Ціна збігалась із заявленою на hotline
Дарья Смирнова рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB eSIM White Titanium (MTQT3), Замовлення №275450

Дуже сподобалося обслуговування, купували на подарунок, скористалися послугою обміну старого телефону. Менеджер на місці швидко переніс інформацію, допоміг з налаштуванням та поклеїв захисне скло. Приємно здивувала швидкість доставки до магазину, забрали в той же день. Однозначно рекомендую!!
Ryslan рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03), Замовлення №276507

Дуже задоволені сервісом і своєю покупкою дуже сподобалося! Дякуємо!
Руслан Мороз рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Навушники з мікрофоном Apple AirPods Max Silver (MGYJ3), Замовлення №7112

Вже не вперше роблю покупки в цьому магазині.Як завжди, якісний товар, вичерпна інформація щодо товару від менеджерів (професійно провела консультацію менеджер Олена) приємні ціни, багато варіантів оплати, швидка та безкоштовна доставка. Дякую магазину за позитивні емоції !
Kiere рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №#276509

Це вже третя моє замовлення в цьому магазині. Рекомендую!!! Оформив замовлення через буквально лічені хвилини замовлення підтвердили та вже воно було готове для того, щоб його забрати, супер магазин, сподобався сервіс, привітливі менеджери та висока якість товарів та обслуговування
Anna Oliinyk рекомендує цей магазин
24 липня 2024 На модерації

Купив: Мережевий зарядний пристрій Apple USB-C Power Adapter 20W (MHJE3), Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Blue Titanium (MU7F3), Замовлення №275992

Гарний магазин. Все вчасно і дуже швидко оформили. Обслуговування прекрасне. Дякую за допомогу Євгену.
666nsx не рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Apple iPhone 11 pro 256GB Midnight Green, Замовлення №272434

Катя Горбатюк рекомендує цей магазин
21 липня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 256GB Pink (MTP73), Замовлення №275582

Скористались зручною послугою trade-in, все перенесли на новий телефон на місці, а також підібрали якісні аксесуари до телефону, менеджер Олександр відповів на всі питання, рекомендую)
Олег Колесник рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03), Замовлення №275025

Дуже сподобалось обслуговування,працівники дуже привітливі
Anastasia Zubova рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro Max 512GB Alpine Green (MNCR3), Замовлення №269020

Чудовий сервіс, швидко і без проблем проконсультували. Техніка дійсно якісна та за прекрасною ціною
Анастасия рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03), Замовлення №274010

Оперативно оформили замовлення. Благодарна Олександру за допомогу та якісне обслуговування!!!