський рекомендує цей магазин
6 листопада 2019

Купив: Деревообробний комбінований верстат Белмаш СДМР-2500

Не сподобалося: оформлення замовлення

Передзвонили одразу, відправили в той же день, ще й вклали подарунок. Рекомендую)
андрей барышников не рекомендує цей магазин
4 листопада 2019

Хотів купити: Шурупокрут Dnipro-M CD-123QS (80634000)

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

На сайте написано, что товар в наличии, по факту его нет( не хорошо...
Відповідь представника «listasad.com.ua»
Доброго дня Залишки обновлюються два рази в день. Останній такий шуруповерт забрали, якраз за дві години до вас. Вибачте за незручності