КирилНоркiн рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Тонометр Microlife BP A2 Basic, Замовлення №1378

Дуже-дуже сподобався сервіс магазину, відправили наступного дня. Буду рекомендувати цей магазин іншим. Якість товару відповідає заявленій.
Алина Фомичева не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Навушники з мікрофоном Sennheiser HD 450 BT Black (508386)

Нет в наличии, хотя светится что есть. Но достаточно быстро ответили что в наличии нет (через час)
Реджепов Рахат рекомендує цей магазин
13 травня 2024

Купив: Тестостероновий комплекс Universal Nutrition Animal M-Stak 21 packs, Замовлення №1369

З наявних питань проконсультували під час замовлення. Товар відправили швидко. Дякую за якісне обслуговування.
Кулинич Ирина рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Major IV Black (1005773), Замовлення №603

Враження від покупки позитивні. Менеджери магазину професіонали свого діла та просто ввічливі люди. Товаром задоволена. Звісно рекомендую магазин Medlife!!!
МазуренкоВіктор рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Fog (GA03203), Замовлення №579

Швидко надали зворотний зв'язок, уточнили всі параметри замовлення, відправили в обіцяний строк. Рекомендую. Ціна - одна із найнижчих.
Коваль Макс рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Sony WF-1000XM5 Silver (WF1000XM5S.CE7), Замовлення №0529

Професійний підхід до покупців, детальна інформація щодо товару. Дякую. Надалі буду замовляти в цьому магазині.
Голынский Леня рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Електрична зубна щітка Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6851/53, Замовлення №362

Буду рекомендувати Ваш магазин. Дякую!
Гарвалинская М. рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Тонометр Omron M4 Intelli IT (HEM-7155T-EBK), Замовлення №351

Купила тонометр. Відповіли на всі запитання що цікавили по товару, допомогли оформити замовлення, оперативно відправили товар Новою Поштою. Все сподобалось. Дякую!
Владимир Бесфамильный не рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Хотів купити: Ирригатор Waterpik WP-662 Black Aquarius

Товара нет в наличии, хотя на сайте указано обратное.
Kior Ivan рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Іригатор Waterpik Ultra Water Flosser WP-100, Замовлення №0131

Гарний сервіс, швидко обробили замовлення, вчасно відправили, дякую! На що звернув увагу це доброзичливість персоналу, оперативність, професіоналізм, швидкість. МАГАЗИН РЕКОМЕНДУЮ!!!