Oksana Kolomiets рекомендує цей магазин
10 вересня 2020

Купив: бытовая химия, Замовлення №76840

Отличная работа, не первый раз делаю заказы, всегда сделка проходит без проблем!
28 серпня 2020

Купив: товары для дома, бытовая химия.

Halakh рекомендує цей магазин
30 червня 2020

Купив: Гелевые капсулы для стирки Ariel Pods 3в1 Color 35 шт

Рекомендую даний магазин. Постійно замовляємо побутову хімію, дитячі товари. Ціни адекватні. Ввічливий персонал.
Галина Антонова рекомендує цей магазин
13 червня 2020

Купив: Підгузки Dada Extra soft 4 MAXI, 46 шт., Замовлення №74847 і 73307

Замовляла вже 2 рази, дуже задоволена, помірні ціни, часто знижки, великий асортимент, дуже приємний менеджер. Обслуговування на вищому рівні. Рекомендую!
Andy рекомендує цей магазин
3 червня 2020

Купив: Стиральный порошок Wasch Pulver universal 9 кг

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Сервисом и товаром доволен.
Оксана рекомендує цей магазин
25 квітня 2020

Купив: Стиральный порошок, станки для бритья, губка для посуды, металлический ёршик, туалетная бумага, мусо

Спасибо работникам магазина за их работу, быстро перезвонили, хорошо упаковали, быстро отправили.В наличии был весь товар и хорошо, что нет минимального заказа.
Ira M рекомендує цей магазин
25 лютого 2020

Купив: Підгузники Dada Extra Care Maxi 4, 50 шт.

Окремої уваги заслуговує сервіс. Оперативність та клієнтоорієнтованість радує. Замовила ввечері і наступного дня товар уже їхав Новою Почтою до мене. Товар був в наявності (не тільки на сайті), що зустрічається не часто. З задоволенням буду замовляти ще і радити друзям.
Fyfarina рекомендує цей магазин
28 листопада 2019

Купив: Savex капсули

Все дуже сподобалось.Якість товару,ціна, обслуговування та компетентність.Рекомендую)))
Надія Бузницька рекомендує цей магазин
27 листопада 2019

Купив: Пральний порошок Ariel Гірське джерело 9 кг. Автомат

Замовляю товар на 1Baby уже не вперше. Якість товару дійсно хороша. Ціна приємна. Обслуговування сподобалося. Дякуємо за вашу роботу!
Bytenko Evgen рекомендує цей магазин
31 жовтня 2019

Заказал лезвия в этом магазине, по началу сомневался ведь цена самая низкая, причем существенно ниже чем у остальных, было подозрение на подделку, но все же рискнул и заказал... И остался доволен. Лезвия качественные, действительно сделаны в Германии, бреют отлично. Я доволен, рекомендую.