Андрей Козак рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Michelin Anakee Adventure 120/70 R17 58V TL/TT F Michelin Anakee Adventure 160/60 R17 69V R TL/TT , Замовлення №31150

Mykola Herasymov рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Мотошини (мотоцикл, скутер, мопед) Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 (120/80R18 62P), Замовлення №31137

Все було супер, не перший раз замовляю, швидко, навіть до кінцевого терміну)
Алексей Богданов рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Continental UltraContact NXT 245/50 R20 105V XL FR, Замовлення №30940

Все класно. Компетентний менеджер. Відправили згідно термінів. Шини відповідають опису.
Влад Матюша рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Continental Trail Attack 3 120/70 R19 60W TL F Continental Trail Attack 3 170/60 R17 72W R TL, Замовлення №30991

Товар доставили раніше ніж обіцяли.
Andrew Dol рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Мотошини (мотоцикл, скутер, мопед) Michelin Road 6 (120/70R17 58W), Мотошини (мотоцикл, скутер, мопед) Michelin Road 6 (170/60R17 72W), Замовлення №30932

Чесно кажучі, не очікувано якісний сервіс, актуальна ціна, і доставка швидше, ніж вказано. Рекомендую магазин. Приємна ціна на гуму. Нижче, ніж у багатьох конкурентів.
Donen рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Vredestein wintrac 215/60 R16 99H XL, Замовлення №#30903

Замовив гуму Vredestein wintrac 215/60 R16 99H XL, отримав за 11 днів. Гума виготовлена в кінці 2023 року, тож я цілком задоволений покупкою.
Ivan рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Мотошини (мотоцикл, скутер, мопед) Michelin Tracker (110/100R18 64R), Замовлення №31017

Вже вкотре замовляю мото шини тут. Ціна нормальна, є у наявності, відправили у суботу в день замовлення. Дякую.
Nazar Kuzo рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Купив: Літні шини Continental PremiumContact 7 (225/45R18 95Y), Замовлення №31009

Все пройшло супер. Ввічливо спілкувались, змогли швидко оформити замовлення. Купляв 2 шини.
Відповідь представника «Metrader»
Вітаємо, чим повернення товару не сподобалось? Ви нічого не повертали.
Вибачте, це було дивно сформульоване запитання від hotline. Я не до кінця зрозумів чи повинен я відповідати «так» на послугу якою не користувався, тому відповів «ні», але не очікував що це буде трактовано саме так
8 квітня 2024 Відповісти
realmrmax рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Літні шини Goodyear EfficientGrip 2 SUV (235/55R18 100V), Замовлення №30724

Андрей Палагеча рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Мотошини (мотоцикл, скутер, мопед) Michelin Road 6 (150/60R17 66W), Замовлення №30652