Ціна збігалась із заявленою на hotline
Serg Zozulia рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC180P, Замовлення №33092

Зарядна станція з коробки заряджена на майже 80%, налаштовується достатньо швидко і просто. В стандартному режимі працює тихо. Продовжую тестувати, поки все збігається з відео оглядами. Магазин відпрацював протягом одного дня на 10 з 10
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Dmytro Voloshyn рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: Мікрофон вокальний Shure 55SH SERIES II, Замовлення №33057

Швидко зв?язалися зі мною і опрацювали замовлення. Дуже дякую за оперативну роботу, товар прийшов в обіцяний термін)
Відповідь представника «Techzone»
Alex Lion не рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Хотів купити: Навушники Beyerdynamic DT 770 PRO LE 80 Om

Не оригінальний товар. Ціна не відповідає заявленій на Hotline. Спочатку продавець почав говорити, що товар за ціною 6149 грн. (на момент 13:00 20.07.2024) не є оригіналом. А потім (після нашої телефонної розмови) змінив ціну на цей товар на 7700 грн. (і він несподівано став оригіналом).
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня. Вкажіть, будь ласка, номер вашого замовлення.
Liena рекомендує цей магазин
5 липня 2024

Купив: KORG B2SP-BK Цифрове піаніно, Замовлення №32836

Швидко зв'язалися. Товар був доставлений в день замовлення. Продавець пропонує різні варіанти оплати.
Відповідь представника «Techzone»
На жаль я поспішила з позитивним відгуком. Придбаний інструмент має недолік - шум динаміків, що особливо чутно при мінімальній гучності. Одразу не звернула увагу так я це мій перший інструмент, тому мною це певний час не було виявлено. Вагалася, чи варто рухати питання щодо повернення чи обміну товару. За день до закінчення 14-ти денного терміну все ж зв'язалася з продавцем. Відповідь була, що перетелефонують після уточнення з постачальником. Але ні того дня, ні наступного, останнього з 14-ти днів, продавець не вийшов на зв'язок.
18 липня 2024 Відповісти
Эльмира Пономарева рекомендує цей магазин
17 червня 2024

Купив: Audio-Technica ATH-GDL3BK., Замовлення №32502

Списались в Телеграм, чудово покомунікували, все обговорили, про все домовились) Доставили до дому, кю арчиком розрахувались. До сервісу питань нема, все супер)
Відповідь представника «Techzone»
Доброго утро дуже гарний магазин зробили скидку на годинник рекомендую магазин
22 червня 2024 Відповісти
Marat Nurgudin рекомендує цей магазин
17 червня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC50S Orange, Замовлення №32583

Все видали, все супер!
AntonYan рекомендує цей магазин
10 червня 2024

Купив: Інтегральний підсилювач Exposure 2510 Integrated Amplifier Black, Мережевий фільтр AudioQuest PowerQuest PQ-303, Замовлення №32473

Продавець швидко перевірив наявність, відповів на всі запитання і оформив доставку в день замовлення. Дякую за чудове обслуговування, магазин рекомендую.
Ольга Хачієва рекомендує цей магазин
7 червня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC50S Orange, Замовлення №32380

Задоволена і товаром, і обслуговуванням магазину. Зателефонували, замовлення підтвердили, доставка була вчасно (на наступний день) Загалом все добре, рекомендую
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Ольга! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Vladislav Shkelebey рекомендує цей магазин
1 червня 2024

Купив: Акустичні колонки Q Acoustics 3010i Carbon Black (QA3516), Замовлення №31812

Світлана рекомендує цей магазин
31 травня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Major V Black (1006832), Замовлення №32292

Дякую за вчасну доставку та на прохання доставити до визначеного часу. Доставлено вчасно та товар якісний. Наданий чек. Можливо розрахуватися картою. Дуже вдячна вам за оперативність та товар.