Павленко Дмитро рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Мікрофон студійний/ для ПК / для подкастів NT-USB, Замовлення №5219

Мій улюблений магазин для онлайн покупок. Великий вибір товарів, відмінна якість і доступні ціни завжди роблять мої покупки тут приємними та зручними. Обов'язково знову скористаюся їхніми послугами!
Шевченко Сергій рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Синтезатор PSR-E373, Замовлення №5227

Вражаючий асортимент та бездоганний сервіс! Приємно бути клієнтом цього магазину, де завжди можна знайти все необхідне і відчути дбайливе ставлення до покупців
Шарова Вікторія рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: USB аудіоінтерфейс UMC204, Замовлення №5208

Дуже задоволена зручністю перегляду товарів і детальними описами. Це допомогло мені легко прийняти рішення про покупку. Відмінний досвід користувача
Rikskalibur 77 рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Аудіоінтерфейс Audient iD4 MKII, Замовлення № 5238

Начеб-то все чудово, у використанні як тиждень, магазин дуже чітко все відправив, але є проблема у товарі, чи це норма у цьому аудіоінтерфейсі, що при підключенні двох навушників з'являється шум, який не регулюється від збільшення чи зменшення, просто є, хоч вимкни звук буде шум, коли підключений 1 навушник його немає, не знаю чи це брак, чи так і має бути. Сам аудіоінтерфейс доволі класний
Anna Sholokhova рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Мікрофон студійний/ для ПК / для подкастів NT1-A, Замовлення №5186

Неймовірно крутий магазин! Дизайн, організація простору на вищому рівні!
Dmitriy Pavliuk рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: USB аудіоінтерфейс Scarlett 2i2 3rd Gen, Замовлення №5182

Я вражений якістю обслуговування в інтернет-магазині, де я нещодавно зробив покупку. Весь процес, від вибору товару до його отримання, був бездоганним. Товар відповідав усім моїм очікуванням, а доставка була надзвичайно швидкою. Особливо хочу відзначити зручність використання сайту та ввічливість співробітників служби підтримки
Віталій рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: USB аудіоінтерфейс UMC22, Замовлення №5174

Мені здається, це місце - рай для музиканта) Принаймні, не знаю, чи є інший магазие з подібним вибором
Дмитрий Прима рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Студійний монітор Rokit 5 G4, Замовлення №5169

Прекрасне обслуговування! Вдячні Дмитру за змістовну консультацію. Необхідний товар підібрали швидко, під всі мої запити та без зайвих нав?язувань. Що дуже цінно!
Сергей рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Комбопідсилювач Katana Mini, Замовлення №5162

Магазин постійно оновлює свій асортимент новинками, завжди залишаючись на хвилі останніх трендів. Це забезпечує великий вибір актуальних товарів та новітніх рішень.
Іван рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Синтезатор PSR-E473, Замовлення №5162

Кожен аспект мого досвіду з цим магазином, від вибору товару до доставки, був бездоганним. Це засвідчило високий рівень відданості магазину задоволенню потреб своїх клієнтів.