Павло Яшан рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: клавіатура Rockfall 2 Mecha TKL orange Black (HTK-520), Замовлення №39103

Клавіатура приїхала така як має бути, все чітко, відправили швидко, ціна була актуальна. Все сподобалось.
Виталий Каспрук рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Телевізор QE75Q80C, Замовлення №38950

tehnopostavka - молодці!!! Не перший раз замовляю в магазині. Сервіс супер, так тримати! Телевізор Samsung QE75Q80C - раджу! VA матриця. Чорний колір супер, засвітів немає. Tizen 7 - працює швидко, зависань поки не спостерігав. Телевізор доставив кур'єр Нової пошти, занесли в будинок. Все перевірили. Декілька днів вже тестую ТВ - поки все нормально, нарікань немає!
qwer365 рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Телевізор 55C645, Замовлення №65088

З поміж декількох магазинів лише в Tehnopostavka наявність товару відповідала дійсності. А вже через 3 години я отримав ТТН і це було неочікувано швидко! Дякую за чудову роботу. В слідуючий раз ви будете перші в моєму списку.
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Дякуємо, що обрали наш магазин!
olegprikhodk0806 рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Zelmer ZMM9803B, Електром'ясорубка ZMM9803B, Замовлення №38925

Дякуємо за замовлення.
Tetiana Siekushyna рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: телофон Samsung Galaxy Flip5 , Замовлення №Замовлення 38865

Замовлення відправили дуже швидко, покупкою задоволена.
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Вітаємо, дякуємо за покупку!
Валя Фурман рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Електрогриль притискний OptiGrill Elite GC750D30, Замовлення №38889

Дякуємо за замовлення!
HeavyDirtySoul рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: БФП PIXMA G3420 (4467C009), Замовлення №38823

Робив замовлення в суботу, менеджер зв'язалась зі мною за годину після оформлення на сайті замовлення. Сказала, що товар буде відправлено в понеділок, а доставка займе 2-3 дні. Але вже через декілька годин прийшло повідомлення, що мій товар уже відправили нп і вже наступного ранку товар чекав мене на відділенні. Тому рекомендую даний інтернет-магазин.
Щиро дякуємо за покупку!
Alla рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Смартфон Moto E13 2/64GB Cosmic Black (PAXT0034), Замовлення №38592

Товар відправили швидко. Коробка запаяна,що радує. Упаковано добре. Доступна розстрочка. Ціна актуальна. Дякую. Рекомендую.
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Дякуємо, що обрали наш магазин.
User17 рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Мікрохвильовка з грилем Samsung MG23K3575AS, Замовлення №38327

Прекрасна робота менеджерів, компетентність і оперативність. Повністю задоволена покупкою!
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Дякуємо, що придбали товар в нашому магазині
KNOK рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Водяне охолодження iCUE H150i Elite LCD XT (CW-9060077-WW), Замовлення №#38062

Не дарма у цього магазина 0 негативних відгуків) Великий плюс ставлю за операторку яка прийняла замовлення, тому що перед цим обдзвонив два магазина, і там оператори ледве говорили і відчувалось дуже сильно як вони незадоволені своїм життям) Також швидка доставка, магазин рекомендую!
Дякуємо за замовлення)