Ціна збігалась із заявленою на hotline
Denis Botvin рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Пральна машина автоматична Samsung WW90T4541AE, Замовлення №22039

Ціна, як завжди, радує. Машинка новенька, запакована, все як має бути
Юрий Авдеев рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Пральна машина LG FH0J3NDN0, Замовлення №22034

Дуже задоволений покупками у вашому магазині!!! Обслуговування на найвищому рівні, особлива подяка консультанту Богдану, який приділив нам свою увагу))) Буду рекомендувати своїм знайомим. Бажаю вам багато вдячних клієнтів і задоволення від роботи.Удачі!!!
Ірина Юріївна не рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Хотів купити: Варильна поверхня електрична Electrolux LIR60430BW

Не вдалося поспівпрацюватм з цим магазином, оскільки варильної поверхні не було в наявності, як це було зазначено на Хотлайн. Не оновлюють інформацію, тому оформлення замовлення може бути просто втратою часу, а можливо, і ні, але мені щось не пощастило.
Відповідь представника «SAVE CASH»
Доброго дня. Ви замовляли варильну поверхню не у нас, у нас на сайті не вказано, що товари в наявності. Видаліть будь ласка відгук, оскільки він не відповідає дійсності.
Замовляли варильну поверхню як раз в SAVE CASH, отримали на пошту лист російською мовою про оформлення заявки. Номер замовлення 21796. Перехід на ваш сайт з Хотлайн відбувся як на магазин, у якого є товар в наявності, кнопки для оформлення замовлення безпосередньо на SAVE CASH були активні. Якщо немає товару в наявності, просто зніміть його з Хотлайн і все.
Вчора Відповісти
Кирилл Сенько не рекомендує цей магазин
24 червня 2024

Хотів купити: Samsung RB34T600FEL

Не рекомендую взагалі. Будьте готові до того, що вам будуть обіцяти кожного дня доставку на завтра, але самі не можуть знайти товар. Будуть відповідати різні менеджери і казати, що попередній безвідповідальний, а от новий все доведе до кінця. Потім перестануть підіймати слухавку і відповідати. Якщо цінуєте свій час обходьте цю десятою дорогою.
2364275 не рекомендує цей магазин
18 червня 2024

Хотів купити: Пральна машина автоматична Samsung WW60A3100BE

Замовив на сайті за 1009грн, така ж ціна було на Хотлайні, через 6 годин перетелефонували що товару не має, але ціна на сайті зросла до 1905грн. Шкода, але придбати товар не вдалося
Vitaliy Hichkok рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Мікрохвильовка з грилем Hansa AMG20BFH, Замовлення №3541

Товар прийшов ціленький, новенький, все як обговорено було в терміни, ціна супер, все чудово, рекомендую даний магазин до покупок
Відповідь представника «SAVE CASH»
Щиро дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Чекаємо Ваші нові замовлення =)
Anatoliy Fedorenko не рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Хотів купити: за 2 дня после оформления заказа так никто и не связался.., Варильна поверхня газова Electrolux KGG6456K

Natasha Netimenko рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Пральна машина автоматична Whirlpool TDLRB6240BS, Замовлення №180571

zener рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: FRANKE NEPTUNE CLEAR WATER (115.0370.689), Замовлення №20961

Гарна ціна і сервіс, дякую
Громова Евгения рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Духовка електрична Electrolux EOF3H50X, Замовлення №20194

Заказывала духовой шкаф,цена актуальная,гарантия официальная,доставили быстро.Осталась довольная.