Marata не рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Хотів купити: Вітаміни для волосся, шкіри і нігтів, Skin, Nails, Hair, Solgar, покращена формула МСМ, 120 таблеток

Відповідь представника «BIOTUS»
Доброго дня, Ваш негативний досвід є для нас важливим сигналом! Нам дуже прикро через ситуацію яка сталась. Будь ласка, вкажіть як з Вами можна зв'язатися, щоб ми могли провести для Вас детальну та аргументовану консультацію! Команда BIOTUS прагне постійно вдосконалюватися, тому кожен Ваш відгук для нас дуже важливий!
Andrii Tsvietkov не рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Хотів купити: Solgar Мелатонин, Melatonin, 3 мг, 120 таблеток

Замовляв товар, мені показує одну ціну, оператор говорить іншу по телефону. Питаю, до кого можна звернутися з цим питанням різниці в ціні, відповідь ні до кого, можете замовити лише по тій ціні, яку кажемо ми. Лише після третьої спроби, на зауваження, що в мене є скріншот іншої ціни, роздратовано пвдтвердили замовлення . Тобто якщо оператор погодився, значить вона свідомо знала, що товар на 5% дешевший ….
Відповідь представника «BIOTUS»
Доброго дня! Нам прикро, що Ви залишились не задоволені спілкуванням з нашим працівником. Під час замовлення менеджери з продажу орієнтуються виключно на наявну ціну з сайту biotus.ua., тому невідповідність ціни з сайту та під час обслуговування — неможлива. Будь ласка, вкажіть номер замовлення, щоб ми могли вжити заходів та зв’язатися з Вами для подальшого вирішення питання! Команда BIOTUS прагне постійно вдосконалюватися, тому кожен Ваш відгук для нас дуже важливий!
Mykhailo Melnyk не рекомендує цей магазин
17 грудня 2023

Купив: Амінокислоти (гідрокситриптофан) Biotus 5-HTP 100 mg 60 caps, Замовлення №11000424938

Нажаль, заявлена кількість діючої речовини в 2 рази меньша. Навіть капсула в 2 рази меньша, ніж у американського виробника. Через це власне і ціну зробили "привабливою", в порівнянні з перевіреними виробниками. В Україні виробництво БАДів ніяк не контролюється. Тому непорядні виробники можуть вказувати що завгодно. Хотів купувати від українського виробника, але нажаль довіри не викликає.
Відповідь представника «BIOTUS»
Доброго дня! Ваш негативний досвід є для нас важливим сигналом! Дякуємо, що Ви поділилися цією прикрою ситуацією! Команда BIOTUS прагне постійно вдосконалюватися, тому ми візьмемо до уваги Ваш відгук для подальшого запобігання подібних ситуацій!
Sergey Doomik не рекомендує цей магазин
24 серпня 2023

Хотів купити: Вітамін Біотин

Представник магазину «BIOTUS»
Вітаємо! Сергій, нам дійсно прикро, що у вас стався негативний досвід при замовленні з нашого магазину і ми хочемо виправитись) Вкажіть, буда ласка, номер вашого замовлення - щоб ми могли вирішити ситуацію цю ситуацію і зв'язатись з вами!
1 вересня 2023 Відповісти
Я вже давно замовив в іншому магазині, тому не актуально. Замовлення було 11000424259
2 вересня 2023 Відповісти
Дмитро рекомендує цей магазин
7 лютого 2023

Купив: Магний и витамин В6, Magnesium with Vitamin B6, Biotus, 30 таблеток, Цинк, Zinc, Biotus, 32 мг, 60 капсул, Замовлення №16000160422

Замечательный магазин второй раз заказываю тут витамины, первый раз перед сезоном орви для укрепления организма а сейчас против стресса, у нас в городе очень дорого а тут хорошие и доступные цены, куча скидок, всегда уведомляют о том что заканчивается строк, даже когда выбрал не перезванивать, то пишут в вайбер о том что товар скоро будет простроченный через месяц или два и спрашивают отправлять или нет, отправляют быстро любой службой доставки, советую магазин.
Відповідь представника «BIOTUS»
Доброго дня! Ми дуже раді, що Ви задоволені покупкою. Дякуємо за відгук!
Владимир М не рекомендує цей магазин
22 грудня 2022

Хотів купити: Вітамін Д

Вкрай некомпетентна робота працівників та системи. Замовив вітамін Д, а коли звернувся моє замовлення довго шукали, після чого сказали , що я звернувся запізно (хоча пройшло 5 днів, включаючи вихідні та блекаут) і замовлення вже продали іншим.
Відповідь представника «BIOTUS»
Доброго дня! Дуже прикро, що Ви мали негативний досвід покупки у нашому магазині. Команда BIOTUS прагне постійно вдосконалюватися, тому кожен Ваш відгук для нас дуже важливий!
Вікторія Тромса не рекомендує цей магазин
21 грудня 2022

Хотів купити: замовлення 16000143502.

Відповідь представника «BIOTUS»
Доброго дня! Нам дуже прикро через ситуацію яка склалась, команда BIOTUS обов'язково детально проаналізує ваш коментар з метою покращення роботи!
Наталия Бигула не рекомендує цей магазин
8 серпня 2022

Купив: Гілаурінова кислота, Замовлення №16000105960

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Зробила замовлення,проплатила на присланий рахунок,на другий день отримала №ТТН ,срок зберігання 5діб,три дні підряд заходила в додаток Нової Пошти і... нічого.А сьогодні номер ттн видалили,і нова пошта сказала,що мені нічого не відправляли...
Відповідь представника «BIOTUS»
Доброго дня! Дуже прикро, що Ви мали негативний досвід при здійсненні покупки у BIOTUS! Команда BIOTUS прагне постійно вдосконалюватися, тому кожен Ваш відгук для нас дуже важливий!
Ярослав Павлюк не рекомендує цей магазин
19 липня 2022

Купив: Замовляв Омега 3, Замовлення №16000103782

Замовив омега 3 в цьому магазині, прийшли зіпсовані, повертати або обміняти відмовили. На пошту немає сенсу писати, не відповідають. Дівчина з підтримки спочатку доводила, що все так має бути і то я не знаю, таблетки не зіпсовані, а потім звинуватила що то я їх на сонці перетримав. Звинуватила навіть пошту, тільки не свій магазин. Замовляю не перший раз в цьому магазині, але після такого сюди більше ні ногою. Не рекомендую!
Відповідь представника «BIOTUS»
Доброго дня! Дуже прикро, що Ви мали негативний досвід при здійсненні покупки у BIOTUS! Товари які продаються на нашому сайті та мережі магазинів пройшли всі необхідні перевірки в США та отримали сертифікати якості. Після такої ретельної перевірки всі товари, які були сертифіковані в країнах ЄС або в США, повторної сертифікації на території України не потребують (відповідно до закону України). Сертифікати якості на товари Ви можете знайти на сайті biotus.ua у розділі "Гарантія якості"!
Tonya Nagorna рекомендує цей магазин
23 квітня 2021

Купив: Амінокислоти (гідрокситриптофан) Country Life Core Daily-1 for Women 60 caps

Дякую за надшвидку доставку. Приємна співпраця, звернусь ще.
Відповідь представника «BIOTUS»
Дякуємо! Ваш позитивний відгук - наша найкраща винагорода!