Maksim30 рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Купив: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch4 40mm Gold (SM-R860NZDA), Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch4 40mm Gold (SM-R860NZDA), Замовлення №20450785318352

Відправлення було швидким, достввка безкоштовна при повній попередній оплаті. Техніка оригінальна але завезена мимо офіційного представника, тому яу що щось станеться, прийдеться звертатись в магазин, про то чесно кажуть. Тому вирішуйте чи ватрують того 700 грн економії.
Василий Хмеленко рекомендує цей магазин
20 серпня 2023

Купив: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch 3 45mm SM-R845 LTE Silver, Замовлення №20450759111843

Приємна ціна. Відправили швидко. Коробка була ціла, з усіма пломбами. Поклали товарний чек та заповнений гарантійний талон. Зразковий магазин.
odin75117 рекомендує цей магазин
5 серпня 2023

Купив: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm Black (SM-R890NZKA), Замовлення №4677

Менеджер внимателен и крайне учтив. Однозначно рекомендую магазин.
Елена Черкасова рекомендує цей магазин
31 травня 2023

Купив: Смарт-годинник Amazfit GTS 4 Misty White, Замовлення №5633

Спасибо за товар, обслуживание и быструю доставку.
Оля Божко рекомендує цей магазин
1 травня 2023

Купив: смартфон Motorola, Замовлення №01-2906

Вячеслав Стасенко рекомендує цей магазин
5 вересня 2022

Купив: Планшет Lenovo Tab P11 4/64GB Wi-Fi Slate Grey (ZA7R0172)

Все відповідає заявленими характеристикам, ціні і наявності. Планшет оригінал, для американського ринку. Відправка швидка, на наступний день отримав. Дякую! Магазин рекомендую!!!
zuzuzuv рекомендує цей магазин
23 червня 2022

Купив: Смартфон DOOGEE N20 Pro 6/128GB Purple, Замовлення №01-1695

Заказ, покупка и отправка в другой город прошли замечательно. Рекомендую данный магазин.
Nio Eightstaynear рекомендує цей магазин
21 червня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 9T 4/128GB Nightfall Black, Замовлення №3130

Відповідь представника «Mbrand»
Спасибо Вам за покупку и такой положительный отзыв!!!
dim33on рекомендує цей магазин
11 червня 2021

Купив: redmi note 8

Не сподобалося: оформлення замовлення

Замовив, купив, все без проблем
Відповідь представника «Mbrand»
Спасибо Вам за рекомендацию!
Mykhailo Kovaliuk рекомендує цей магазин
25 травня 2021

Хотів купити: Смарт-часы Samsung Galaxy Watch 42mm LTE Rose Gold (SM-R810NZDA)

Отличное обслуживание. Рекомендую.
Спасибо Вам за покупку!