antin88 не рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Хотів купити: Yamaha Pacifica 012, Електрогітара PAC012

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару

Оформив замовлення з оплатою частинами, замовлення на сайті пройшло, гроші списались, але виявилось, що товару немає в наявності. Запропонували чекати тиждень, але мене це не влаштовує. Ще і зауваження зробили, що треба спочатку дзвонити, а потім замовляти товар.
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня. Вкажіть, будь ласка, номер вашого замовлення.
Victor100 рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Nobles fokus pro, Замовлення №30720

Рекомендую данный магазин! Покупал наушники на подарок,сроки от контакта с продавцом ,заказа и доставки товара - в течение 3 часов !! При том что другие магазины или отвечали что нет в наличии или доставка 2-3 дня! почтой. Приятный вежливый менеджер и быстрая оперативная доставка.Товар продали новый в заводской упаковке (не опен бокс,идеальное состояние,открывали для проверки и т.п. как сейчас у многих магазинов) Остался доволен ,буду обращаться еще .
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Віктор! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Despair1992 рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Комбопідсилювач Rumble 40 Combo, Замовлення №30485

Швидко, чемно, якiсно. Рекомендую!
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Валентин Марченко рекомендує цей магазин

Купив: Портативная акустика JBL FLIP 6 Martin Garrix, Замовлення №30378

Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Валентин! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Mara 13 рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Фронтальні акустичні колонки Monitor Supreme 202 Black, Замовлення №27203

Дякую !!! Все добре ! Все працює, є гнучка система знижок, для ЗСУ.
NGC 1300 рекомендує цей магазин

Купив: Pioneer PD-30AE Black, CD-програвач PD-30AE Black, Замовлення №30347

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

22.01.2024 г. заказал CD проигрыватель Pioneer PD30-AE черный. 25.01.2024 товар уже забрал в отделении Новой Почты.. Все понравилось. Консультанты из магазина очень хорошо разбираются в тонкостях аудио техники. Рекомендую.
Анастасия Павленко рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: програвач вінілових дисків Cruiser Deluxe Purple Ash (CR8005D-PS), Замовлення №30273

Зробила замовлення на Crosley Cruiser Deluxe Purple Ash, по Києву майже немає ніде. Звернулася у магазин, мені максимально швидко передзвонили та сказали що товар в магазині є. Якщо цікаво то в 13:24 я сплатила і в той день мені доставили замовлення о 17:00 +-. За що дуже дякую команді магазину)
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Анастасія! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Kirill Gritcenko рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном PX7 S2 Blue, Замовлення №30137

Замовляв тут навушники. Послухавши зрозумів що це не звук моеї мрії, тож вирішив обміняти їх. При першому зверненні були проблеми (мені відмовили), але після другого звернення питання вирішили протягом доби.
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Сергій! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Serhii Lutsiv рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: ЦАП и усилитель iFi xDSD Gryphon, Замовлення №№30088

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Нещодавно купував на подарунок аудіо техніку, хоча були певні нюанси із формуванням ціни і наявністю товару, оператори магазину пішли на зустріч і все зробили в мою користь. Доставка, оплата і зовнішній вигляд товару на високому рівні. Рекомендую цей магазин і сам ще не раз зайду за різноманітною технікою
Відповідь представника «Techzone»
Ян не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 грудня 2023

Купив: Програмне забезпечення Live 11 Standard UPG from Live Lite, Замовлення №29950

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару

Зробив замовлення о 5-й, відразу сплатив, магазин не може відразу відправити код з ліцензією, хоча було 50 хвилин до закриття. "Всє уже пашлі дамой. Ждітє завтра". Не рекомендую