Ціна збігалась із заявленою на hotline
Illya2435 рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №601311

Сформував замовлення на сайті,з допомогою менеджера,допоміг одразу підібрати всі аксесуари до мого пристрою та з уважністю прислуховувався до моїх потреб та вподобань. Дуже задоволений покупкою ,все дуже швидко та зручно,на наступний день вже користувався новим телефоном,та був повністю задоволений сервісом який мені надали
Sergey K не рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Чехол-накладка LAUT Crystal-X для Macbook Pro 16 (2021-2023), Замовлення №2059

Магазин так і не опублікував на своєму сайті мій негативний відгук про товар. Тобто вони публікують лише ті де 5 зірок.
Відповідь представника «Ябко»
Вітаємо! Ми публікуємо всі відгуки на нашому сайті. Будемо вдячними за зворотній зв'язок: Telagram: @jabko_support Електронна адреса: help@jabko.ua Дякуємо за ваш відгук, ми готові вам допомогти у вирішенні будь-яких питань чи непорозумінь. З повагою, команда Ябко.
Шановне Ябко. Щойно залишив вам відгук ще раз, з фотографію. Маю надію він з’явиться сьогодні на вашому сайті. І це я так розумію буде 1-й відгук на якому не 5 зірок а менше
Представник магазину «Ябко» відповів на коментар Sergey K
Вітаємо! Надайте будь ласка фото (скрін) вашого чеку у зручний для вас спосіб : Telagram: @jabko_support Електронна адреса: help@jabko.ua
Sergey K відповів на коментар Ябко
І я вас вітаю. Щойно написав на адресу яку ви вказали, та додав скріншоти. Що далі?
Вчора Відповісти
Карина Пастухова не рекомендує цей магазин
21 липня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №Оффлайн

Відповідь представника «Ябко»
Добрий день! Приносимо вибачення за незручності. Інформація, описана Вами у відгуку, передана нашим фахівцям для детального розгляду. Відділ лояльності зв'яжеться із Вами для уточення інформації та надання зворотнього зв'язку. З повагою, команда Ябко.
Марта Сторська рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Apple Watch Series 9 41mm Pink Aluminum Case with Light Pink Sport Band S/M (MR933), Замовлення №657255

Я нещодавно придбала Apple Watch Series 9 Також хочу окремо подякувати менеджеру Руслану за блискавичну роботу та швидку відповідь і доставку у магазин. Проінформував на рахунок гарантії та аксесуарів. Вже не вперше роблю покупки та не в останнє у Вашому магазині. Дякуючи таким менеджерам — за наступними лише до Вас
Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня! Дякуємо вам за чудовий відгук! Наша команда завжди готова надати вам найвищий рівень сервісу та допомогти в усіх питаннях. З найкращими побажаннями, команда ЯБКО
Вадим041 не рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Хотів купити: Пошуковий брелок Apple AirTag (MX532)

Maxym Melnyk рекомендує цей магазин
16 липня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium (MTUX3), Замовлення №250593

Дуже задоволений сервісом.Замовив собі телефон і залишився приємно вражений, все зробили якісно і швидко, досить того що на сайті все чітко і зрозуміло, так ще в магазині консультант ввічливо відповів на всі мої запитання. Дуже дякую за таку клієнтоорієнтовність
Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня! Нам дуже приємно чути, що ви залишилися задоволені покупкою та обслуговуванням у нашому магазині! Ми завжди готові допомогти вам з вибором найкращої техніки. З найкращими побажаннями, команда ЯБКО
PLAGIAT PLAGIAT рекомендує цей магазин
16 липня 2024

Купив: Тостер SMEG (TSF01CREU) (Cream), Замовлення №689631

Замовляв через сайт, через хвилину дівчинка вже зателефонувала і сказала коли відправлять Через 2 дні вже було в мене, ще й безкоштовна доставка, робив повну передоплату, всім задоволений.
Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня! Дякуємо за приємні слова про наш магазин та продавців! Раді, що ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. Ми завжди тут, щоб надати вам найкращу техніку та сервіс! З найкращими побажаннями, команда ЯБКО
Коля Янок рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition 1TB, Замовлення №650571

Купив Соні плейстейшин 5. Задоволений як і товаром так і обслуговуванням в магазині. Під час вибору консолі я звернувся за консультацією до працівників магазину. Вони надали зрозумілу інформацію про характеристики, відмінності між моделями та допомогли визначитися з вибором. Бонусом стали аксесуари, які були запропоновані зі знижкою під час купівлі. Задоволений купівлею у магазині Ябко
Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені нашим особливим обслуговуванням. Наша команда завжди готова допомогти вам здійснити ваші технологічні мрії! З найкращими побажаннями, команда ЯБКО
Anton Sivak рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck OLED 512 GB, Замовлення №692741

Все чудово, пристрій подобається, усім задоволен, було одне непорозуміння, але оператор усе оперативно вирішив, сервіс на висоті! Рекомендую цей магазин!
Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня! Нам дуже приємно чути, що ви залишилися задоволені покупкою та обслуговуванням у нашому магазині! Ми завжди готові допомогти вам з вибором найкращої техніки :) З найкращими побажаннями, команда ЯБКО
Serhii S рекомендує цей магазин
14 липня 2024

Купив: Google Pixel 7 pro, Marshal Minor IV , Замовлення №688244

Замовлення відбулось через чат, де менеджер Катерина, і правильно проконсультувала і допомогла з уточненнями. Замовив одразу телефон з чохлом, плівку захисну, і навушники. Всім задоволений, якість обслуговування на рівні. приємно купувати, не заради самої низької ціни, а заради обслуговування і гарантії якості ( та і просто гарантії на товар). + в карму репутації магазину.
Відповідь представника «Ябко»
Дякуємо за ваш позитивний відгук! Ми раді, що ви задоволені консультацією нашого менеджера Катерини та якістю обслуговування. Сподіваємося на ваші нові замовлення в майбутньому. Дякуємо за довіру до нашого магазину! З повагою, команда ЯБКО!