Дмитрий Литвиненко не рекомендує цей магазин
28 листопада 2022

Купив: Thule Landmark 70l, Замовлення №535439

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Магазин не рекомендую, оставил заказ 26.11.2022, несколько часов никто не перезванивал хотя в заказе писал чтобы перезвонили, позвонил сам - подтвердили заказ, сказали что доставят через 5 дней, за день до доставки вечером звонят и говорят что товара в наличии нет, хотя на сайте указан что есть, но на тысячу дороже.
oxeni рекомендує цей магазин
9 вересня 2021

Купив: Kite Рюкзак шкільний каркасний Education DC comics DC21-555S

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Заказываю из года в год здесь рюкзаки детям, ни разу не было нюансов, в августе бывают очень приятные скидки.
Katrin_ka рекомендує цей магазин
20 травня 2021

Купив: Vintage Сумка 14876 чоловіча шкіряна сіро-коричнева

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Замовила чоловікові на день народження,насправді сумка щє краща ніж на картинці,мчка шкіра і якісний пошив. Магазин сподобався.
_Volodymyr_ не рекомендує цей магазин
4 грудня 2019

Купив: Дорожня сумка Travelite Basics Black (TL096277-01)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Заказал в этом магазине дорожную сумку в субботу с доставкой по Киеву. Перезвонили, сказали, что доставят во вторник с 14 до 18. Во вторник с утра пришло смс "Ваш заказ передан в службу доставки. Ожидайте курьера сегодня с 14 до 18".В 17-00 позвонили из службы доставки и сказали, что заказ им только что передали и доставить смогут завтра в первой половине дня. В итоге курьер приехал на следующий день в районе 15-00, не знаю можно ли считать это первой половиной дня. К товару претензий нет.
Elza Islamova рекомендує цей магазин
19 квітня 2019

Купив: Дорожня сумка Lojel Essence (Lj-CF1366L_R)

Отличный сервис, доставка бесплатная как и заявленно, бонусом шел подарок пауэрбанк для телефона . Спасибо огромное вам за хороший сервис!! Желаю вам успехов и побольше коиентов
ВаСя КиСЛий не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 серпня 2018

Купив: Рюкзак Xiaomi Mi Light Moving Multi Backpack Black 20 л, Замовлення №535157

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, сервісна підтримка

Код товара: 75584 Артикул: Р27589 Замість оригинального рюкзака прийшов не оригінал під маркою "90". І назва має бути наступною: Рюкзак Xiaomi 90FUN Colorful Sport Foldable Backpack Black !!! Так що будьте обережні і уточнюйте, що саме Вам продають під видом оригіналу.
p_rate рекомендує цей магазин
18 червня 2018

Купив: Рюкзак міський Thule EnRoute Backpack 13L / monarch (3203431), Замовлення №517806

Заказал, перезвонили, доставили, дали скидочную карту и обещанный подарок. К товару претензий нет, к магазину тоже. Оперативно и профессионально. Рекомендую
Alex_Glukhov не рекомендує цей магазин
8 червня 2018

Хотів купити: Рюкзак Osprey Daylite Plus 20л O/S 009.1634, Замовлення №174848

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail