oleg не рекомендує цей магазин
20 червня 2023

Хотів купити: Зворотний осмос Ековод RO-6P 0088

Товару в наявності нема. Запропонували схожий в 1,5 рази дорожче.
Відповідь представника «AQUAMENU»
Добрий день! Дякуємо Вам за залишений відгук на сайті hotline! Будемо раді й надалі бачити Вас нашим клієнтом! www.aquamenu.com.ua
AkBaJIaHrucT рекомендує цей магазин
2 травня 2023

Купив: Мінералізатор для води Aquafilter AIMRO-QC, Замовлення №#1007826

Півроку тому купляв "про запас" на зміну набор предфільтрів, постфільтрів та мембрану для Aquafilter, але по плану заміну робив тільки зараз і при заміні постфільтру виявилось, що він протікає. Зателефонувавши продавцю він, як відповідальна людина відправив мені новий постфільтр на заміну,що протікав! Дуже дякую за такий якісний сервіс, та таке цінне в наш нелегкий час відношення до клієнтів.
Представник магазину «AQUAMENU»
22 травня 2023 Відповісти
Владимир Шевченко рекомендує цей магазин
22 жовтня 2022

Купив: мінералізатор Ecosoft, Замовлення №1007545

Все понравилось, цена оказалась ниже чем в конкурентов из-за этого решил заказать. Доставка быстрая и точно в оговорённые сроки. Понравилось клиентоориентированность. Спасибо.
Представник магазину «AQUAMENU»
24 жовтня 2022 Відповісти
cupcakemenu рекомендує цей магазин
25 серпня 2022

Купив: Осмос Aquafilter RX-RO7-75, Замовлення №1007156

Дуже гарний магазин! Швидко привезли, ще й сплатили за доставку! Молодці хлопці!
Відповідь представника «AQUAMENU»
Andrey-net не рекомендує цей магазин
16 серпня 2022

Хотів купити: Угольный картридж для воды Аквафор B520-13

Darlock не рекомендує цей магазин
11 серпня 2022

Хотів купити: Угольный картридж для воды RAIFIL IL-11W-C

На сайте написано, что есть. В реальности "ожидаем"
lexa_bond не рекомендує цей магазин
15 липня 2022

Хотів купити: Aquafilter FCPS1-L

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

не обновляють сайт з аууальними цінами та наявністю, Доречі, мова сайту російська без можливості переключення на державну, відповідають в СМС також російською, що є порушенням законів України.
Nickolay Kozlov не рекомендує цей магазин
12 червня 2022

Хотів купити: Вугільний картридж для води Аквафор B150-Favorit

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Цена указана на сайте 860 грн Перезвонили после заказа сказали что стоит 1080 грн. 5 дней прошло, цену на сайте не изменили. Данный магазин не рекомендую
Viktor SHCHERBAK не рекомендує цей магазин
31 травня 2022

Хотів купити: Настольний аквафільтр

BogdanV не рекомендує цей магазин
24 травня 2022

Хотів купити: Aquafilter RP-RO5-75

На сайте указана цена за фильтр 4499 грн, уточнил - в реальности продают за 6145 грн. Проверил цену на сайте на следующий день - такая и осталась.