Моб Моби рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Відпарювач Philips GC362/80, Відпарювач Philips DST5010/10, Замовлення №506385852

Дуже гарний магазин! Замовляла неодноразово побутову техніку. Обслуговування на високому професійному рівні. Повна інформація про товар. Ціни на порядок нижчі ніж в інших магазинах. Замовлення приходили вчасно. Наступну покупку робитиму тільки в цьому магазині. Рекомендую всім.
Відповідь представника «Timika»
Щиро дякуємо за довіру! Хай все гарно та надійно працює, а ми будемо раді виконати Ваші наступні замовлення!
ANDRIY_74 рекомендує цей магазин
27 жовтня 2023

Купив: Блендер стаціонарний NINJA Auto-IQ BN750EU, Замовлення №260069299

Замовляв блендер у магазині 13 жовтня 2023 року по передплаті. Переживав, що заплатив гроші наперед, але все добре, 27 жовтня отримав товар. Дещо довго, але, для мене важливо було купити товар дешевше ніж у інших магазинах. Продавець дуже ввічлива, доброзичлива і терпляча людина. Відповідав на всі запитання. Рекомендую спільноті!
Відповідь представника «Timika»
Андрій, щиро дякуємо за довіру і дякуємо за зворотній зв'язок. Нам дуже приємно, що Вам все сподобалося! Сподіваємося що і надалі наша співпраця буде приємною)
tasos рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Купив: Сковорода звичайна Tefal Unlimited G2550672, Замовлення №254907435

Придбав сковороду Tefal Unlimited в даному магазині. Дуже задоволений покупкою. Ціна привабливіша ніж в інших магазинах. Дуже хороший сервіс. Все пройшло швидко, якісно, ввічливо. Буду купувати у вас і в майбутньому та рекомендувати знайомим.
NataLka рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Купив: Ріжкова кавоварка еспресо Breville Barista Max VCF126X, Замовлення №255102912

Купувала кавоварку Breville Barista Max. Дуже задоволена замовленням в магазині. Все супер, доставка - зворотній зв'язок - оплата. Дійсно молодці! До того ж, ціни приємніші в порівнянні з іншими магазинами. Рекомендую!
lemon chenel рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Машинка для стрижки Remington HC5035, Замовлення №247520715

Замовив машинку на подарунок. Товар доставили в обумовлений термін. Приємний менеджер, швидка доставка і на мій товар була найнижча ціна в цьому магазині. Дякую Тіміка, буду замовляти у Вас ще!
Відповідь представника «Timika»
Дякуємо за замовлення і щиро дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Ми працюємо для того, щоб люди могли купувати якісний товар по справедливій ціні!
Ingreed рекомендує цей магазин
15 червня 2023

Купив: Чайник електричний Zelmer , Замовлення №236972910

Придбали чайник електричний Zelmer. Покупкою дуже задоволені. Хороший магазин, ввічливий адміністратор.
Відповідь представника «Timika»
Щиро дякуємо за довіру та за високу оцінку нашої роботи! Надіємося на активну і довгу співпрацю!
Lydmila Glinchyk рекомендує цей магазин
15 червня 2023

Купив: Варильна поверхня індукційна BOSCH PVS651FC5E , Замовлення №242393383

Відповідь представника «Timika»
Пані Людмила! Щиро дякуємо за відгук про нашу роботу! Нехай Ваша покупка довго і надійно Вам служить!
angel8888 рекомендує цей магазин
16 квітня 2023

Купив: Dreame L10s Ultra , Замовлення №233509982

Я в захваті від покупки. Пилосос доставили швидко, перевод коштів на картку без процентів. Доставку обрала Укрпоштою і вона була неймовірно швидкою/ надійно запакованою/ бюджетною
Представник магазину «Timika»
Олександра! Щиро дякуємо за замовлення та за довіру! Дякуємо, що приділили час та залишили нам відгук! і безмежно раді, що Вам все сподобалося! Нехай Ваш новий помічник служить Вам довго та надійно!
17 квітня 2023 Відповісти
Юрій Лісовінов рекомендує цей магазин
28 березня 2023

Купив: духовку Amica ED37618X X-Type та варильну поверхню Amica PEB6101R, Замовлення №1467

Придбав духовку Amica ED37618X X-Type та варильну поверхню Amica PEB6101R, зробив аванс 10% від вартості, доставили у м. Львів за 7 діб, як домовлялись. РЕКОМЕНДУЮ!!!
Відповідь представника «Timika»
Юрій, дякуємо за замовлення та за довіру! Щиро раді, що Вам все сподобалося) Хай нова техніка надійно та довго служить!
K_Se рекомендує цей магазин
15 листопада 2018

Купив: ЖК монитор ViewSonic VP3268-4K

Обратил внимание на магазин из-за очень хорошей цены. - проконсультировался по условиях покупки - сделал заказ - внес предоплату - дождался доставки - забрал на новой почте Товар доставили в оговоренный срок. Что понравилось - это внимательность к клиентам: отвечали на вопросы, информировали про статус, шли на встречу, с новой почты перезванивали уточняли что нужно слать на грузовое отделение и спрашивали на какое именно. В общем все прошло хорошо. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «Timika»
Дякуємо за довіру! Завжди Вам раді ще!!!