Євген Д не рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Buds 3 Black (BHR5527GL), Замовлення №НФНФ-025532

Marco не рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Акумуляторні батарейки Panasonic eneloop Pro, Замовлення №104380

Марина рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка PlayStation 5 Digital Edition 825GB, Замовлення №76371

Чудовий досвід покупки! Замовлення було легко зробити, а вибір товарів вразив своєю різноманітністю. Вражена швидкістю доставки – товар прийшов набагато раніше очікуваного терміну. Упаковка була надійною, що забезпечило цілісність товару. Загалом, покупка перевершила всі мої очікування!
Олена рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Гараж, парковка Мегагараж для машинок (GTT95), Замовлення №76463

Я вже кілька разів робила покупки І всім задоволена все вчасно товар якісний продавець консультант все докладно розповідає про товар дякую за обслуговування якісне
Natasha рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Sony PlayStation 5 Horizon Forbidden West 9721390, Замовлення №76247

Вічливий персонал на моє побажання щоб,я хотів бачити в техніці порадили на які бренди звернути увагу і що саме головне не навязували!! Як то буває часто
tvv не рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Series 2 (FST-00003), Замовлення №762633341

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Андрій рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Зарядний пристрій для геймпада DualSense Charging Station (9374107), Замовлення №76413

Я недавно зробив покупку в магазині і хочу поділитися своїми враженнями. Це був дійсно приємний досвід, і я впевнений, що ще не раз звернуся сюди за покупками.
Катерина рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Геймпад Xbox Series X | S Wireless Controller Electric Volt (QAU-00022), Замовлення №76524

Вражена швидкістю доставки та якістю обслуговування в цьому онлайн магазині. Замовила товар і вже на наступний день отримала його у відмінному стані.
Відповідь представника «RetroMagaz»
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви задоволені нашою продукцією. Кожний клієнтський досвід має велике значення для нас. З нетерпінням чекаємо на Ваші наступні замовлення. Гарного дня!
Світлана рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Nintendo Switch New Super Mario Bros. Wonder (045496479787), Замовлення №76339

Завжди купую лише у цьому магазині, професійні консультанти доступно все розкажуть. Задоволена своєю покупкою
efir рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Quest 3 128GB, Замовлення №№99922

Купляв окуляри Meta Quest 3, вибрав цей магазин, так як в ньому була на той час найнижча ціна з можливістю доставки у моему місті та оплатою готівкою. Ніяких проблем із замовленням не було, дуже швидко та без проблем доставили. З товаром теж все було окей. Так що рекомендую