Dead Last рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: БФП Canon i-SENSYS MF455dw + Wi-Fi (5161C020), Замовлення №56658

Все пречудово, доставили досить швидко і саме ту модель БФП, що ми і замовляли. Платили одразу всю вартість товару, доставка за 1 день на НП. Доставили без пошкоджень, дешевше ніж було б в інших магазинах. Трохи переживали стосовно різних відгуків про магазин, але консультант молодець, надав додаткові фото з тим товаром. Так тримати, гарних продаж і розвидку вам!
Holod82 рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Миша Defender Patch MS-759 Black, Замовлення №52759

Придбав товар в вашому магазині, дуже задоволений, все на найвищому рівні, упаковка, ціна якість... Дякую
Forbes Global 2000 рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Відеокарта EVGA GeForce GTX 1660 SUPER GAMING PRO 6 GB, Замовлення №56554

Відеокарта відмінної якості, у заводській упаковці, повністю відповідає своїм переметрам. Відправка одразу день в день, ніяких затримок і зайвих рухів. Я задоволена покупкою і рекомендую магазин.
Smolaaa рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Смартфон Xperia 10 V 8/128GB Black, Замовлення №56379

Смартфон отримала вчасно. По параметрам як і заявлено 8/128 ГБ пам'яті, чорний колір, модель Xperia 10 V ... Якісна покупка, магазин достойни поваги.
Photo Photo рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Hypergang 7.1X USB Black (HTA-844), Замовлення №56324

Навушники були по найкращій ціні. Модель, що я шукала була у наявності і відправили одразу. Я задоволена на сто відсотків.
Лена рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Процесор AMD Ryzen 5 3600 (100-000000031), Замовлення №56323

довіряю цьому магазину, бо часто тут купую
Tanja рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Клавіатура S98 Sports Red, Замовлення №56295

Попросила якнайшвидше відправити мою клавіатуру і мені її відправили за годину після оформлення замовлення. Оце я розумію якість обслуговування. Дякую працівникам магазину.
Вікторія Дячишин рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Миша Logitech POP Mouse Bluetooth Blast Yellow (910-006546), Замовлення №56235

Магазином дуже задоволена))))) Прийшла абсолютно робочам миша, параметрам відповідає, фото на сайті такі як в реалі. Класна покупка, дякую LuckyLink.kiev.ua!!!
Даша Олійник рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Комп\'ютерне крісло для геймера Anda Seat Kaiser 3 XL Gray (AD12YDC-XL-01-G-PVF), Замовлення №56261

MiaG рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Wi-Fi роутер TP-Link M7200, Модем 4G / 3G + Wi-Fi роутер M7200, Замовлення №56258

Wi-Fi роутер отримала, питання щодо першого запуску і налаштувань допомогли вирішити у телефонному режимі.