Oleg Sidorenko рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Насос bt70, Замовлення №Не пам?ятаю

Відповідь представника «Teplovuk»
Вітаємо! Ми щиро вдячні вам за те, що знайшли час та відгукнулися про ваш досвід з нашим магазином. Це велике задоволення для нас зрозуміти, що ми відповідаємо вашим сподіванням. Бажаємо вам всього найкращого і чекаємо за новими покупками!
Представник магазину «Teplovuk»
10 квітня 2024 Відповісти
taciy.t рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Занурювальний дренажний насос WERK WQD12 (38209), Замовлення №2748

Відповідь представника «Teplovuk»
Diana Chyr не рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Водонагрівач газовий проточний (газова колонка) Bosch Therm 4000 O WR 10-2 P (7701331615), Замовлення №12232

Не рекомендую магазин!!! Після 8 місяців не активного користування колонкою на дачі потік теплообмінник, майстер при огляді виявив що труби вже були паяні! в декількох місцях. Товар ми купували новий, були шоковані.. повелись на низьку ціну в магазині Teplovuk, а як виявилось нам відправили бракований товар, саме з цього магазину. Заміна теплообмінника коштує 6500 грн.
Olga Kravchenko рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Змішувач Lidz Aria 04U-SFS, Замовлення №2580

Дякую за якісний товар та чудове обслуговування
Юрій8 рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Занурювальний дренажний насос Optima Prime DC 15-18 AUTO (24717), Замовлення №2668

Консультант з продажу відразу зателефонував, та надав повну і інформацію по товару. Товар надіслано швидко та за рахунок магазину. Все ціле і в заводській упаковці. Робота консультантів відмінна. По насосу відгуку не надам, поки-що на стадії встановлення і про його роботу тільки після цього.
Олег Стрельчук рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: Занурювальний дренажний насос Optima FC400W 0.4 кВт (8694900303694), Замовлення №2630

Придбав дренажний насос optima fc 400w, який пропрацювавши 10 днів вийшов із ладу. Після заключення сервісного центру працівники інтернет магазину замінили його на новий. Дякую менеджерам магазину за оперативність і професіоналізм
саб зеро рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Водонагрівач Nova Tec NT-DD 100 Direct Dry, Замовлення №#2660

Дмитрий Тыпко рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Котел електричний Tenko Эконом 4,5_380, Котел електричний Tenko Эконом 4,5 380, Замовлення №2657

Рекомендую
Станіслав Загороднюк рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Насос глибинний Дельта 4QGD 1.8-50-0.37, Замовлення №2315

Вибрав товар на сайті, зробив замовлення. Перетелефонував менеджер, вибачився, що такого товару зараз немає в наявності. Запропонував трохи кращий за ту ж ціну. Погодився, про що не шкодую. Відправили того ж дня, отримав наступного. Встановив, працює без нарікань. Магазин рекомендую.
Аleks рекомендує цей магазин
22 січня 2024