Sleep Eater рекомендує цей магазин
23 липня 2022

Купив: Apple iPad 10.2 2021 Wi-Fi 64GB Space Gray (MK2K3)

Дуже задоволена покупкою. Швидко зателефонували та надали інформацію щодо наявності товара та його ціни. Відправили того ж дня і наступного дня вже мала на руках планшет. Дякую GOODLAB.
Андрей - usenkoevent Ведущий , тамада рекомендує цей магазин
10 липня 2022

Купив: Apple Watsh se 44mm Gold Alu Starlight Sport Band GPS

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Придбав для дружини Apple Watsh se 44mm Gold Alu Starlight Sport Band GPS , в інтернет магазині Goodlab. На hotline була ціна на них одна з найнижчих. Зранку зателефонував менеджеру, та забронював товар. Дуже зручно , що є самовивіз 15 хв від метро Лук'янівська. При покупці , менеджер був ввічливим та відповів на всі питання стосовно товару. Дуже задоволений сервісом. Всім рекомендую!!!
vorzevaleksandr57 рекомендує цей магазин
4 липня 2022

Купив: Десктоп Apple Mac Pro (ME253), Замовлення №2380

Шукав потужний епловий комп. Побачив на хотлайні мак про з уцінкою. Приїхав в офіс магазину, все перевірив/протестив і одразу придбав. Тиждень працюю - політ нормальний)
Vikusiia Tymonik рекомендує цей магазин
1 липня 2022

Купив: Macbook Pro 15

Третій ноутбук який купувався в цьому магазині. Повністю задоволена магазином. Допомогли підібрати потрібну модель ноутбука, безкоштовно нанесли гравіювання на клавіатуру, зробили знижку та допомогли провести накладним платежем на новій пошті так, щоб не довелося платити комісію майже 1000 грн. Відправка була здійснена в день покупки, дешевших аналогів на ринку такої якості як в гудлаб не знайти. Рекомендую
Юрий рекомендує цей магазин
27 червня 2022

Купив: Apple AirPods 3 (MME73), Замовлення №6266

Все чітко і оперативно - самі таким і повинен бути процес покупки всюди
Андрій АТОМ рекомендує цей магазин
15 червня 2022

Купив: Apple AirPods 3

Просив відправити швидко - відправили у той же день. Дякую
Андрій рекомендує цей магазин
13 червня 2022

Купив: Смарт-годинник Apple Watch SE GPS 40mm Gold Aluminum Case w. Starlight S. Band (MKQ03), Замовлення №2145

Заказал часы жене на подарок. Привезли быстро, упаковка красивая, все без проблем. Рекомендую
valerii valerii рекомендує цей магазин
6 червня 2022

Купив: MacBook

Менеджер Сергій допоміг підібрати MacBook, а також все необхідне до нього. Дякую за обслуговування!
Іван рекомендує цей магазин
19 травня 2022

Купив: Портативні колонки Marshall Emberton Black (1001908), Замовлення №1499

Замовив колонку і вже наступного дня слухав улюблені пісні. Рекомендую!
Hostage рекомендує цей магазин
12 травня 2022

Купив: Apple Magic Trackpad 2021 (MK2D3), Замовлення №1436

Невперше купую в цьому магазині і, як завжди - дуже приємно мати справу. Дякую! )