Vitaliy Hichkok рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Мікрохвильовка з грилем Hansa AMG20BFH, Замовлення №3541

Товар прийшов ціленький, новенький, все як обговорено було в терміни, ціна супер, все чудово, рекомендую даний магазин до покупок
Відповідь представника «SAVE CASH»
Щиро дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Чекаємо Ваші нові замовлення =)
Anatoliy Fedorenko не рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Хотів купити: за 2 дня после оформления заказа так никто и не связался.., Варильна поверхня газова Electrolux KGG6456K

Natasha Netimenko рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Пральна машина автоматична Whirlpool TDLRB6240BS, Замовлення №180571

zener рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: FRANKE NEPTUNE CLEAR WATER (115.0370.689), Замовлення №20961

Гарна ціна і сервіс, дякую
Громова Евгения рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Духовка електрична Electrolux EOF3H50X, Замовлення №20194

Заказывала духовой шкаф,цена актуальная,гарантия официальная,доставили быстро.Осталась довольная.
Olena-Taraniko рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Посудомийна машина Whirlpool WIC 3C33 PFE, Замовлення №Whirlpool WIC 3C33 PFE

Доброго дня.замовляв посудомийку. Відправили на слідуючий день. Ціна була однією за найдешевших по Украіні,навіть з доставкою новою поштою. Дякую за роботу. Whirlpool WIC 3C33 PFE
Відповідь представника «SAVE CASH»
Andry Pavluk не рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою Bosch KGN36VL326, Замовлення №21163

Сподобалося: наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Замовив 08.02.2024 у цьому магазині Холодильник з морозильною камерою Bosch KGN36VL326. Ціна холодильника по замовленню та по накладній складала 20 255,0 грн. На вихідних цей магазин доставки не робить, домовились доставку на понеділок 12.02.2024. Вечором доставили але ціна по накладній доставки вже була 21 490,0 грн тобто вже на 1 235,0 грн ДОРОЖЧЕ. При цьому, ні в накладній, ні в чеку на оплату - жодного посилання на цей магазин!!!
Відповідь представника «SAVE CASH»
Доброго дня. Приносимо Вам вибачення за цей інцидент. При оформленні замовлення дійсно ціна на сайті була вказана 20255 грн. Оскільки товар знаходився на складі представництва в Ужгороді, ціну Вам запропонували з доставкою 21490 грн, навіть з доставкою -це була одна з самих дешевших цін на даний холодильник. Ціну холодильника та вартість підйому на поверх ми Вам продублювали в вайбер. Ви підтвердили замовлення. Скриншоти прикріплюємо.
Знову Ви лукавите як і в переписці у вайбері. 1. Холодильник я замовляв у середу 07.02 вечором. І на Хотлайні і на сайті - була відмітка "доставка по Києву". Крім того, привезти Ви мені його хотіли вже 09.02 до 10 ранку. Дуже сумніваюсь, що за день мені б доставили цей холодильник із Ужгорода.... тобто холодильник був у Києві. 2. Відповідно різниця в ціні майже 1300 грн забагато навіть з урахуванням доставки. 3. На рахунок самої дешевої ціни теж неправда, я у вайбер вам скинув скрін цін на Хотлайні того дня, будете заперечувати скину і сюди. 4. Ні на накладній ні на чеку немає відмітки, що саме ваш магазин продав товар, що унеможливлює його повернення протягом 2 тижнів у разі необхідності згідно Закону. 5. І на останок - прочитав всі відгуки в цій ленті і побачив, що така ж проблема під час замовлення у вас холодильників виникала і у інших покупців. Тому бажаю на майбутнє більш уважно слідкувати за актуальністю цін на свої товари на інтернет площадках та не вводити в оману покупців.
14 лютого 2024 Відповісти
FKTRCTQ рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Gorenje GBF100/UA, Заказував бойлер на 100л. Прийшов вчасно, в невскритій заводській упаковці. Ціна-найнижча по інтерне, Замовлення №20105

Olha Crew рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Духовка електрична Electrolux EOD5H70BZ, Замовлення №19990

Рекомендую магазин, набагато дешевше ніж на інших сайтах. Все якісно, надійно, швидко. Магазин рекомендую. Буду замовляти ще;)
Anastasiia Voitenko рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою Hotpoint-Ariston HAC18T311, Замовлення №19997

Бездоганний сервіс, дуже приємні ціни, все вчасно і якісно. Рекомендую