Control не рекомендує цей магазин
9 листопада 2019

Хотів купити: Змішувач для кухонної мийки FM56087D

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

З приводу контроля цін,як вони пишуть, що якщо ви знайшли дешевше, то ми вам запропонуємо ще дешевше! Назвав їм сайт, сказали що перетелефонують через 15 хвилин, т.я. ніхто цього не зробив, зателефонував сам через 5 годин, на що відповіли, що можуть зробити на 10% дороще ніж на том сайті))
Светлана рекомендує цей магазин
18 березня 2019

Быстро перезвонили, все в наличии, цена соответствует, бесплатная доставка от 1000, быстрая отправка - рекомендую, приятно иметь дело с порядочными людьми
maksymchuk_a не рекомендує цей магазин
11 грудня 2018

Хотів купити: Змішувач для кухонної мийки Krinice VR-15110(Z)

Viktoria Nekrasova не рекомендує цей магазин
9 листопада 2018

Хотів купити: Ferro libretto

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, видача товару на складі

Марина Соловей рекомендує цей магазин
16 липня 2018

Купив: Набор смесителей для душа Hansgrohe Logis Loop 1052017, Замовлення №19732

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі

Приобрела набор смесителей немецкого бренда. Очень понравился по внешнему виду и по качеству. Этим очень заинтересовал меня из небольшого ассортимента в шоуруме.
ilya_boyko рекомендує цей магазин
14 червня 2018

Купив: MORAVA смеситель для ванны, хром, 35мм 10220 IMPRESE, Замовлення №19439

Не сподобалося: замовлення через корзину

Покупкой доволен, но не понравилось оформление заказа на сайте. Не сразу разобрался как что и как нужно делать. Пришлось оформлять с помощью менеджера магазина. А вообще цена и обслуживание радуют, рекомендую.
Atem1496 рекомендує цей магазин
7 червня 2018

Купив: Смеситель для кухни Ferro Algeo BAG4, Замовлення №19385

Сделал покупку в данном интернет-магазине, расплатился через приват-24, курьер доставил товар во время, обслуживанием остался доволен, каких-то явных недостатков не обнаружил.