Ціна збігалась із заявленою на hotline
Иван рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 4 Active Black (BHR6992GL), Замовлення №№142735

Замовив, через день наушники були уже в мене. Все дуже оперативно. Від магазину тільки позитивне враження, оформлення сайту взагалі ТОП! Самі наушники підкачали, брав раніше другі Xiaomi в тому ж ціновому діапазоні, це взагалі небо і земля, якщо ті можна були юзати і для музики, то ці тільки для відео в Ютуб і телефонні розмови (хоча в розмові ще не тестував). Магазину дякую, буду замовляти ще!
PinkOmega рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: NINTENDO SWITCH LITE МОДИФІКОВАНА 128GB TURQUOISE, Замовлення №-

Купував модифіковану Nintendo Switch Lite. Підтримка в телеграмі відповіла на всі питання, консоль прийшла в гарному стані з готовими до гри іграми, дуже задоволений) Після покупки допомогли розібратися як встановлювати ігри
fshevcov рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: КОНСОЛЬ VALVE STEAM DECK 512GB BLACK, Замовлення №143386

Гарний сервіс, рекомендую та буду і далі купувати ткут
Віталій Духневич не рекомендує цей магазин
9 липня 2024

Хотів купити: Baseus Star Lord Display 22.5W 30000 mAh Black (PPXJ060101), Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Star Lord Display 22.5W 30000 mAh Black (PPXJ060101)

Зробив учора замовлення. Перепитав спеціально про ємність повербанка. Все підтвердили. Замовив. Приїхав на точку видачі. Даю гроші, отримую в руки запакований товар і розумію, що вн залегкий для 30000 mAh. Придивляюся, а на упаковці зазначено 20000 mAh. Вибачилися. Гроші повернули. Сказали помилка на сайті, виправимо (на сьогодні на сайті все без змін). Все ніби, норм, але неприємне відчуття лишилося... І витрачений час... Всім вдалих покупок
MikeSTR рекомендує цей магазин
8 липня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Nintendo Switch Lite Yellow (045496452681), Замовлення №СТ-140366

Владислав Коваль не рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck OLED 1 TB, Замовлення №140 389

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Andrey Scherbina не рекомендує цей магазин
16 червня 2024

Хотів купити: КОНСОЛЬ NINTENDO 3DS

Freestyler не рекомендує цей магазин
14 червня 2024

Купив: НАВУШНИКИ БЕЗДРОТОВИЙ XIAOMI REDMI AIRDOTS 2 BLACK, Замовлення №135730

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Прислали бу наушники, упаковка надорвана, нижняя пломба вскрыта, USB кабель в комплекте отсутствует, пленочки с наушников сняты, поверх заводской пломбы со стороны наушников наклеили свою. На последнем фото будет пример как должны выглядеть наушники с завода. На товаре за 500 грн, заниматься таким, какой-то стыд.
Виталий Кынчев рекомендує цей магазин
25 травня 2024

Купив: Портативна колонка JBL Charge 5 Grey (JBLCHARGE5GRY), Замовлення №131179

Могу смело рекомендовать данный магазин, оперативная обратная связь, товар предоставлен в лучшем виде.
Покупал наушники и приставку, все работает!
10 червня 2024 Відповісти
MeMfiS рекомендує цей магазин
24 травня 2024

Купив: Зарядний пристрій для геймпада Sony DualSense Charging Station (9374107), Геймпад Sony DualSense Starlight Blue (9728290), Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim 1TB, Замовлення №30785, 82684