Юра Колесник рекомендує цей магазин

Купив: ipone 11, Замовлення №610843

Добрий вечір. Купив на Ябко Iphone 11 для мами.Виникла проблема з створенням Aple ID і тільки за допомогою тех.консультанта Богдана все вийшло. Працівник супроводжував до кінцевих налаштувань, все сам зробив і проблема вирішилась. Топовий працівник. За це потрібно премію видавати. Дякую
Roman27 рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Apple Macbook Pro 13 256GB, Space Gray with Apple M1 (MYD82) 2020, Замовлення №500547

Замовляв ввечері ноутбук через сайт,отримав на наступний день,тобто максимально швидко!Задоволений обслуговуванням консультантів,які влучно підібрали мені аксесуари та допомогли з налаштуванням програм.Взагальному залишились тільки позитивні емоції.
Stas не рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite (MLLA3), Замовлення №000000

Купив б/у 13 pro max, чого вам не рекомендую. Батареї ставлять неякісні, за 2 місяці користування -4% від загальної ємності! На додачу, як для 13PM тримає заряд не дуже довго. В мого друга який купив рік тому 11 про -21% від ємності! За рік! наприклад на нових айфонах 1% відходить за 6 місяців, а в мого іншого друга який замінив батарею в магазині конкуренті на 11 про 1 відсоток відійшов за 4.5 місяці. Кажуть, що міняти батарею коли вона дойде до 80% ємності, тобто кожних 10 місяців?? Смшіно
Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня! Нам шкода, що ви залишились не задоволені якістю пристрою. Будемо вдячними за зворотній зв'язок, щоб ми могли виправити ситуацію. Telegram : @jabko_support Лінія турботи: 044 334 69 48. Електронна адреса: help@jabko.ua З повагою, команда Ябко.
Volodimir Osipchuk рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Електрочайник SMEG KLF04BLEU, Замовлення №500549

Максим Якименко рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 512GB Deep Purple (MQ293), Замовлення №500526

Нарешті наважився на обмін свого 12 pro, на якусь кращу модель. Зайшов на сайт, як виявилось в Ябко самі лояльні ціни, як оцінки старого пристрою, так і вартість нового. Замовив онлайн через сайт, за один день товар вже був на магазині. Оцінили старий телефон, підібрали одразу необхідні аксесуари. Все лояльно, та і саме відношення до клієнтів мені сподобалось. Буду рекомендувати, дякую)
romanek не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
17 квітня 2024

Купив: Айфон 12 про, Замовлення №605777

Купив айфон12 про, «в ідеальному стані», але вже через пару хвилин вилізла одна проблема, при рухові в смартфоні щось стукає, думаю акумулятор не приклеєний. Звонив оператору, дівчина погодилася що так, в телефоні чути стук , обіцяли зв‘язатися зі мною, пізніше прийшла смс з номером замовлення, але вже іншим і все. Поки що чекаю, але настрій від подарунка вже зіпсований.
Це звук стабілізатора камери. Цей звук притаманний більшості нових телефонів через розмір камер та щільність збірки. Можете самі перевірити: якщо зайдете в додаток камери і позмінюєте зум щоб вмикалися різні об'єктиви - на якомусь з них цей звук пропаде.
21 квітня 2024 Відповісти
Відіслав телефон в сервіс, за два дні повернули справний. В компенсацію нарахували бонусні 300 балів на слідуючу покупку. Добре що все закінчилося добре…
22 квітня 2024 Відповісти
Представник магазину «Ябко» відповів на коментар romanek
Дякуємо за ваш зворотній звʼязок, раді що вдалось владнати ситуацію :)
22 квітня 2024 Відповісти
Carrier рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium (MTUV3), Замовлення №500910

Знайшов для себе те що шукав, все підійшло
Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня! Дякуємо вам за чудовий відгук! Наша команда завжди готова надати вам найвищий рівень сервісу та допомогти в усіх питаннях. З найкращими побажаннями, команда ЯБКО
Misha1980 рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Blue (MLPK3), Замовлення №500890

Не стикнувся з жодною проблемою при купівлі товару)
Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня! Нам дуже приємно чути, що ви залишилися задоволені покупкою та обслуговуванням у нашому магазині! Ми завжди готові допомогти вам з вибором найкращої техніки З найкращими побажаннями, команда ЯБКО
cfeffcc рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №48531

Рекомендую. Продавець ТОП
Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук! Ми завжди стараємося забезпечити наших клієнтів якісним сервісом, і ми раді, що ви залишилися задоволені. Якщо у вас виникнуть будь-які питання чи потреби, не соромтесь звертатися до нас. Ми завжди тут, щоб допомогти! З найкращими побажаннями, команда ЯБКО
Дмитро Васільєв рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Dyson Omni-glide (368339-01), Замовлення №500454

Я давно мріяв про Dyson, і завдяки Ябко, моя маленька мрія здійснилася. Пилосос просто супер, як і консультація в Ябко, швидко зв’язались і найшли товар, який відповідав мої критеріям! За це я дуже вдячний Ябку!
Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені нашим особливим обслуговуванням. Наша команда завжди готова допомогти вам здійснити ваші технологічні мрії З найкращими побажаннями, команда ЯБКО