user.natalia не рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-CN), Замовлення №100019

Yaroslav Vershilo рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Natural Titanium (MU7E3), Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №00000011419

Купував iPhone 15 pro max 512 Gb в кольорі Natural Titanium та навушники airpods pro 2 gen. Відправили Новою Поштою через 3 години після оплати товару. Швидко, якісно, відправлення прийшло на 1 день раніше, ніж розраховував, що приємно. Загалом усім задоволений, рекомендую. ?
SpeedShock рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 512GB Natural Titanium (MTV93), Замовлення №12326

Дуже граний сервіс , все дуже сподобалось , отримав те що хотів дуже швидко і якісно , співробітник надав всю необхідну інформацію, допоміг вибрати аксесуари і встановити на телефон, рекомендую всім
Vova Pliuto рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 128GB Blue (MPVN3), Замовлення №1523

Купував Apple iPhone 14 128GB Blue. Дуже сподобалось обслуговування. Представник магазину був постійно на контакті і доступний. Вирішили все оперативно і по доставці, і по оплаті. Товар відправили в день оплати. Все прийшло, так як і було заявлено, оригінальне, упаковка в ідеальному стані. Плюс ціна на товар була нижчою в порівнянні з іншими пропозиціями. Рекомендую даний магазин.
Yevhen рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №00000011556

Diana1601 не рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Мзп acefast , Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №11131

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару

Продали блочок мзп acefast a21 30W 1 USB-C за 1200 который в других магазинах стоит 400 грн. Почему у вас такие наценки?
Жан Поплавский рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck OLED 1 TB, Замовлення №68700

Олена Захарова не рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Хотів купити: Смарт-годинник Apple Watch Series 9 GPS 41mm Starlight Aluminum Case w. Starlight Sport Band - S/M (MR8T3)

Годинника немає у наявності
Jon Snow рекомендує цей магазин
10 березня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation (MME73), Замовлення №95087

Заказываю в этом магазине не в первый раз. Все на высшем уровне. Цены и качество товара радуют.
Oleksandr Pidmohylnyi рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation (MME73), Замовлення №93609

Після замовлення товару менеджер зв?язалась буквально на протязі пів години. Поспілкувались, єдине що не дуже було зрозуміло чому перевели бесіду в телеграм, через чат бот. Але все пройшло добре, замовлення підтвердили і відправили доставкою. Приємне було ще й те що запросили до магазину та ціни на асортимент. Рекомендую.