Oleg Kohan рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Світильники, Замовлення №183353

Спрацювали добре, задоволений
Відповідь представника «АРС»
Дякуємо за відгук! Дуже раді, що Вам все сподобалося!
Igor Padalka не рекомендує цей магазин
1 квітня 2023

Купив: обои, Замовлення №152553

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

заказал в этом магазине обои все оплатил онлайн обещали отправить в этот день .Но отправили через 1.5 дня. Не советую оплачевать на перед .....
Відповідь представника «АРС»
Дякуємо вам за відгук! Відправка замовлень відбувається на протязі 1-3 днів. Ви зробили замовлення 30.03, і в той же день замовлення було відправлено перевізнику. Нова пошта відсканувала посилку на наступний день. На жаль, повпливати на роботу перевізника ми не можемо. Дуже прикро, що ви стикнулися з такою ситуацією, та залишилися незадоволені.
Drobyazko08 не рекомендує цей магазин
24 січня 2023

Купив: Шторка для ванни Vanstore Roses Line White 62609, Замовлення №141833

Відповідь представника «АРС»
Дякуємо за відгук! Нам прикро, що ви стикнулись з такою ситуацією. Ми завжди наголошуємо покупцям, щоб вони перевіряли замовлення при отриманні. Якщо товар пошкоджений, то покупець може відмовитися від посилки у відділенні пошти, адже ми страхуємо всі відправлення і відповідальність за доставку цілісного товару несе перевізник. У випадку, якщо покупець вносив передоплату і відмовився від посилки через пошкоджений товар, кошти повертаються.
Mr. Vell не рекомендує цей магазин
18 січня 2023

Купив: Стіл комп\'ютерний Halmar B-19 V-CH-B/19 темний горіх, Замовлення №№2000037886

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Заказал стол, по вынужденным причинам пришлось отказаться, при заказе пошел на уступки - сделал полную предоплату, так они мало того что за доставку забрали 350грн хотя я не знаю откуда такие цифры, так ещё и сказали что возврат средств в течении 14 дней
Відповідь представника «АРС»
Дякуємо за відгук! При оформленні замовлення на сайті вартість доставки розраховується автоматично і вона є фіксованою для покупця. Якщо вам не підходить ця вартість, достатньо повідомити про це оператору і він зможе видалити її з замовлення і тоді ви оплачуєте по факту, скільки нарахує перевізник. Що стосується терміну повернення коштів, ця інформація зазначена на сайті, 14 днів це максимальний термін, зазвичай кошти повертаються набагато швидше. Вам було надіслано товар, ви відмовилися від отримання, в такому випадку нам потрібно отримати товар назад з нової пошти, після цього відбувається повернення коштів.
С момента возврата прошло 7 дней, хотите сказать стол не вернулся?
19 січня 2023 Відповісти
Представник магазину «АРС»
Стіл отримали, 19.01 внесено повернення товару. Заява на розгляді у бухгалтера. Очікуйте повернення коштів.
20 січня 2023 Відповісти
Igor не рекомендує цей магазин
5 січня 2023

Купив: направляюча деко-сіті для ролету, Замовлення №137791

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Замовив направляючі в даному магазині. На сайті некоректно вказаний опис товару. Написано, що направляюча йде одна, по факту їх дві в комплекті. Із-за цього замовив зайві. Зідзвонився з магазином, щодо повернення товару. Відправив товар 30/12/2022, товар більше тижня на складі, ніхто не забирає. Постійно кормлять обіцянками забрати завтра та перекручують мої слова. Не рекомендую!
Відповідь представника «АРС»
Дякуємо за відгук! Ви відправили нам повернення, але при транспортуванні товар пошкодився, менеджер вам повідомив про це. Ми не можемо забрати з пошти пошкоджений товар. На цей момент складено претензію на новій пошті, очікуємо розгляду. Про це все ви повідомлені.
Ярослав рекомендує цей магазин
22 грудня 2022

Купив: Генератор інверторний бензиновий Tagred TA1400INW 1,4 кВт, Замовлення №2000036445

Відповідь представника «АРС»
Дякуємо за відгук і за довіру! Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені.
RK рекомендує цей магазин
20 листопада 2022

Купив: Замок навісний сірий легкий 16-03-38 38 мм, Замовлення №2000028031

Магазин непоганий. Зручний сайт, а особливо "Мій кабінет". Товар брав самовивозом - на місці перевірив на справність, щоб не було повернення. Дали накладну, все ввічливо, швидко, без жодних проблем та заминок. Ще отримав знижку за програмою лояльності.
Відповідь представника «АРС»
Дякуємо за відгук! Ми дуже раді, що Вам все сподобалося.
Володимир В не рекомендує цей магазин
12 вересня 2022

Купив: Обігрівач Tesy CC 2510 E 05 R, Замовлення №3000027034

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Товар відсутній, попри те що вказана ціна та наявність на сайті!
Відповідь представника «АРС»
Володимир, дякуємо за відгук! Товар, який ви обрали, зараз користується популярністю. На жаль, коли ви зробили замовлення, всі обігрівачі даної моделі вже були продані. Ви можете обрати іншу модель на нашому сайті, і ми з радістю надішлемо Вам замовлення. Просимо вибачення за незручності.
Svetlana Svetlana не рекомендує цей магазин
4 вересня 2022

Купив: Світильники, Замовлення №105623

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «АРС»
Світлано, дуже прикро, що ви стикнулися з даним непорозумінням. Ви замовили останні два світильники, які знаходилися на різних складах. Менеджер повідомляв вам що буде переміщення і це займає час. Ви відмовилися від вашого замовлення. Кошти будуть вам повернені в найближчий термін. Приносимо вибачення за дану ситуацію.
Kardi NalDi рекомендує цей магазин
21 серпня 2022

Купив: швабри, щітки Zambak Plastik Щетка для чистки двойная ZP84107 с ручкой, Замовлення №0503206558611