Ціна збігалась із заявленою на hotline
NIK NIK рекомендує цей магазин
14 липня 2024

Купив: Радиатор опалення сталевий ,церкуляційний насос, Котел газовий стандартний ATON Atmo 16ЕВ, Замовлення №81432

Олександр рекомендує цей магазин
12 липня 2024

Купив: Котел газовий стандартний ATON Atmo 12,5Е, Котел газовий стандартний ATON Atmo 12,5ЕМ, Замовлення №50148

Замовлення виконали швидко,косультант відповів на всі мої питання стосовно заказу.Як себе покаже товар буде зрозуміло після встановлення котла і під час експлуатації.
Олексій 82 рекомендує цей магазин
5 липня 2024

Купив: Новослав, Замовлення №49229, 49779

Магазин працює швидко і досить якісно може надати консультацію. Мені все сподобалось. Буду рекомендувати цей магазин
Iryna_73 рекомендує цей магазин
3 липня 2024

Купив: Котел газовий стандартний АТЕМ Житомир-3 КС-ГВ-012 СН, Замовлення №49731

Николай Залесский рекомендує цей магазин
22 червня 2024

Купив: Газовий котел Hi-Therm EVO 24 кВт, Замовлення №49402

Велика подяка менеджеру Миколі, добре проконсультував і виконав всі наші домовленості. Передплату не просили, доставку зробили безкоштовною. Рекомендую магазин. Товар ще не перевіряв, виглядає якісно.
Андрій Шебец рекомендує цей магазин
11 червня 2024

Купив: Котел газовий стандартний Italtherm City Class 25 F, Замовлення №ТТН 20450936258447

Эндрио Попеску рекомендує цей магазин
11 червня 2024

Купив: Сталев радіатори опалення, Сталевий радіатор TERRA Teknik CТАЛЬ,22 к 500x1000,бічне, Замовлення №80999

Дуже задоволений магазином Leyka. Вдячний за безкоштовну доставку. Компетентність продавців та увагу менеджерів
Igor M рекомендує цей магазин
23 травня 2024

Купив: Котел газовий стандартний АТЕМ Житомир-3 КС-Г-010 СН, Замовлення №48152

Сергій Шульга рекомендує цей магазин
22 травня 2024

Купив: Батареї стальні, Замовлення №80608

Оперативно,чітко,на всі 100.так тримати!
kodik рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Купив: Котел газовий стандартний Nova Florida NIBIR CTFS 24 CU, Замовлення №Замовлення 47591

Все чітко