Марина Коржова рекомендує цей магазин
16 лютого 2023

Купив: Раковина подвесная хозяйственная Sanit, Замовлення №2166

Сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Нужной мне раковины не было в наличии, но мененджер предложила подобную, сделали скидку, отправили быстро, товар соответствует описанию и фото. Рекомендую!
Ростислав Борисенко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
6 лютого 2023

Купив: Gap унітаз підвісний з кришкою soft close, Замовлення №18483

22.11.2022 купив Gap унітаз підвісний з кришкою soft close та Систему інсталяції для унітазу Grohe Rapid SL. Раніше ніколи не перевіряв кріплення для унітазу, в інших продавців жодних проблем. Тут кинулися в п'ятницю ввечері встановлювати - немає. Після 17.00 відмовились відповідати. Перенесли на понеділок нібито шукати зниклий комплект. Зрозуміло що не знайшли. Не має значення хто поцупив комплект за 1500 грн. Краще не працювати або створювати комісії з приймання товарів.
Відповідь представника «ARTESAN.UA»
Доброго дня, Ростислав! Нам дуже шкода за ситуацію, яка склалась! На жаль, від моменту купівлі товару до Вашого звернення щодо недокомплекту, пройшло більше 14 днів. Тому кріплення на заміну можна було отримати вже тільки через сервісний центр виробника. Вартість відсутніх деталей Вам повернута. Ми вдячні за Ваш відгук! Тепер на нашому складі впроваджено подвійний контроль щодо перевірки комплектності товару перед відвантаженням.
Svyryd Svolota не рекомендує цей магазин
12 жовтня 2022

Купив: Душовий шланг GROHE Relexaflex 28154000

Зайшов на сайт, оформив замовлення та сплатив. Отримав купу повідомлень про те, як замовлення прийнято, ак воно збирається, як дозволено відвантажити...Пів дня ніхто не передзвонював. Ок, передзвонив їм сам. Сказали "вибачте, товару нема". Добре, кажу, де гроші? Сказали що повернуть. Так от повертали дуууууже довго - 9 днів!!!
Olha не рекомендує цей магазин
23 вересня 2022

Хотів купити: Ванна акриловая Volle 1800x850x635 (12-22-807)

Хотіла замовити Ванну, зателефонувала. На жаль товару не було в наявності. Аналогів мені не запропонували. Просто марно витрачений час(((. Це вже другий раз така ситуація з цим магазином. Виставляють ціни для накручування переглядів, не думаючи про покупців і їх час. Розчарована, наступного разу краще обрати магазин з актуальними пропозиціями.
antropogen не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 червня 2022

Купив: Комплект для душа Grohe Eurosmart Cosmopolitan (25219001) + Душевой трап Waterway Stream 900 (WSB900, Замовлення №2G5P0

Здійснив попередню оплату. За підтвердженням довелося телефонувати самому. Підтвердили наявніть. Обіцяли відправку на наступний день. В наступний день - виявилося, що товара поки немає, переміщується з іншого міста на склад. Не рекомендую. Довго очікувати за умови попередньої оплати і підтвердженої наявности.
Відповідь представника «ARTESAN.UA»
Добрий день! Просимо вибачення за незручності. Наразі, з метою безпеки, товари розміщені на різних складах. Тому терміни доставки можуть збільшуватись. Сподіваємось на розуміння.
Очікую відправку. Дякую за зворотній звязок.
27 червня 2022 Відповісти
Представник магазину «ARTESAN.UA» відповів на коментар antropogen
Дякуємо за розуміння! Намагаємось встигнути відправити сьогодні. Крайній строк - завтра.
27 червня 2022 Відповісти
ak47 не рекомендує цей магазин
2 грудня 2021

Купив: Набор для душа/ванны Hansgrohe 3 в 1 (20200007)

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Отправку набора для душа/ванны Hansgrohe обещали во вторник не отправили в среду написал сказали в четверг.! Товар полностью оплаченый! Где отправка?Четверг закончился!
Неля Брагар не рекомендує цей магазин
2 грудня 2021

Хотів купити: Рушникотримач Grohe, Замовлення №P54VO

Сподобалося: оформлення замовлення

Через тиждень очікування після замовлення,відповіли,що товару нема в наявності,але на сайті він все ще присутній.
allxi рекомендує цей магазин
22 листопада 2021

Купив: Grohe Euro Ceramic 39328000

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Продали товар в норме. По отзывам прям ужас был у некоторых с ними...
Спасибо за доверие!)
Genrih777 не рекомендує цей магазин
29 вересня 2021

Хотів купити: Набор инстпляции.

Заказать товар так и не вышло так как магазин решил за доставку в Вишнёвое взять 200 грн . На такси дешевле будет привезти . Причем что указывают доставка бесплатно по Киеву . Понимаю что это типа как за городом но все же мы понимаем что по факту и расстоянию это Киев . Менеджер крайне не приятно общался . Заказал в другом месте они могут доставить . Причем маржа с заказа около 1500-1600 грн . Не рекомендую !!!!
Відповідь представника «ARTESAN.UA»
Здравствуйте, Богдан! Мы сожалеем, что общение с нами произвело на Вас неприятное впечатление и наши условия доставки Вам не подошли. г. Вишневое находится в Киевской области, поэтому доставка туда оплачивается отдельно. Рады, что нашлось решение, которое Вас устроило.
Arseniy Donets не рекомендує цей магазин
29 вересня 2021

Хотів купити: Унитаз с крышкой Villeroy&Boch Subway 3.0 White Alpin (4670TS01)

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не порядочные! По хамски себя ведут с покупателями! Заказал на сайте унитаз за 9К - перезвонили сказали цена актуальна, все отлично - завтра привезем. через 30 мин перезванивают - у нас была ошибка на сайте теперь он стоит на 3 тысячи дороже - хотите берите, хотите нет! Не связывайтесь
Відповідь представника «ARTESAN.UA»
Здравствуйте, Арсений! Сожалеем о доставленных Вам неудобствах! Мы постарались как можно быстрее сообщить об ошибке, чтобы Вы не тратили время на ожидание.