Alesya Bondar рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Купив: магнітний конструктор, Замовлення №-

Відповідь представника «diskont.org.ua»
Олеся, щиро дякуємо за позитивний відгук!
Юлия Бабакова рекомендує цей магазин
23 вересня 2022

Задоволена магазином, замовлення по ціні дешевше ніж в інших магазинах. Відправили вчасно
Відповідь представника «diskont.org.ua»
Юліє, дуже дякуємо за ваш відгук! Щасти вам!
ZAKorch рекомендує цей магазин
22 вересня 2022

Купив: LEGO Minecraft Небесна башта 565 деталей (21173)

Дуже сподалась покупка в цьому магазині! Ввічливі продавці, товар був якісно запакований, вчасно відправлений. Продавці вирішили досить складну проблему - на доставку товару було дуже мало часу, крім того в мене було обмаль часу на отримання посилки НП, бо я була проїздом у мало знайомому місті! Але все склалося - товар я отримала вчасно! Онук був щасливий, а це і було головною метою покупки! Дякую магазину і всім рекомендую!
Відповідь представника «diskont.org.ua»
Ми щасливі також, що все склалось )
Тарас Тирошко рекомендує цей магазин
22 вересня 2022

Купив: LEGO Speed Champions Aston Martin Valkyrie AMR Pro и Aston Martin Vantage GT3 76910

Набір оригінальний, швидке підтвердження замовлення, швидка доставка, гарно запакован, найнижча ціна Рекомендую.!
Відповідь представника «diskont.org.ua»
Тарасе, дякуємо за вашу оцінку!
22 вересня 2022

Купив: Іграшка mega hauler- mega transporteur

Товар повністю відповідає опису, мега швидке підтвердження замовлення та доставка . Рекомендую!
Відповідь представника «diskont.org.ua»
Мегаспасибі за ваш відгук! :)
31 липня 2022

Купив: LEGO Creator Дослідницький планетохід 31107, Замовлення №200237229

Рекомендую этот интернет-магазин, продавец общительный, быстрая обратная связь и такая же быстрая отправка товара! Очень приятное обслуживание, радость не только от покупки ЛЕГО, но и от оформления заказа:))
Відповідь представника «diskont.org.ua»
Дуже дякуємо за теплі слова! Такі продавці як ви несуть тільки радість :)
Юрий Кухаренко рекомендує цей магазин

Купив: Lego Creator Транспортувальник гоночних автомобілів 31113

Замовляли конструктор лего , зателефонували для уточнення і того ж дня відправили. Спілкування було приємним.Отримали те, що замовляли
Відповідь представника «diskont.org.ua»
Юрію, сердечно дякуємо за ваш відгук!
Oksana Spas рекомендує цей магазин

Купив: Конструктор Lego creator

Вчасно доставили товар, ціна найнижча з усіх мною промоніторених. Дякую за сервіс
Відповідь представника «diskont.org.ua»
Оксано, спасибі велике за вашу оцінку. Ми стараємось для вас ;)
Yulian Bursuk рекомендує цей магазин

Купив: Remix LOL O. M. G. Remix Super Surprise

Набор ляльок оригінальний, відмінної якості. Швидка доставка. Рекомендую
Відповідь представника «diskont.org.ua»
Юліане, дякуємо за ваш відгук!
Максим Ляшенко рекомендує цей магазин
16 червня 2022