Ігор Аношко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
19 квітня 2024

Купив: Пульт керування RadioMaser TX 16S, Пульт керування RadioMaster TX16S, Замовлення №№D12063

Купував з акцією +2 акумулятори. Пульт нормальний Акумулятори не тримають. Вистачає на 10 хв максимум роботи пульта
Набрав магазин. Пізніше перетелефонували, пояснив проблему, запропонували замінити. Акумулятори безкоштовно замінили. Проблему вирішили.
22 квітня 2024 Відповісти
Таня рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Зарядна станція Sigma mobile X-power SI625APS Grey, Замовлення №11848

З кожним разом, коли я приходжу сюди, я вражена рівнем обслуговування. Продавці дуже уважні, знають товар та завжди готові дати корисні поради. Великий вибір та доступні ціни роблять це місце ідеальним для покупок.
Відповідь представника «1818 SHOP»
Дякуємо за ваш відгук, Тетяна!
Snizhana Korzhenko рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Зарядна станція Sigma mobile X-power SI625APS Grey, Замовлення №11937

Відмінний магазин з чудовим сервісом! Все прийшло вчасно та в ідеальному стані. Щиро дякую!
Дякуємо за відгук! Сніжана, звертайтесь
Максим Навроцький рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Зарядна станція Sigma mobile X-power SI625APS Grey, Замовлення №12146

Я в захваті від цього магазину! Дякую за оперативну доставку і уважне ставлення до клієнтів.
Відповідь представника «1818 SHOP»
Дякуємо за відгук, Максим!
PavloMK рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: RadioMaster TX12 Mark II ELRS М2, Пульт керування RadioMaster TX12 Mark II ELRS, Замовлення №1424

Весь процес замовлення пройшов швидко і зрозуміло. За оперативну комунікацію в месенджері ставлю плюс - для мене це важливо. Сам товар прийшов запакований, зовнішніх пошкоджень не має і працює як треба(у тому сценарії, в якому я його встиг перевірити). Загалом, раджу цей магазин. Замовлення прийшло дуже швидко. Чек отримав у вигляді файла.
Дякуємо за відгук!
Maks рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Зарядна станція Sigma mobile X-power SI625APS Grey, Замовлення №12147

Магазин швидко перетелефонував мені,проконсультували та зійшлись на виборі цієї станції.Все чудово працює,дякую.
Відповідь представника «1818 SHOP»
Дякуємо за відгук, Максим!
Віталій рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Зарядна станція Sigma mobile X-power SI625APS Grey, Замовлення №12152

Сервіс перевершив усі мої очікування: швидкість виконання, увага до деталей та індивідуальний підхід. Команда показала себе з найкращого боку, завжди була уважною та дружелюбною.
Дякуємо за Ваш відгук!
Євгенія Демченко рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Зарядна станція Sigma mobile X-power SI625APS Grey, Замовлення №12156

Приємний магазин і дуже приємні консультанти. Щиро вдячні за їхню допомогу та поради!
Будемо раді допомогти! Звертайтесь
Олена Швець рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: DC-AC Fchao KSC-2500W-12, Замовлення №12158

Високий рівень сервісу і гарне обслуговування. Консультанти дійсно знають свою справу і завжди готові допомогти з вибором товару.
Дякуємо за відгук! Звертайтесь
Natasha рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: DC-AC Fchao KSC-2500W-12, Замовлення №12169

Дуже задоволені якістю обслуговування у цьому магазині. Консультанти професійно консультують і завжди готові знайти рішення для клієнта.
Дякуємо за Ваш відгук!