Ціна збігалась із заявленою на hotline
Важин Сергей рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Бензиновий генератор Bluetools BG3250M (220-7001), Замовлення №107013

Вражений швидкістю доставки та якістю обслуговування в цьому онлайн магазині. Замовив товар і вже на наступний день отримав його у відмінному стані.
OlehWM не рекомендує цей магазин
11 липня 2024

Купив: Набір біт Bosch (27 шт. + ключ-тріскачка) (2607017160), Замовлення №9960

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність умов оплати, фіскальний чек

купував тут так як було вказано - акція - безкоштовна доставка в підсумку - доставка платна Тобто інформація повністю не відповідає дійсності і таким чином вводять в оману А дарма, -1 клієнт ... до карми + менеджер старається ігнорити, ну це таке ...
Грач Александр рекомендує цей магазин
1 липня 2024

Купив: Бензиновий генератор Квітка SC3500Е (110-7011), Замовлення №106694

Нормальний магазин. Розумна ціна, відправили навіть раніше за обіцяне. Рекомендую.
Коновал Макс рекомендує цей магазин
18 червня 2024

Купив: Інверторний бензиновий генератор Квітка KG1400i (110-7045), Замовлення №106233

Гарний магазин! Оперативно відправили товар. Рекомендую! Товар відповідає характеристикам.
Головин Артем рекомендує цей магазин
3 червня 2024

Купив: Дизельний генератор Bluetools DG100YCE (220-7033), Замовлення №101283

Купував у цьому магазині. Відмінний сервіс обслуговування. Посилка об'ємна так скажу, але прийшла дуже швидко. Рекомендую цей магазин! Товар, гарантія та відмінний сервіс обслуговування!
Григорій рекомендує цей магазин
29 травня 2024

Купив: Підлогова сушарка для білизни EuroGold MAGIC 0507U (20 м), Замовлення №92045

купив якісну сушарку від вітчизняного виробника, не дорого! дякую за співпрацю! магазин рекомендую!
Иванов Данил рекомендує цей магазин
6 травня 2024

Купив: Перфоратор Bosch GBH 2-26 DFR (0611254768), Замовлення №9517

Супер! Дуже сподобався онлайн магазин. Швидко по навігації сайту знайшов потрібну позицію і без проблем замовив. Доставили оперативно, у межі оговорених термінів. Рекомендую продавця!
Гриша Тютюнник рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Розсувна драбина KRAUSE Corda 8 стремянка, Замовлення №8472

Магазин просто супер. Відвантаження товару відбулося вчасно. Якісна робота магазину та професійність його персоналу потребують найвищої оцінки та рекомендацій!
Дмитрий Цыгулев рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Перфоратор Makita DHR182ZWJ, Замовлення №8481

Чудовий магазин! Швидко надіслали! Магазин та обслуговування на гідному рівні, товар відмінної якості та добре запакований. Рекомендую.
Савенко Тарас рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Газонокосарка електрична (мережева) Hecht 1845, Замовлення №8493

Купив тут газонокосарку. Замовлення оформили швидко і швидко відправили. Все сподобалось. Рекомендую.