egor-lucky не рекомендує цей магазин
29 грудня 2021

Хотів купити: Матрац безпружинний Magniflex Memorabile 10 180x200, Замовлення №1352

Сподобалося: оформлення замовлення

SmaleS не рекомендує цей магазин
7 вересня 2021

Хотів купити: Матрас Нео Сонлайн

Відповідь представника «Планета матраців»
Добрый день, о каком заказе или о каком матрасе вы говорите ? На сколько я помню у Сонлайн на Нео не было акции ни когда . Напишите и мы разберемся .
Про що ви кажете? Знову брехня?.. Пропозиція дешевшої ціни висить у вас на сайті навіть зараз.. Зайдіть і гляньте http://planetamatrasov.com.ua/p1984-matras_neo_80h190
8 вересня 2021 Відповісти
Negliad не рекомендує цей магазин
29 червня 2021

Хотів купити: Топпер Memory 150х190

Замовив Топпер Memory 150х190 23.06. На пошту отримав номер замовлення №1222. Забрати товар в пункті видачи виявилось неможливим - тільки доставка за адресою вартістью 250 грн. Мені підійшло - узгодили адресу та дату доставки 25.06. - з того часу, станом на 29.06. нема ні топпера, ні курьєра, ні дзвінка від мереджера. Шановні менеджери ви якось зважайте на те, що в людей які роблять замовлення є свої плани і, якщо, ви не в змозі виконати замовлення, хочаб передзвоніть та повідомте про це.
Відповідь представника «Планета матраців»
Добрий вечір. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності, завтра з ранку з'ясуємо у служби доставки Сонлайн в чому проблема і сподіваюся вирішимо ваше питання, але я впевнена як би ви подзвонили нам в магазин і повідомили про це - матрац вже давно б вам доставили. Гарного вечора.
Віталій П. рекомендує цей магазин
1 березня 2021

Купив: BRAVO Матрас HYPNOS LIGHT (ГИПНОС ЛАЙТ) 160х200 см

Сподобалося обслуговування.Менеджер-консультант ввічливо і подробно відповідала на запитання.Замовлення було швидко оформлено Матрас відправили без зволікань.Отриманий мною матрас відповідає опису,був добре запакований.Бонусом від магазину була компенсація 50% вартості дотавки матрасу З Києва в Чернівці!Покупкою в магазині задоволений.Всім рекомендую!
Legretto рекомендує цей магазин
21 січня 2021

Купив: зимнее одеяло MatroLuxe 4 сезона 140x205, Замовлення №1099

Oleksandr Zenit не рекомендує цей магазин
11 листопада 2020

Хотів купити: MATROLUXE TOPPER-FUTON 3 / ТОППЕР-ФУТОН 3 160х200 см, Замовлення №1000

Федя Галатій не рекомендує цей магазин
8 липня 2020

Хотів купити: Матрац безпружинний MatroLuxe Slim 3 80х190

Сподобалося: відповідність ціни, асортимент

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

зневажливе ставлення до клієнтів
LUCKY не рекомендує цей магазин
9 грудня 2019

Хотів купити: Матрац безпружинний Sleep&Fly Silver Edition Lantan 160x200, Замовлення №Silver Edit

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

По просили заказать знакомые жены с Винницкой области.Сидит менеджер на телефоне ,я ей объясняю хочу заказ матрас за 4000 гр сделать а она через сайт .Я говорю не работает ваш сайт с третьего раза уламал своей харизмой))))Но оказалась что на регионы не пересылают .Ну вообще я сюда больше не ногой . отталкивает такое общение от заказа и вообще обращение в этот магазин была ошибкой .
Nimnull не рекомендує цей магазин
20 серпня 2019

Хотів купити: Матрац безпружинний Сонлайн Топпер Aerolat 160x200

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Не удачка :( Приехав в магазин за консультацией, позвонил по телефону и получил такой ответ : " У нас не магазин, а офис. Чем же мы сможем вам помочь ?"
Дмитрий Анатольевич не рекомендує цей магазин
9 листопада 2018

Хотів купити: Матрац dormisan

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Зачем ставить тут на HOTLINE самую низкую цену, а после заказа давать цену на гривну ниже конкурента? Прям не приятно общаться с такими продавцами. У нас самая низкая цена - 3000грн, нашли дешевле - сообщите, а по итогу ну у нас актуальная цена 3899...