Ціна збігалась із заявленою на hotline
Инженер не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Ssd M2 Kingston

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Відповідь представника «LuckyLink.kiev.ua»
Доброго дня, надайте ваш номер замовлення для вирішення ситуації
Номера заказа нет, так как делал быстрый заказ с перезвоном. Но вы можете посмотреть по базе заказ в магазин Борисполя с самовывозом на SSD диск Kingston NV2 1TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 x4 (SNV2S/1000G)
Вчора Відповісти
Алёна Тараненко не рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Хотів купити: Зовнішній акумулятор (павербанк) Z70 70000 mAh (Z70-22K) 2 828 грн

Не сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Замовили товар, все начебто було нормально, на сайті він був в наявності. Але оплати карткою на сайті нема, довелось платити ще додаткову комісію. І майже відразу виявилося, що товару немає в наявності. Гроші, сподіваюсь, швидко повернуть, але комісію вже ніхто не компенсує.
FUBU рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Відеокарта PowerColor Radeon RX 7800 XT 16GB Red Devil (RX 7800 XT 16G-E/OC), Замовлення №69936

Придбав відеокарту, відрпавили в той же день, все добре, чекі діcтав, гарантію теж виписали, все добре, все подобається. Купував в перший раз. Тепер знаю що можна і надалі купувати в цьому магазині, дякую!
Anton не рекомендує цей магазин
9 липня 2024

Хотів купити: Комп'ютерне крісло для геймера Anda Seat Kaiser 3 XL Black Fabric (AD12YDC-XL-01-B-CF)

Ціни на Hotline вказані неправильно. Замість 18к на сайті магазину стоїть 21к. Тобто суттєва різниця. Прошу перевіряти ваші ціни
Geksogen_X рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Купив: Видео карта palit geforce rtx 4070 jetstream , Замовлення №68006/69293

Хороший магазин. Рекомендую. Все четко соответствует, цена, сроки и не надо переплачивать комиссию за безнал. Пришло точно в срок.
tujh не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
2 липня 2024

Купив: Edifier R1280DBs, Замовлення №№69305

Вместо колонок приехал робот пылесос, до продавцов в выходные никак не дозвониться, на всех номерах трубку брать не будут, поэтому от посылки отказался и колонки смогли до меня доехать аж на четвертый день от заказа.
Алеся Дмитренко рекомендує цей магазин
27 червня 2024

Купив: ASUS PRIME Z690-A, Замовлення №61628

Норм обгрейдила тут свой комп!
Al_fisher94 рекомендує цей магазин
27 червня 2024

Купив: Gamemax Infinity Mini White, Замовлення №61631

Только позитив от данного магазина. Помогли с оформлением покупки. Отправили наложкой. Все новое и качественное.
Yana Zahorodniy рекомендує цей магазин
26 червня 2024

Купив: SSD накопичувач Samsung T7 Shield 4 TB Black (MU-PE4T0S), Замовлення №61959

Давно искала подходящий мне по параметрам SSD накопитель, нашла в этом интернет-магазине за небольшие деньги. Доставили в течении трех дней в очень аккуратной коробочке. По характеристикам все подошло. Ставлю 5 звезд
Ципа рекомендує цей магазин
25 червня 2024

Купив: Миша HP Z3700 Black (V0L79AA), Миша HP Z3700 Black (V0L79AA), Замовлення №61816

Вже вкотре купую тут. Стабільні ціни, до якості товарів претензій немає, вкотре переконалася. Нормальне обслуговування, обратка працює справно. Я за доставку тепер не турбуюся, без пробуксування працюють, задоволена на всі сто відсотків. Всім дякую за якісні послуги та удачі.