Мария Марфат рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Смартфон Ulefone Power Armor 14 Pro 8/128GB Black, Замовлення №12345

Сподобалось обслуговування. Описавши що мені необхідно і на яку подію продавець порадив найкращі варіанти. Тато подарунком задоволений. Дякую! .
Олександр Кисельов рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Blackview BV8900 8/256GB Orange, Замовлення №5972

В течение около 10 лет покупаю уже третье поколение телефона Blackview.При этом из опыта более 10 летних покупок - в магазине самая большая гарантия из всех 2 года,быстрая отправка,прекрасное обслуживание.Рекомендую.
Микола Гергало рекомендує цей магазин
29 березня 2023

Купив: Смартфон UMIDIGI Bison 2 6/128GB Black, Замовлення №18022023

Купував телефон UMIDIGI Bison 2 6/128GB Black. Обирався для подарунку, менеджер професійно проконсультував по телефону, так як обирався захищений телефон серед компактніших, якщо так мона сказати у своєму класі. Наданям послуг та покупкою задоволений.
Andrey Stoliarov рекомендує цей магазин
17 січня 2023

Купив: Смартфон DOOGEE S89 8/128GB Classic Black, Замовлення №00159

Швидко відповіли, уточнили, відправили, перепитали чи все ок, підказали про певний нюанс телефона - рекомендую.
Алена Орловская рекомендує цей магазин
28 жовтня 2022

Купив: Cubot KingKong Mini 2 Pro(4+64Gb)Orange, Замовлення №9159

Интернет магазин REZERVACIJA рекомендую! Цена товара соответствует указанной цене!Менеджер по продаже с точностью описывает товар ,его функции и качество! Быстрое оформление покупки!Товар забрали самовывозом,проверили на месте,все функции роботают с точностью! Покупкой очень довольны,да и гарантия магазина на товар 2 года! ????
Vadim Osa рекомендує цей магазин
26 жовтня 2022

Купив: Смартфон AGM A10 6/128GB Black, Замовлення №9088

Выбирал из 2 моделей. Спасибо менеджеру за помощь, остановился на этой модели. Все было быстро и оперативно, понравилось. Спасибо. Телефон очень понравился в итоге. Меня устраивает полностью, тем более за такие деньги.
Евгений Шульга рекомендує цей магазин
14 жовтня 2022

Купив: Смартфон Blackview BL8800 8/128GB Black, Замовлення №8552

4 октября заказал, 5 октября получил, быстрая доставка, приятные цены, и адекватный менеджер. Спасибо!!!
Vadim Antonyuk рекомендує цей магазин
5 вересня 2022

Купив: Смартфон Oukitel F150 R2022 8/128GB Black, Замовлення №7594

Заказал в этом магазине. Проконсультировали, выбрал эту модель. Прислали быстро, на следующий день забрал на НП. Телефон хороший, новый, в плёнках. Работает отлично.
Anna123 не рекомендує цей магазин
28 травня 2021

Купив: Смартфон Ulefone Armor 9 8/128GB Black (6937748733515), Замовлення №262

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Rezervacija»
Добрый день, контакты все указаны на сайте, зачем их писать в чеке - я не понимаю. Гарантия у нас на 1 год, а не на 2 Для возврата товара - позвоните в магазин и Вам все расскажут - куда отправлять. "Наложенным платежом" магазин ВОЗВРАТЫ не принимает - это так у всех. Так что Вы зря себя накрутили
І у вас на сайті, і на hotline на цей телефон світиться гарантія в 24 місяці навіть зараз (9.06.2021). Щодо контактів - через рік важко буде згадати де саме купувався телефон, а якщо це подарунок - то взагалі невідомо куди дзвонити. Знову ж у вас на сайті вказаний один "ФОП", а в "чеку" - інший. Як вас знайти потім за цими "реквізитами"?! В "чеку" і гарантійному талоні навіть не вказана адреса інтернет-магазину! "Звоните на деревню дедушке"! Для повернення - я заповнила форму на сайті, відправила лист у відповідь на підтвердження замовлення, і навіть намагалась додзвонитись (але з мого номеру ви вже трубку не берете). Вам додзвонився мій чоловік, результат ми бачиили вище. Нажаль не можу прикріпити скрішоти до коментаря.
9 червня 2021 Відповісти
Представник магазину «Rezervacija»
Для повернення - свяжитесь по телефонам указанным на сайте и все
10 червня 2021 Відповісти
kurs11 не рекомендує цей магазин
12 червня 2020

Купив: Смартфон Zoji Z33 3/32GB

Не сподобалося: видача товару на складі, сервісна підтримка

магазин не рекомендую. не купуйте в магазині "резервація "