Антон Коваленко рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Котел газовий стандартний ТЕРМО АОГВ 7,5С, Замовлення №783

Замовляв на заміну такому ж ,ще луганського виробництва котлу .Роботи по заміні котла достатньо зручно проводити.Приємно здивувала оперативна і безкоштовна доставка до відділеня
Таран рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Водонагрівач газовий проточний (газова колонка) Львівська ВПГ-18 з модуляцією, Замовлення №790

Магазин рекомендую, колонку отримано своєчасно, ціна актуальна!
Артем Григоренко рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Котел газовий стандартний ТермоБар КС-Г-12,5ДS, Замовлення №776

Купував на заміну такому ж котлу , який ще працює,але вже на "ісході". Забирав самовивозом
Paul рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Котел газовий стандартний Данко 24B, Замовлення №781

Оперативно відправили котел в Херсон.Дуже вдячний. Бажаю успіху
Анна рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Насосна станція DAB E.SYBOX MINI 3 - GAS/220-240/EU (60179457), Замовлення №770

Дякую, швидка та безкоштовна доставка новою поштою. На наступний день товар вже був у Вінниці.
Олексій рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Котел газовий стандартний Корди Вулкан АОГВ-12 ПЕ, Замовлення №759

Завжди можна розраховувати на актуальні ціни. Постійно проводять розпродажі та акції. Дозволяє економити і отримувати якісні товари
Вікторія рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Водонагрівач газовий проточний (газова колонка) Termet TermaQ G-19-01, Замовлення №751

Покупка в цьому онлайн магазині залишила неймовірно приємні враження! Швидка доставка перевершила мої очікування, а товар виявився ще кращим, ніж на фото. Я вражена високою якістю обслуговування та ефективністю всього процесу. Обов'язково повернусь сюди знову
ОльгаВарф рекомендує цей магазин
9 квітня 2023

Купив: Тепла підлога. Терморегулятор Beretta Weekly, Замовлення №167

У нас стоит котел беретта уже лет 10, к нему был подключен программатор беретта уикли,работал отлично,но делали ремонт случайно зацепили, упал и разбился дисплейчик,а без него крайне неудобно. Нашли тут новый, ценник правда вырос в три раза с тех пор как покупали прошлый и инструкция на итальянском языке, ну а так вроде все ок Продавца рекомендую, есть самовывоз
Mariia Donets рекомендує цей магазин
24 березня 2023

Купив: Котел газовий стандартний Beretta CIAO 24 C.A.I., Замовлення №118

Искали дымоходный котел Беретта на замену такому же ,отпработавшему 11 лет ,нигде не было, нашли только тут ,правда чуть дороже чем у остальных но зато в наличии.Отправили со Львова.с момента заказа до момента получения в Чернигове-трое суток,можна былобы и быстрее но уже ладно. Магазин рекомендую
Cloud45 рекомендує цей магазин
4 серпня 2019

Купив: Радіатор опалення Mirado 500/96 BM

Очень довольны работой интернет-магазина. Грамотные консультанты, оперативное решение всех возникающих по ходу вопросов, быстрая доставка. Радиаторы были у нас меньше чем, через сутки от осуществления заказа. Качеством товара тоже пока довольны)
Відповідь представника «Теплоресурс»
Спасибо за добрые слова,обращайтесь еще