Авдаев Илья рекомендує цей магазин
7 січня 2024

Купив: зарядний хаб DJI Battery Charging Hub for Mavic 3 (CP.MA.00000427.01), Замовлення №45474

Супер що можна швидко і без проблем замовити на сайті. Сам по собі товар - топ, хаб перевірили, справний. Вдячні безмежно магазину за оперативність!
Коваль Макс рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: зарядний хаб DJI Intelligent Flight Battery for Mavic 3 (CP.MA.00000423.01), Замовлення №46044

Оформив покупку зранку, а ввечері вже отримав її кур'єром. Упаковано товар добре, документи і комплектація повна. Абсолютно новий. Магазином залишилася цілком задоволений.
Иванов Данил рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Meta Oculus Quest 3, Замовлення №46070

Дуже гарний магазин, повністю виправдав очікування! Консультанти справжні професіонали, купував окуляри віртуальної реальності племіннику, допомогли визначитися, розповіли всі за та проти. Товар відповідає ціні та високій якості! Дякую!
Светлов Леша рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB, Замовлення №46053

Купив синові окуляри віртуальної реальності, він про них мріяв давно. Кваліфікований персонал, який завжди допоможе та підкаже, є всі необхідні товари та комплектуючі.
Огнев Роман рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Монопод-стабілізатор DJI Osmo Mobile 5 Athens Gray (CP.OS.00000167.01), Замовлення №45222

Замовив стабілізатор телефону. Ціна і якість відповідає дійсності як заявлено на сайті, передзвонили протягом 10 хвилин, вислали вчасно, всім задоволений. Раджу даний інтернет-магазин!
Sergey рекомендує цей магазин
16 грудня 2023

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 2 Zoom (CP.MA.00000014.01), Замовлення №45212

Чудовий сервіс, персонал був радий мені допомогти. Доставили в найкоротший термін! Рекомендую звертатись сюди!
Сизых Александр рекомендує цей магазин
13 грудня 2023

Купив: зарядний хаб DJI DJI Mini 2 Intelligent Flight Battery (CP.MA.00000326.01), Замовлення №45209

Купив потрібну річ для брата. Менеджер відповів на усі мої питання. Все пройшло швидко, чітко. Обслуговування якісне та клієнтоорієнтоване. Ціна також порадувала. Однозначно рекомендую даний магазин.
Иванченко Лев рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3 (CP.MA.00000447.02), Замовлення №46014

Мавік супер, магазином задоволений, все відповідало опису. Відправили його нам через годину після замовлення. Дякую за сервіс, будемо звертатись до вас ще.
Малай Игорь рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01), Замовлення №46068

Дякую за якісний товар та приємні враження! Замовлення гарно запаковано, ніяких нарікань. Швидко доставили, найнижчі ціни на такого роду товар! Рекомендую магазин.
Комков Андрей рекомендує цей магазин
22 жовтня 2023

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3 Cine Premium Combo (CP.MA.00000457.02), Замовлення №45968

Замовив дрон. Хлопці дуже швидко спрацювали та доставили. Дякую!