Ціна збігалась із заявленою на hotline
Наталья Беспалова рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №Не пам?ятаю

Вперше робила замовлення в цьому магазині та не пошкодувала. Все було заброньовано із умовою часткової оплати товару, через декілька днів подзвонили і сказали що товар вже завтра надішлють. Все дуже швидко було доставлено, працює без нарікань, заряджається швиденько. Дякую за якісне обслуговування та дуже класний асортимент. магазин рекомендую.
Андрей Бережной рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №1

Мене не влаштували умови гарантії але магазин зразу повернув суму передоплати. Планую співпрацю з цим магазином. Дякую.
Волинець Р. рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: FoRoom, Noctua NM-I17XX-MP83, Замовлення №000130746

Сподобалось що змогли доставити товар якого в момент покупки не було в наявності в інших інтернет магазинах. Ввічливі працівники.
Некур Олег рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Гібридний ДБЖ/інвертор Volt Polska SINUS PRO 1000E 12V 220V (3SP091012E), Замовлення №000130745

Товаром на момент покупки задоволений, все працює, далі буду тестувати. Продавець контактний, відповів на всі мої запитання. Дякую.
ГалинаСа рекомендує цей магазин
21 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №000129976

Рекомендую магазин, дуже швидко та сервісно отримала замовлення . Дуже ввічливі працівники. Екофлоу працює , дуже задоволена покупкою.
Відповідь представника «FoRoom»
Вітаємо! Дякуємо за відгук та за те, що обираєте нас. Будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів.
Антон Сисоєв рекомендує цей магазин
21 липня 2024

Купив: Телевізор Philips 43PUS8118/12, Замовлення №000130105

Дякую магазину за сумлінну працю. Товар та обслуговування на високому рівні.
Відповідь представника «FoRoom»
Антон, вітаємо! Дякуємо за відгук. Раді старатись для Вас!
Олексій В не рекомендує цей магазин
20 липня 2024 На модерації

Хотів купити: Тример Deewoo 1400

Відповідь представника «FoRoom»
Доброго дня, Олексій! Вкажіть Ваш номер замовлення, щоб ми могли більш детально розібратись в ситуації що склалась та надати зворотній зв"язок.
Ірина Юріївна рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: LGF2V5HS1WW, Замовлення №130023

Ціна в цьому магазині на пральну машину для нас була найпривабливішою, тому і зв?язались з ним. Доставили саме в той день, коли і обіцяли, ще і перепитали стосовно побажань, в яку половину дня нам краще отримати товар. Водій за хвилин 40 попередив про приїзд, підняли на поверх, занесли в квартиру. Все чудово склалось з цим магазином, сподіваюсь, якщо надалі звертатимемось до нього, все також пройде гладко.
Відповідь представника «FoRoom»
Добрий день, Ірина! Дякуємо за відгук та бажаємо, щоб покупки в нашому магазині завжди приносили тільки позитивні емоції.
Vitalii Lypach рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC200P, Замовлення №000129200

Для покупки зарядної станці робив предзамовлення. При цьому перерахував декілька тисяч гривень наперед. Станція надійшла у домовлений термін, без затримок. Замовив адресну доставку кур'єром. Оплата, доставка, обслуговування все на високому рівні, без жодних претензій. Дякую за товар
Відповідь представника «FoRoom»
Добрий день, Віталій! Нам приємно, що Ви залишились задоволені покупкою та обслуговуванням! Дякуємо, що обираєте наш магазин!
Dmitriy_sky рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro (DELTAPro-EU), Замовлення №000130148

Замовляв зарядну станцію EcoFlow DELTA Pro. Прийшла раніше обіцяного строку і головне ціна не змінилась (тк це був заказний товар були сумніви щодо зміни ціни продавцем, у менеджера уточняв цей момент і було обіцяно що ціна не зміниться, робив усього 10 % предоплати, в той час як інші магазини просили 100%). Отже, магазин FoRoom рекомендую до покупки
Відповідь представника «FoRoom»
Дмитро, вітаємо! Дякуємо за відгук та за те, що обираєте нас. Раді старатись для Вас!