Виктор Савченко рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Мікрофон студійний/ для стрімінгу, подкастів Rode PodMic, Замовлення №5478

Завдяки великому вибору техніки у цьому магазині, я знайшов все, що мені потрібно. Привітний персонал допоміг обрати найкращий варіант, і я задоволений якістю обслуговування. Рекомендую всім
Михайло рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Студійні монітори (пара) PreSonus Eris E3.5, Замовлення №5471

Вражений рівнем обслуговування у цьому магазині! Персонал завжди готовий допомогти і відповісти на усі запитання про товари.
Николайчук Алексей рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Мікрофон студійний Audio-Technica AT2020, Замовлення №05450

Все пройшло швидко та без проблем, рекомендую магазин як надійного контрагента
Юлія Косенко рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: USB аудіоінтерфейс Behringer UMC202HD, Замовлення №5462

Кожна моя покупка тут була приємним досвідом. Продавці допомагають вибрати саме те, що потрібно, завжди відчуваю повагу та увагу з їхнього боку.
Юлия Кривонос рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Синтезатор Yamaha PSR-E373, Замовлення №05456

Купували для школи, готуємось до випускних. Хороший магазин з приємними та ввічливими продавцями.
Asa рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Мікрофон студійний/ для стрімінгу, подкастів Rode NT-USB, Замовлення №5448

Велике спасибі за швидку доставку та відмінний сервіс! Рекомендую цей магазин усім, хто цінує якість та оперативність.
Віталій Мирний рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Цифрове піаніно Yamaha P-145, Замовлення №5432

Вражаючий сервіс! Я задоволений якістю товарів та оперативною доставкою
Даша Пивовар рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: USB аудіоінтерфейс Audient ID4 MKII, Замовлення №5429

Класний інтернет магазин, зручно, швидко, приємно
Олексій рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Мікрофонна стійка-пантограф Rode PSA1, Замовлення №5407

Робота була зроблена не тільки швидко, але й з великою увагою до деталей. Співробітники виявилися надзвичайно ввічливими та готовими допомогти
Микола рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Навушники без мікрофону Beyerdynamic DT 770 PRO 80 Ohm, Замовлення №5320

Був приємно здивований різноманітністю товарів та ввічливістю консультантів у цьому магазині. Дуже раджу