Ringo рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Elgato Game Capture HD60 X, Замовлення №№674

Все сподобалось, швидко, якісно, ціна супер
Відповідь представника «Tomdom»
Шановний клієнте! Ми щиро вдячні за приділений час та залишений відгук! Нам важливо, аби покупці залишалися задоволені співпрацею з нами! З повагою, Том Дом.
Maksym рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Материнська плата B650E PG Riptide WiFi, Замовлення №206070

Замовляв собі материнську плату ASRock B650E, тому що ціна була привабливішою ніж у інших Інтернет-магазинах. Оплатив повну суму, менеджер прийняв замовлення та одразу відправив у обробку. З заявлених 7 днів отримав зі складу замовлення через 4. Задоволений співпрацею.
Відповідь представника «Tomdom»
Максиме, ми дякуємо Вам за таку оцінку нашої роботи! Ми завжди працюємо над вдосконаленням нашої роботи, тому раді отримувати саме такі коментарі покупців! Звертайтеся до нас ще! З повагою інтернет – магазин TomDom!
Sahar5213 рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Шредер, Замовлення №274526418

Чудовий магазин. З радістю купуватиму тут ще.
Відповідь представника «Tomdom»
Ми щиро вдячні Вам за відгук! Позитивний зворотній зв’язок завжди приємний та додає ще більше наснаги працювати! Завжди будемо раді Вам знову! Звертайтеся!
odin75117 рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Dremel 3000-1/25 EZ (F0133000JS), Гравер 3000-1/25 EZ (F0133000JS), Замовлення №343

Гарний магазин. Без пафосу
Відповідь представника «Tomdom»
Дякуємо Вам, що знайшли час та залишили відгук про співпрацю з нами! Нехай товар служить Вам якнайдовше! З повагою, інтернет-магазин Tomdom.
alex77anna рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Монітор 25M2N5200P/00, Замовлення №207394

Щиро дякую, монітором задоволені, доставили за 5 робочих днів, ціна як на сайті. Скинув передоплату 1тис. Залишок заплатив при отриманні. Співпрацею з магазином задоволений. Рекомендую.
Відповідь представника «Tomdom»
Дякуємо Вам за залишену оцінку! Нехай товар слугує Вам як найдовше! З повагою інтернет – магазин Tomdom.
Dimand не рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Хотів купити: Акустична колонка R-51PM Black

Пишут цену якобы за 1 колонку, но это комплект, их нельзя купить раздельно. Опыта взаимодействия с магазином нет, пока нейтральный комент.
Відповідь представника «Tomdom»
Приносимо вибачення за цю помилку на сайті, вона вже виправлена і тепер кількість та ціна відображається коректно. Будемо раді Вашому замовленню в нашому магазині!
Анастасія Акімова рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Cloud Alpha (HX-HSCA-RD/4P5L1AM), Замовлення №274520813

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Рекомендую магазин. Менеджери віччливі та якісний товар
Відповідь представника «Tomdom»
Анастасіє, спасибі за залишений відгук! Стараємось працювати тільки краще! З повагою інтернет – магазин Tomdom.
Павло Чамата рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Вафельниця DuraCeramic VST072, Замовлення №270429594

Чудове обслуговування і якісний товар. Рекомендую!
Відповідь представника «Tomdom»
Павло, ми щиро вдячні Вам за позитивну оцінку роботи магазину. Звертайтесь до нас в майбутньому!
Олена Галийчук рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Електрочайник WK 401, Замовлення №269670013

Магазин рекомендую Все супер
Відповідь представника «Tomdom»
Дякуємо щиро, Олено! Звертайтесь до нас в майбутньому за новими покупками!
Марта Богданівна не рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Вафельниця ZSM7900 3 в 1, Замовлення №196127

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Обслуговування жахливе,вафельниця не працювала при першому використовуванні.З проблемами вдалося повернути покупку, хоча не пройшло 14 днів після отримання.На правдиву експертну оцінку не розраховую,шкодую,що не звернулась у незалежний сервісний центр,а відправила за свої кошти майстру що працює з цим магазином.Не рекомендую здійснювати покупки в Tomdom.Даремно витрачені кошти та нерви.
Відповідь представника «Tomdom»
Доброго дня! Будь ласка, вкажіть номер замовлення, ми проаналізуємо ситуацію.
Номер замовлення 196127
9 січня 2024 Відповісти
До речі,про ремонт терморегулятора в гарантійному талоні після ремонту не було зазначено.
9 січня 2024 Відповісти
Представник магазину «Tomdom»
Доброго дня! Ми проаналізували ситуацію щодо Вашого замовлення. У Вас були скарги на роботу товару, але так як він був у використанні - попри Ваші вимоги повернути товар протягом 14 робочих днів, це було неможливо. Тільки новий товар підлягає поверненню протягом 14 робочих днів. У вашій ситуації товар підлягав сервісному обслуговуванню. Ми виконали перед Вами гарантійні зобов'язання. Нехай слугує довго і на користь!
16 січня 2024 Відповісти
Показати всі коментарі