Ціна збігалась із заявленою на hotline
Rino Turtle не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Meta Quest 3 512GB

Хотів купити вживу. Відкрив адресу через Hotline (Чернівці), приїхав, їх там нема - спитав людей що працюють в магазині поблизу - кажуть що нема тут такого магазину
Иван Лавренко не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Зарядна станція UGREEN PowerRoam 600 (GS600)

ZviRyatko не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: TWS Sony WF-C700N White (WFC700NW.CE7)

Незрозуміло навіщо робити можливість зв‘язку через телеграм, якщо там ніхто не відповідає. Не завжди є можливість дзвонити і замовляти телефоном.
Відповідь представника «SmartMag»
Добрий день. Вкажіть дату звернення або скріншот. У нас немає непрочитаних навіть повідомлень в акаунті.
25 липня 14:31. Скріншот: https://ibb.co/Wk3d105
Вчора Відповісти
Stas Nicki рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max, Замовлення №55014

Купив тут Ecoflow River 2 Max! Покупкою в магазині "Смарт Маг" задоволений, швидко оформили заявку і товар через 5 днів вже у мене. Рекомендую даного продавця)
Nellisa не рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Хотів купити: Ноутбук HP OMEN Transcend 16-u0044nw (8F715EA)

Ноутбук світиться на сайті як в наявності, але після замовлення просто відписали в смс, що цей товар більше не доступний. Ні дзвінка, ні пояснень, ні виправлення інформації на сайті. Категорично не рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «SmartMag»
Добрий день. Наш сайт обмінюється з базою даних, для обміну потрібен час, щоб інформація оновилася на сайті, нам шкода, що не змогли допомогти вам, але у нас величезний асортимент по ноутбуках, можливо вас зацікавлять аналоги.
Natalia Natali рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Лінійно-інтерактивний ДБЖ Volt Polska SINUS PRO 500E 12V 300 500W (3SP050012E), Замовлення №19727

ДБЖ прийшов у відмінному стані, по опису все ок, тягне як і обіцяли. Ркомендую SmartMAG.
Аня Ангел рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Instinct 2X Solar - Tactical Edition Black (010-02805-13/03/74), Замовлення №19744

Зауважень до роботи магазину не маю. Смарт-годиннник отримала вчасно, навіть з доставкою курьєром. Племінник подарунком задоволений, тому дякую консультантові Руслану за допомогу у виборі і гарні поради.
Katerina19 рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Гібридне ДБЖ інвертор Kemot PROsinus-2000 1200W (URZ3407), Замовлення №19403

Отличный магазин всё оформили быстро и чётко, я осталася довольна, буду заказывать ещё, товар хорошего качества
OPERATOR_555 не рекомендує цей магазин
11 липня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Mi 50w Power Bank 20000mAh Black (BHR5121GL, PB200SZM, BHR5080CN), Замовлення №54526

Обуреню немає меж. Вони мало того, що надіслали вже розпакований товар, так ще й підробку, яку явно до мене повертали назад в магазин, адже захисне покриття коду вже було стерте. Павербанк не має 50W і не проходить перевірку справжності на сайті. Не рекомендую цей магазин зовсім!
Відповідь представника «SmartMag»
Добрий день. Вам було повернуто оплату за товар після отримання на складі, внаслідок чого ми пішли вам на зустріч. Надалі рекомендуємо відмовлятися від замовлення на відділенні НП, щоб це було під камерами і претензії щодо стану товару можна було пред'явити постачальникам з доказами вищенаписаного.
Так, дійсно кошти повернули, але виключно за товар, послуги нової пошти не було відшкодовано. Я був госпіталізований в лікарні, тому посилку забирала довірена особа у якої не було компетенціїй для перевірки. Проте факт того, що була надіслана підробка і яка явно була після повернення сильно здивувало і я почав досліджувати питання далі. Виявилось, що як мінімум 29 квітня тут, на хотлайні, від користувача "Жекан" був перший відгук про те, що цей магазин надіслав підробку (https://hotline.ua/ua/yp/32704/reviews/?review=565672#comments). Серійний номер на фотографії того відгуку співпадає з моїм замовленням (це один із проявів підробки, магазин легко може перевірити партію, всі підробки будуть мати одинаковий серійний номер). З чого можна зробити висновок, що Ви як магазин, прекрасно знаєте про факт підробки, але тим не менш продовжуєте реалізувати товар. Виправте мене, якщо я не правий. З 29 квітня у Вас було достатньо часу пред'явити претензії постачальникам, а не продовжувати по третьому колу реалізовувати товар. Добрі люди. будьте обережні купуючи в цьому магазині! В мене великі сумніви, що повернутий мною товар знову не будуть намагатись продати іншій людині, яка не кинеться перевіряти справжність.
22 липня 2024 Відповісти
Анна9628 рекомендує цей магазин
10 липня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi 14 12 256GB White , Замовлення №17904

Заказала смартфон Xiaomi 14. Проконсультировали, посоветовали какой лучше выбрать, доставили быстро.