Андрей Генов не рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Стіл письмовий IKAS, Замовлення №3605306

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Лара Шарова не рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Хотів купити: Комод Lime jorden

Замовили товар у магазині в Черкасах, сказали, що наступного тижня буде. На сайті подивилися, що термін виконання 2-3 тижня, минуло вже 4 тижня, чекаємо. Не рекомендую купляти, якщо немає товару у наявності тому що беруть 100% передплати без будь якої гарантії та термінів виконання замовлення.
JoD не рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Хотів купити: Комод VEDDE 5шух дикий дуб

Замовив товар онлайн з резервацією в найближчому магазині. На телефон прийшло підтвердження резервації і номер замовлення: 299554483. На пошту прийшло повідомлення що товар зарезервовано і я можу йти забирати його. Через декілька хвилин мені подзвонив менеджер, сказав що товару в наявності немає, але я можу замовити його з повною передплатою і чекати місяць, або поки не закінчаться знижки і він буде дорожче. Честно кажучи я не очікував такого, від магазину рівня Jysk.
11 грудня 2022

Купив: Тумба під тв Filskov дуб, Замовлення №3766421326504

Знижки знижками погоняються - ми повелись, від зволожувача поплили стінки. Картонна мебель? чи шось не досказали в рекламі. Не рекомендую в майбутне. Директор магазину - запропонувала третину з вартості і забирають всю стінку. Цікаво але не для нас.
Sergey рекомендує цей магазин
2 вересня 2022

Купив: Розкладачка DAUGBJERG 80х193см ППУ 10см, Замовлення №148365707

Купував розклюдушку через сайт, замовив та швидко забрав, через 10 днів одна ламель зламалась, привіз в магазин, при мені без проблем змінили на нову, рекомендую
Рома не рекомендує цей магазин
16 квітня 2022

Купив: Шафа-купе

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Присмотрел шкаф цена устраивала = 8 500. Приехал на следующий день а там уже др.цена 13 999 - говорят то была акция ) Об этом нигде небыло указано! Продавцов-консультантов не найти...Магазин в Аркадии .
12 вересня 2022 Відповісти
Ross не рекомендує цей магазин
28 вересня 2021

Купив: плед и подушки, Замовлення №4027069919

Не сподобалося: оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Seem рекомендує цей магазин
1 лютого 2021

Купив: Стеллаж, Замовлення №4015851403

Трохи задовга доставка, до 2-х тижнів. Але ці очікування варті, тому що приходить стильний і якісний товар.
17 січня 2020

Купив: одеяло, подушка, фиранки, Замовлення №58773094

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі

Не сподобалося: оформлення замовлення

Відповідь представника «JYSK»
Здравствуйте, спасибо за обратную связь. Мы постоянно тестируем работоспособность услуги "Замов та Забери", но не наблюдали такой проблемы. Обязательно проверим, вы всегда можете обратиться к нам в любой удобной форме (телефон, соц сети, чат) для бронирования в нужном магазине. Хорошего вам дня!
popov895 рекомендує цей магазин
29 грудня 2019

Купив: Рушник LERKIL 50x100см т.сірий SENSE

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі

В принципе, неплохой магазин, но с наличием бывают проблемы: на сайте товар в наличии, приезжаешь в магазин - а его нет, или наоборот - товар, который, судя по сайту, должен отсутствовать в данной магазине, спокойно себе там стоит. Много некачественного/бракованного товара. Также не публикуют отзывы - уже два раза пытался оставить отзыв о товаре (не очень хороший), прошёл уже почти месяц, а ни один отзыв так и не появился. Очень жду, когда уже откроется их конкурент.
Відповідь представника «JYSK»
Здравствуйте, спасибо за обратную связь. Все товары, которые по каким-то причинам вам не подошли, вы всегда можете вернуть или обменять в ближайшем магазине. Если вы оставляли комментарии насчет товара на официальном сайте, модерация занимает примерно сутки. Пожалуйста, укажите нам имейл, с которого вы оставляли комментарии и мы все проверим. Если вам будет удобно, для сохранения конфиденциальности, можете написать нам на onlineshopua@JYSK.com.
Написал на onlineshopua@JYSK.com, тикет создан... и все. Комментарии так и не появились, ответа с onlineshopua@JYSK.com тоже.
9 січня 2020 Відповісти
Представник магазину «JYSK» відповів на коментар popov895
Вибачте за затримку у відповіді, якщо ви не отримали до сьогодні, будь ласка, вкажіть номер тікета, передамо керівнику відділу обслуговування цей запит для швидкого розв'язання проблеми.
10 січня 2020 Відповісти