Ромашкин Саша рекомендує цей магазин
30 березня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном JBL Tune 520BT Black (JBLT520BTBLKEU), Замовлення №10047

Як фанат техніки JBL, віддаю перевагу саме офіційним дилерам, до яких в разі необхідності можна звернутися з будь-яких питань. Цього разу взяв навушники, доставили максимально швидко. Товар на гарантії. Все супер, задоволений покупкою)
Вячеслав Орел рекомендує цей магазин
15 березня 2023

Купив: Портативна колонка JBL Charge 5 Squad (JBLCHARGE5SQUAD), Замовлення №9896

Приобрёл колонку в данном магазине, качеством, состоянием, а главное ценой был приятно удивлён!!!! Отправили наложкой Новой почтой без проблем.Рекомендую данный магазин для покупки!!!! Спасибо Владимиру.
Равкин Ваня рекомендує цей магазин
10 березня 2023

Купив: Портативна колонка JBL Flip 5 Black (JBLFLIP5BLK), Замовлення №9583

Колонка просто топова,працює супер,хоч і невеликого розміру,але звук дай Боже. Великий плюс що тут я на 100% впевнений,що це оригінальна продуція. В якості товар сумнівів немає ніяких. Сміливо можу порадити тут вибирати товар
Олена Швець рекомендує цей магазин
4 березня 2023

Купив: Портативна колонка JBL Flip 5 Grey (JBLFLIP5GRY), Замовлення №9595

Персонал магазину був дуже привітним та знаючим. Вони допомогли мені з вибором товару та відповіли на всі мої запитання.
Мария рекомендує цей магазин
28 січня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном JBL Tune 710 BT Black (JBLT710BTBLK), Замовлення №9315

Спасибо, все супер) Менеджеры вежливые, по каждому действию с заказом приходит смс оповещение. Все аккуратно упаковано
lesa_mama не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 грудня 2022

Купив: Наушнікі , Навушники з мікрофоном JBL Tune 510BT Black (JBLT510BTBLK), Замовлення №8966

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Кошти не повернули у них логістика храмае,як вони сказали.
Дякую тільки що вернули кошти
29 грудня 2022 Відповісти
Artemtimoshenko3029 рекомендує цей магазин
27 грудня 2022

Купив: Навушники з мікрофоном JBL Tune 710 BT White (JBLT710BTWHT), Замовлення №8983

Гарний, чистий магазин з великим асортиментом. Доброзичливий персонал, швидко оформили покупку. Залишився всім задоволений!
Nelli Humenetska рекомендує цей магазин
5 липня 2022

Купив: Speakers JBL Clip 3, Замовлення №7540

Цена приятная, обслуживание также. Были какие-то нюансы по оплате, наверное, банк тормозил и возвращал, но спокойно и поочерёдно решили вопрос. Это уже 4й продукт Jbl, поэтому подтверждаю оригинальность. Также есть гарантия в посылке. Есть пожелание, чтоб работали с разными почтами не только НП.
Marina Yaroslavskaya рекомендує цей магазин
28 жовтня 2021

Купив: Портативна колонка JBL Flip 5 Black Star (JBLFLIP5BSRU), Замовлення №6316

Заказывала колонку наложенным платежом , отправили в день заказа , быстрая доставка , колонка пришла абсолютно новая , оригинал 100% спасибо за оперативность !
Diana Suchova рекомендує цей магазин
21 жовтня 2021

Купив: Портативна колонка JBL Flip 5 Black (JBLFLIP5BLK), Замовлення №6310

Покупала колонку в данном магазине , приобретала по полной предоплате и на следующий день я уже забрала колонку на отделение почты! Спасибо за оперативность консультантов магазина ! уверена не последняя покупка в этом магазине , рекомендую!