Mykhailo Dyptan рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Інверторний бензогенератор TAGRED TA4100iNW, Замовлення №7364

Актуальна ціна, швидке відвантаження, якісний товар. Купував генератор хлопцям на фронт, і вони дуже задоволені генератором.
Женя Ishishkin рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Полірувальна шліфмашина , Замовлення №044900

Не вперше купую в даному магазині. Рекомендую.
Виталий Стояновский рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Перфоратор GBH 180-Li (0615990M9C), Шурупокрут GSR 185-Li (06019K3000), Замовлення №ПКЗК-045500

Швидкий зворотній зв?язок, відправлення товару в день оплати. Магазином задоволений
Игорь Вакуленко рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Звар.апарат інв. 250 А MINI MMA (109), ТЕХ.АС, Замовлення №103285

Андрій Пасічник рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Генератор інверторний в корпусі 1,9/2,0 КВт CGM 2200i ручний пуск, CGM, Замовлення № УУЗК-058767

Ігор.... рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Кутова шліфмашина 125 мм 1400 Вт GWS 125 S BOSCH, Замовлення №НЗК 000258

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Брав оплату частинами все робив онлайн прислали новою поштою все чудово.
solka рекомендує цей магазин
15 березня 2023

Купив: віконний пилосос GlassVac Solo Plus (0.600.8B7.200), Замовлення №3236

Давно хотіла собі віконний пилосос. Нарешті замовила. Покупкою дуже задоволена, класна штука, особливо якщо маєте панорамні вікна. Пилосос був не розпакований, всі документи є, працює гарно
Відповідь представника «КВІТКА»
Дякуємо за відгук! Раді, що ви залишились задоволеними покупкою!
Sasha Gulay рекомендує цей магазин
15 березня 2023

Купив: Пиляльний диск Metabo Steel Cut Classic (165x1.2x20 мм) (628273000), Замовлення №ГІЗК-000528

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Менеджер "Квітки" швидко обміняв диск
15 березня 2023 Відповісти
Представник магазину «КВІТКА» відповів на коментар Sasha Gulay
Олександр, вітаємо! Шкода, що ви зіштовхнулись із заводським браком диску. На жаль, таке трапляється, але ми завжди обмінюємо бракований товар на справний і завжди йдемо на зустріч клієнту у вирішенні будь яких проблем. Будемо раді вашим замовленням!
21 березня 2023 Відповісти
Solo_mia рекомендує цей магазин
13 березня 2023

Купив: Metabo Багатофункціональна шліфмашина 200 Вт FMS200, Замовлення №60923

Купувала шліфмашинку для роботи з фанерою. Швидко отримала замовлення. Магазин рекомендую!
Відповідь представника «КВІТКА»
дякуємо за замовлення та відгук!
Ирина рекомендує цей магазин
9 березня 2023

Купив: Універсальний набір інструментів Neo Tools (56 предметів), Замовлення №ПКРК-003409

Замовила набір інструментів для чоловіка. Все відправили в той же день, менеджер привітний.Товар приїхав гарно упакований, все дуже якісне. Чоловік задоаолений.
Відповідь представника «КВІТКА»
Ірина, дякуємо за ваш відгук! Раді, що чоловікові сподобалось)