Ціна збігалась із заявленою на hotline
Dima Diachenko рекомендує цей магазин
21 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 (DELTA2000-EU), Замовлення №-

Замовляв екофлоу, доставити як і обіцяли за тиждень, ціна норм. Вже тиждень працює, політ нормальний. Але окремо порадував сам магаз і менеджер - хлопчина допоміг донести коробку до машини, окреме дякую!
Egor0052 рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: EcoFlow DELTA Pro (DELTAPro-EU, Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro (DELTAPro-EU), Замовлення №I8040

Вчера купил в этом магазине EcoFlow Delta Pro и очень доволен. Менеджер Артем был компетентным и дружелюбным, помог выбрать подходящий продукт. Доставка быстрая и товар в отличном состоянии. Цены конкурентоспособные, широкий ассортимент. Рекомендую этот магазин всем, кто ищет качественные товары и отличный сервис!
Andrey Bedny рекомендує цей магазин
16 липня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB, Замовлення №8115

Магазин працює навіть у вихідні! Усім задоволений. Існуть магазини, де склад не працює у суботу та неділю. А мені потрібно було купити товар якомога швидше і це були вихідні дні. Незважаючи на це, замовлення було оброблене дуже швидко. Товар прийшов в належному стані, добре упакований і працює так, як він нього і очікується.
Natalia.N рекомендує цей магазин
10 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №177903

Все швидко, якісно, продавець швидко відповідав на всі питання. Весь час, до отримання був на зв'язку. Товар добре упакован. Усім задоволені.
Igor luchkevich рекомендує цей магазин
10 липня 2024

Купив: EcoFlow DELTA 2 (1024 Вт/ч) CN, Замовлення №7806

Рекомендую, все гуд
Як працює станція після використання?
15 липня 2024 Відповісти
Serhii Timoshin рекомендує цей магазин
9 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №411289

Ecoflow Delta 2 была доставлена в оговоренные сроки. Покупал по полной предоплате. Спасибо девушке менеджеру за консультацию по телефону. Спасибо тг менеджеру за то что держал в курсе статуса отправки покупки и отвечал на дополнительные уточнения. Сервис рекомендую
Svetik рекомендує цей магазин
9 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (1024 Вт/ч) СN (R331ZCB5SG580400), Замовлення №і7788 08.07.2024

matviychuk.vetaliy рекомендує цей магазин
5 липня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Adaman Metal Digital Display Quick Charge Power Bank 65W 20000mAh Black (PPIMDA-D01, PPADM-65S), Замовлення №i7767

Швидко, товар в наявності, ціна бомба
Дмитрий Пахилов рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB, Замовлення № заказ №7800

Dmitriy M рекомендує цей магазин
1 липня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 512GB, Замовлення №i7776

Очень доволен сервисом , моментально обработали заказ и сразу же отправили. Качество обслуживания и уровень цен приятно порадовали. Однозначно рекомендую магазин VR-STORE, буду обращаться ещё)