Taquro не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Хотів купити: Навушники TWS AirPods Pro 2nd generation (MQD83)

Планировал купить в ябко новые наушники, очень долго думал и переживал что могут не подойди для моих ушей (очень трудно найти нормальные наушники). За пару дней писал в поддержку ябко спросить, что хочу посмотреть и можно ли? Мне все хором говорили что можно примерить. Но как только пришел в магазин, мне грубо ответили отказом, разочарован в работе сотрудников, сидять 5 человек и никто даже не подошел что бы поинтересоваться что я хочу, такое чувство будто я должен продать им что то.
Aleksandr Pilipenko рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Apple Pencil 2 for iPad (MU8F2), Планшет Apple iPad Pro 12.9 2022, 128GB, Space Gray, Wi-Fi (M2) (MNXP3), Замовлення №560432

Купував тут у перше. Покупкою задоволенний. Єдиний недолік так це те що не було чека на покупку
Відповідь представника «Ябко»
Вiтаємо! Щиро дякуємо за Ваш відгук! Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені покупкою. Стосовно чеку, усі покупки для зручності наших клієнтів прив'язані до їх номеру телефону, для обслуговування чи отримання іншої інформації достатньо повідомити лише Ваш номер телефону, якщо ви бажаєте ви можете написати нам на Telegram : @jabko_support або на пошту : help@jabko.ua Очікуємо на ваші наступні покупки! З повагою, команда ЯБКО
Dimas16 рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон iPhone 14 Pro 512GB Deep Purple (MQ293), Замовлення №400475

Купую вже не перший телефон тут .мережу рекомендую.все було швидко чітко та якісно як в аптеці))
Diana Kolesnichenko рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон iPhone 15 256GB Pink (MTP73), Замовлення №400529

Замовляла нещодавно iPhone 15 256 рожевого кольору ,дуже задоволена швидкою доставкою ,та консультантами в онлайн магазині ,була чудова консультація щодо підбору пристрою за моїми потребами ,щиро рекомендую до замовлення
Ольга Андрейчук рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Смартфон iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №400535

Як завжди все на висоті - замовила, за 2 години подзвонили, що замовлення вже є, прийшла і забрала. Дякую за швидку доставку та максимально оперативний сервіс! Допомогли перенести дані та підібрати чохол, консультанти молодці!
Yurka S. рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Pixel 8 8/128GB Obsidian, Замовлення №400559

Все супер, покупкою дуже задоволений
DoniDarko рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Sony PlayStation 5 Slim (Digital Edition) (1TB) + гарантия на 1 год, Замовлення №561671

Все пришло в строго указанных терминах работает все здорово. Перезвонили сразу после заказа на сайте, огромное спасибо Менеджеру Руслану за консультацию.
hecker рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Навушники TWS AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення №559692

тут дешевше ніж в інших магазинах, все оригінал та консультанти були ввічливі :) Дякую ябко за такі приємні ціни
Відповідь представника «Ябко»
Щиро дякуємо за Ваш чудовий відгук! Нам дуже приємно, що Ви завітали до нас та залишились задоволені не лише доступними цінами, але й оригінальністю продукції та ввічливістю наших консультантів. Ми завжди намагаємося зробити все можливе, щоб кожен покупець мав лише позитивний досвід покупок в нашій мережі. Очікуємо на ваші наступні покупки! З повагою, Команда ЯБКО
Вах Марія рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Apple Watch SE 2 40mm Midnight Aluminum Case with Midnight Sport Band (M/L) (MR9Y3) 2023, Замовлення №549171

Щиро дякую Вам за дуже вдалий підбір команди менеджерів у вашому магазині «Ябко». Зокрема прошу відмітити менеджера Руслана,що допоміг підібрати потрібний товар та гарантію до нього. Завдяки йому я придбала дуже хороший годинник Apple Watch.
Відповідь представника «Ябко»
Дуже дякуємо за ваш чудовий відгук! Нам неймовірно приємно, що ви так високо оцінили нашу команду менеджерів, зокрема Руслана Ми обов'язково відзначимо Руслана за його допомогу вам. Завжди раді вашим відгукам та пропозиціям. Будь ласка, пишіть нам, якщо у вас виникнуть будь-які питання або вам знадобиться допомога. Будемо раді бачити вас знову в нашому магазині! З повагою, Команда Ябко
Juliet Gram рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Смартфон iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №400519

Покупка пройшла швидко Дякую
Відповідь представника «Ябко»
Вітаємо! Щиро дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що покупка у ЯБКО пройшла для вас швидко та без проблем. Ми завжди прагнемо зробити процес покупки максимально зручним та комфортним для наших клієнтів. З повагою, команда ЯБКО P.S. Залишайтеся з нами, адже попереду ще багато цікавих пропозицій та акцій!