Ціна збігалась із заявленою на hotline
Секретар Гемафонд не рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Вентилятор підлоговий Camry CR 7314, Замовлення №135

Замовили 5 одиниць Вентилятор підлоговий Camry CR 7314 по безготівковому розрахунку. В одному з них був відстуній комплект кріплень для вентилятора, тобто зібрати його в робочий стан не можливо!!!
Андрей не рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Зарядна станція UGREEN PowerRoam 1200 1024Wh (GS1200), Замовлення №230709

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Tomdom»
Андрію, добрий день. Ми розуміємо Ваші емоції та визнаємо свою провину, тому найперше хочемо вибачитись за те, що ситуація склалась таким чином. Усім відомо, що зарядні станції зараз володіють шаленим попитом та є товаром першої необхідності. Здебільшого, товар у нас зберігається на центральному складі за кордоном. Він вже викуплений у постачальника, але потребує часу на транспортування до України. Ми не можемо передбачити кількість замовлень, тому інколи залишків на складі не вистачає, щоб забезпечити усіх покупців. В таких випадках ми шукаємо постачальника, який може терміново відправити нам товар. У більшості випадків все складається добре, але трапляються випадки, подібні до Вашого, на жаль. Рідко, але трапляються. Звісно, ми цінуємо своїх покупців та робимо все можливе, аби уникати таких ситуацій, але не все залежить від нас. Якщо маємо змогу - пропонуємо альтернативний варіант, як і зробили у Вашому випадку. Знижка 8000 грн, у вигляді компенсації, на нашу думку, є доволі хорошим варіантом. Поставки прибували у маленьких кількостях, тому знову відбулась затримка. Ми все розуміємо, Ви однозначно маєте право на негативні емоції відносно нашого магазину, але, повірте, ми робимо усе можливе, аби якнайшвидше виконати замовлення. Для нас важливий кожен клієнт і ми прагнемо залишити позитивні враження про нас, виконавши замовлення. Але ми завжди залишаємо за покупцем вибір - дочекатись свого замовлення чи повернути сплачені кошти. Ми вдячні Вам за терпіння та за те, що дали змогу виконати замовлення до кінця. Нехай зарядна станція довго та безперебійно слугує Вам. Від усього серця бажаємо Вам миру та спокійних днів. З найкращими побажаннями - TomDom.
Владимир Лагодный рекомендує цей магазин

Купив: Кресла husaro, Замовлення №240334

Рекомендую магазин
Відповідь представника «Tomdom»
Володимире, щиро дякуємо за відгук та фото! Завжди будемо раді Вашим замовленням.
Оксана Продченко рекомендує цей магазин

Купив: Вентилятор колона Camry CR 7320, Замовлення №300280239

Магазин рекомендую. Сервіс супер. Товар бомбезний. Я задоволена на всі 100
Відповідь представника «Tomdom»
Оксано, спасибі за теплі слова. Нехай товар приносить користь якнайдовше. Звертайтеся ще!
Den Disson не рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) ASUS ROG Rapture GT6 White 1-pack (90IG07F0-MU9A30), Замовлення №242232

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Oleg Kulchytskyi рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №234 432

Відповідь представника «Tomdom»
Олеже, добрий день. Дякуємо Вам за позитивну оцінку та бажаємо гарного дня!
Виктория Ремишевская рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Геймерський ігровий стіл Ultradesk Rocket (UDESK-RT-BB), Замовлення №238066

Купівля пройшла вдало! Син 14ти років, за 2 години впорався зі зборкою. Все у комплекті, комплектуючі пронумеровані. Дякую!
Відповідь представника «Tomdom»
Добрий день, Вікторіє! Радіємо, що Ви задоволені співпрацею. Нехай стіл прослужить Вам ще багато років! Бажаємо Вам гарного дня та мирного неба.
Lyubov Myetolkina рекомендує цей магазин
16 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2, Замовлення №237585

Товар чекала 12 днів, але мене попередили про це. Зараз великий попит.
Відповідь представника «Tomdom»
Любове, дякуємо Вам за чудовий відгук! Раді, що товар Вам сподобався. Нехай зарядна станція виручає Вас при вимкненнях електроенергії. Бажаємо Вам гарного дня та чекаємо наступних звернень!
Олег Соколов рекомендує цей магазин
16 липня 2024

Купив: Вертикальний пилосос Tesla AeroStar T300, Замовлення №3630

Відповідь представника «Tomdom»
Олеже, ми вдячні Вам за оцінку! Нехай пилосос слугує довго та робить прибирання приємним. Обов'язково звертайтесь до нас ще, обіцяємо виконати замовлення на найвищому рівні. Гарного та спокійного Вам дня, команда інтернет-магазину "TomDom".
Loster рекомендує цей магазин
12 липня 2024

Купив: EcoFlow DELTA Max 1600 (DELTAMAX1600-EU), Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 (DELTAMAX1600-EU), Замовлення №3461

Хочется порекомендувати магазин, хоч трохи і нервував, але все пройшло добре. Як і обіцяли відразу - за 9 днів товар прибув на склад та за день був доставлений в Київ. Працює без нарікань. Навіть трохи жалкую, що не купив все попореденій оплаті та переплатив нормальну суму на накладний платіж новій пошті. Ціна була актуальна, хоч за ці 10 днів вони вдже подорожчали ще в Україні. Тепер знатиму, до кого звертатися за технікою))) Дякую!
Відповідь представника «Tomdom»
Добрий день! Щиро вдячні за оцінку нашого магазину! Ми розуміємо, що покупець хоче отримати товар якнайшвидше. Зі свого боку ми робимо усе можливе, щоб цю потребу задовольнити, але не все залежить від нас, на жаль. Терміни відправки пов'язані з великим попитом на товар. Дуже дякуємо Вам за очікування та з радістю виконаємо нові замовлення від Вас. Бажаємо всього найкращого, Ваш TomDom.