Ольга Филипенкова рекомендує цей магазин
24 квітня 2024

Купив: Акустична система 2Е SoundXDrum Black , Замовлення №47452

Замовила акустичну систему у подарунок вдень 23.04. Відправили того ж дня. Отримала 24 квітня. Все добре запаковане. Вчасно та якісно.
Артём Бабич рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Сталеві батареї опалення, Замовлення №47069

Замовляв товар на сайті. Кваліфіковані менеджери помогли підібоати товар, ціни приємно здивували, товар відправили вчасно + бонус безкоштовна доставка. Рекомендую данний магазин.
Людмила19 рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Вагонка та двері в сауну, Замовлення №Замовлення

Найкращий інтернет магазин,рекомендую до замовлення,якісне упакування та швидка доставка,якість матеріалу виробів на найвищому рівні !!
Лариса Лапочкина рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Бойлер Хай-Терм Favorite 80 DRY Код товару: 00097367, Замовлення №80134

Дякую, товар отримала швидко, доставку сплатив відправник.
Dimon Limon рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Поверхневий відцентровий насос Насосы+Оборудование Garden-JP 1,5-25/0,8, Замовлення №80049

Все супер!
Oksana Nesterova рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Ariston VLS EVO 50 EU (3626145), Замовлення №79753

Чудовий магазин! Після оформленого замовлення швидко зв?язались , проконсультували по всім питання. Доставили вчасно . Все як в описі. Дякую ! Буду звертатись ще :)
Yuriy T4 рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Bosch KGN33NW206, Замовлення №45916

Доброзичливий персонал. Зручна і не дорога доставка. Рекомендую.
Stolyr рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Радіатор металевий 600/1600, Замовлення №45878

Замовленням задоволений. Товар доставили навіть раніше ніж обіцяли. Також порадували знижки.
Віка Стрючаліна рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Булер'ян VESUVI з варильною поверхнею «02» + скло, Замовлення №79646

Замовляла перший раз на сайті. Купувала булер'ян з варильною поверхнею і склом. Сплачувала безготівково. Швидко відправили+ безкоштовна доставка, запакували надійно, щей прийшло в дерев'яному коробі. Все як обіцяли, швидко , якісно , з документами, що дуже важливо. Рекондую!!
Viktoriia Belindochka рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Водонагрівач, Замовлення №45544

Щиро вдячна консультантам магазину,найнижча ціна і безкоштовна доставка, до того ж швидкою (1доба). Бажаю процвітання