Дмитрий Кислуха рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: DJI Mavic 3 Classic, Замовлення №20816

Купляв DJI Mavic 3 Classic для військових - швидко відповили про наявність, оплатив безготівкою, відправили наступного дня і мені копії чеків. Сервісом магазину задоволен.
kiril kalinyuk рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Зарядна док-станція Meta Quest 3, Компактна зарядна док-станція Quest Pro Compact Charging Dock (899-00439-01), Замовлення №3745

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Все на високому рівні, швидка відправка; порадили та підібрали.
oleg le рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Valve Knukles, Універсальний рюкзак Deco Gear, Компактна зарядна док-станція Vive Pro 2 VR Headset (99HASZ000-00), Замовлення №3649, 5959

Завжди усе для vr купував у цьому магазині, ще з часів першого HTC Vive
Olga Gvozdenovich рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Крепление для Meta Quest 3 KIWI Elite Strap с батареей 6400мАч, Замовлення №20939

Покупали в этом магазине крепление на очки, остались очень довольны. Качественно отличное, гораздо удобнее оригинального. Продавец помог с выбором, отправили быстро, всё отлично. Рекомендуем)
colaqt рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Meta Quest 3 512GB, Замовлення №5639

Консультант був дуже уважним. Перевірили квест 3 прямо в магазині. Потім знайшла дефект від виробника, і шолом мені замінили на інший. Також хочу відзначити оперативність відповідей у Telegram, завдяки чому усі питання були вирішені швидко. Крім того, мені допомогли з вибором аксесуарів і чесно розповіли про недоліки одного з нових кріплень. Усе, що я замовила, було в наявності. Норм розташування магазину (недалеко від метро та зупинки трамваю). Задоволена покупкою і обслуговуванням. Дякую!
Tatiana Tril рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Кріплення для Meta Quest 3 Bobo M3 Pro, Замовлення №5504

Замовлення оброблено оперативно, товар відповідає заявленому. Враження від покупки лише позитивні, швидка доставка і чудовий сервіс, дякую менеджеру Віталію за гарну роботу. Рекомендую цей магазин !
Alex Alexeenko рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Компактна зарядна док-станція Quest 2 128 GB, Замовлення №12607

Здавав в ремонт джойстик від Oculus. Все чудово відремонтували, все прекрасно працює! Дякую що взялись за цю роботу!
Volodymyr Didok рекомендує цей магазин
21 січня 2024

Купив: Компактна зарядна док-станція Quest 3 128GB, Замовлення №5760

Замовив Meta Quest 3 з VR-Store і залишився дуже задоволений. Пристрій прибув швидко, упаковка ціла. Все працює ідеально прямо з коробки, налаштування інтуїтивно зрозумілі.
ТетянаСавр рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Электронная книга Amazon Kindle Oasis 10th Gen. 32GB Graphite, Замовлення №20784

Дуже вдячна працівникам магазину, а саме менеджеру Віталію, за сервіс , консультування при виборі товару, рекомендації та своєчасний зворотній зв"язок, вирішення всіх супутніх питань, приємне спілкування і порядність. Широкий асортимент товару, не завищені ціни, можливість замовлення безпосередньо у постачальника бажаного товару, все відповідально, на вищому рівні. Рекомендую.
Profi Catchyourstyle рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Ray-ban Stories, Замовлення №67854

Хлопці оперативно відповіли на всі питання та проконсультували. Відправити окуляри вчасно, як і домовлялись. Станом на сьогодні ? відсотків орієнтовані на клієнта. Гарний сервіс