Ціна збігалась із заявленою на hotline
Max Tkachev не рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 (DELTA2000-EU)

Відповідь представника «Cthp»
Доброго дня! Кожен тиждень іздять машини за товаром у нас вже як 10 років, і всім все доставляємо вчасно. Але два місяці тому був випадок, трапилася така подія у нас і ми одразу всіх проінформували і повернули передплати, так як товар нам не прийшов. Це ще раз доказує, що ми надійний магазин і Ви не втратите власні кошти при передплаті навіть в таких випадках працюючи з нами. Що стосовно цін, ми на них на жаль не можемо вплинути ні як, так як і на курс в країні. Постачальників в Украіні декілька і у всіх ціни різні. Ми реалізуємо тільки оригінальні товари від виробників, нові та опломбовані, а не після ДТП чи аналогічних випадків. Дякуємо за розуміння, бережіть себе і своїх близьки, хай всім нам счастить!
Представник магазину «Cthp»
Доброго дня! так, кошти були повернуті одразу чи запропонований аналогічний товар
19 липня 2024 Відповісти
Так, кошти були повернені на мою вимогу, але! У вас був аналогічний товар в наявності і ви не захотіли мені його відправити, зсилаючись на те, що мій десь ще «їде» Знаєте, мене, як покупця не має турбувати це питання, що щось десь там не доїхало або ще щось, якщо у вас є в наявності товар, який я замовив, ось і все
22 липня 2024 Відповісти
MATORPOR 2 рекомендує цей магазин

Купив: Материнська плата MSI MPG Z790 CARBON WIFI, Замовлення №235777053

Замовляв материнську плату в цьому магазині разом із іншими комплектуючими з інших магазинів, від Cthp плата прийшла найшвидше! Також дуже швидко і коректно відповідають на запитання! Магазином повністю задоволений, дякую!
Влад Близниченко рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 (82WK000DUS), Замовлення № 2334674325

Ноутбук приїхав запечатаний, приїхав блискавично швидко, у підтримці працюють гарні люди. Інакше кажучи рекомендую! Але Windows на лаптопі тільки на англійській мові, без варіантів, може стати для когось проблемою...
Svetlana Procenko не рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 (DELTAMAX1600-EU)

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Змінюють ціну у момент оформлення. Можуть міняти ціни на протязі години декілька разів. Краще не зв'язуватися.
Відповідь представника «Cthp»
Доброго дня! Ціни міняються кожен день, робіть замовлення на сайті і ціна у Вас зафіксується! Ви не зробили у нас ніякого замовлення, зробіть замовлення і ціна у Вас зафіксується у кабінеті магазину. До чого тут Ви пишите цей відгук? Магазин не може вплинути ні на зміну цін постачальників ні на курс валют у країні, а Ви не робили у нас замовлення і тим більше нічого не оплачували. Вам не сподобалося, що ціна на сайті змінилася? Можна від Вас почути нормальну відповідь у чому саме ми винні?
Hryhorii рекомендує цей магазин
11 липня 2024

Купив: Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti SUPER AERO OC 16G (GV-N407TSAERO OC-16GD), Замовлення №№ 235659965

Брав відеокарту, швидко відправили, працює без нарікань
Hankey Bannister рекомендує цей магазин
9 липня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC200P, Замовлення №1234564

Замовляв станцію Bluetti AC200P . Ціна вказана правильно , попередили про передоплату 1000 гривень , оплатив , наступного ранку вона вже поїхала до мене . В принципі , все спокійно , коректно . Звичайна робоча атмосфера .
Відповідь представника «Cthp»
Доброго дня! Дякуємо за відгук, бажаємо Вам гарного настрою, приємних покупок та мирного неба
Victor Reznichenko не рекомендує цей магазин
8 липня 2024

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Відповідь представника «Cthp»
Доброго дня! передплату 2% Вам повернули та квитацію прикріпили, про те що замовляємо товари і не всі вчасно приходять Вас попереджали кожен тиждень і передплату Вам пропонували повернути набагато раніше, так як ця позиція нам не прийшла, але Ви погодилися почекати. На жаль в ці складні часи не всі товари приходять вчасно, а саме станції чи батареї, і нам інколи не відправляють в Україну за тиждень все що ми замовляємо, як обіцяють постачальники на жаль, так як світло вимикають і попит перевищує саму пропозицію на товар.
Абсолютна неправда, що мене попереджали про можливі затримки з доставкою товарів. Навпаки, продавець всіляко запевнював мене під час замовлення, що після внесення передоплати вони гарантують своєчасну доставку і незмінну ціну. Ніхто не попереджав, що замовлений мною товар може не приїхати! cthp.net.ua не виконує своїх зобов'язань перед покупцем. Не рекомендую робити замовлення у цієї "компанії"!
14 липня 2024 Відповісти
Ruslan Kornilov рекомендує цей магазин
3 липня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck OLED 512 GB, Замовлення №41752

Списались, уточнив наявність і вже через годину товар був на руках. Рекомендую.
Відповідь представника «Cthp»
Доброго дня Руслан! Дякуємо Вам за відгук, бажаємо гарного настрою, приємних покупок та чистого неба
PaueRRR рекомендує цей магазин
25 червня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 (DELTA2000-EU), Замовлення №235457988

Дякую за доставку зарядної станції! В процесі доставки виникли форс-мажорні обставини, затримка товару за кордоном, весь цей час компанія була на зв'язку і відповідала на всі питання, що заспокоювало і давало надію на позитивне вирішення форс-мажору, що врешті й трапилося. Станція працює, все ок, дякую!
Відповідь представника «Cthp»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук, бажаємо гарного настрою, приємних покупок та чистого неба
Burton DUDE не рекомендує цей магазин
25 червня 2024

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 (DELTA2000-EU)

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару