Сергій Слижко не рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Хотів купити: Кабель USB Type-C Baseus Tungsten Gold Fast Charging Data USB-C to USB-C 240W 3m Black (CAWJ040201)

В цьому магазині немає даного кабелю вказаної довжини (3м), а посилання веде на сторінку ідентичного кабелю довжиною 1м
Відповідь представника «Vest.in.ua»
Доброго дня шановний клієнте. Дякуємо що зауважили. Дійсно була помилка на одну цифру в коді товару. Вибачте за незручності.
LightInTheEnd рекомендує цей магазин
28 червня 2023

Купив: Чохол книжка для телефону Google Pixel 6a, Замовлення №166012

Замовив чохол-книжку в магазині Vest.ua, бо серед інших був великий асортимент та ціни відповідали якості товару
Представник магазину «Vest.in.ua»
Доброго дня. Дякуємо за відгук!
28 червня 2023 Відповісти
Ната463446 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
21 квітня 2023

Хотів купити: Захисне скло на Самсунг А80

Відправили розбите скло на телефон. Оператори не відповідають
Відповідь представника «Vest.in.ua»
Доброго дня, дане скло було пошкоджено при транспортуванні, ми звяжемося з вами для вирішення даної проблеми!
Vitalii Shcherban рекомендує цей магазин
18 грудня 2022

Купив: Чохол, Замовлення №13518

Придбав чохол і плівку, з рештою плівка приїхала трошки не така, але дівчата вирішили проблему протягом доби! Рекомендую!
Відповідь представника «Vest.in.ua»
Доброго дня, дякуємо за ваш відгук!
Vilgota09 не рекомендує цей магазин
17 грудня 2022

Купив: Батарейка Varta Longlife D LR20 1.5V Alkaline, Blue-Yellow, Замовлення №146863

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Замовив в цьому магазині батарейка Varta Longlife D LR20 1.5V Alkaline, Blue-Yellow отримав зовсім інші батарейки. Ніхто з магазину нічого не вирішили, тільки доказували що це одні і ті ж батарейки. Не рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «Vest.in.ua»
Доброго дня, шановний клієнте на сайті вказано що зовнішній вигляд та комплектація може змінюватися, дійсно інша партія приїхала у іншому кольорі!
Kitty Cat не рекомендує цей магазин
9 лютого 2022

Купив: Возврат товара

Невозможно долго происходит возврат денег. Неделю ждать пока почта вернёт. Потом два дня товар на складе, но нужно ждать еще неделю, чтобы дошло до бухгалтерии. В итоге две недели и два дня как минимум уходит на действие, которое занимает две минуты
Відповідь представника «Vest.in.ua»
Доброго дня. Нам дуже прикро, що Вам довелось так довго очікувати на кошти. Та магазин не може вплинути на час доставки товару перевізниками. Повернення коштів відбувається на протязі 7 днів, це прописано на сайті. Але зазвичай це 2 рази на тиждень, за виключенням форс-мажорних обставин. Працюємо над тим, щоб подібні ситуації не повторювалися.
Михаил Булаевский рекомендує цей магазин
25 січня 2022

Купив: Гідрогелієва плівка, Замовлення №20450489478612

Замовляв гідрогелеву плівку на телефон залишився задоволений усім....рекомендую....дякую сайту та працівникам....
Відповідь представника «Vest.in.ua»
Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук!
manolexandr не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 вересня 2021

Купив: Чехол накладка карбон new 1+8t, Замовлення №104825

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Питання з ІМ вирішив, кошти повернули в повному обсязі.
23 вересня 2021 Відповісти
Gig7616 не рекомендує цей магазин
17 липня 2021

Купив: Чохол для сяомі редмі нот 7,гнучка захисна плівка, Замовлення №0505002408680

Чохол був присутній в посилці,плівка була відсутня,сума взята за дві одиниці товару та за пересилку.
Мария Александровна не рекомендує цей магазин
8 травня 2021

Купив: Броньована гідророгелева плівка, Замовлення №14759

Сделала заказ. Доставили вовремя. Но сам товар не соответствует.Заказала гидрогелевую плёнку для Орро а52 но она меньше чем сам экран, к сожалению заметила это уже когда клеила. Когда обратилась на ГЛ то сказали что выяснят, отправила все фото которые подтверждают это, обещали разобраться..... В итоге спустя немного времени мне сообщили что я неправильно наклеила ???????????? . Только мне не понять как это неправильно нужно было наклеить что вышел меньший размер.