Max Bloom не рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Хотів купити: Настінна сушарка для білизни Telegant Plus 100 83100

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару

Замовлення №SAW6EIZ зроблене 13.02.24. До 16.02.24 жодної реакції від магазину. Набрав сам, розмовляв з оператором Юрієм. У відповідь почув, що товар треба замовляти в Європі, строк 14-21 день з моменту замовлення. Чому замовлення не опрацьовувалось 2 дні, відповіді не отримав. На сьогодні, на сайті магазину жодної зміненої інформації немає, "Товар в наявності". Таке собі відношення до клієнта. Не раджу втрачати час на данний магазин.
Відповідь представника «FoRoom»
Доброго дня, Max Bloom! З Вами вже зв"язався наш менеджер для подальшого вирішення даного питання. Ми приносимо вибачення, за те, що менеджер не опрацював вчасно Ваше замовлення. Сподіваємося наша пропозиція позитивно відобразиться на нашій подальшій співпраці. Дякуємо Вам за зворотній зв"язок та сподіваємося на розуміння.
Andy Smith рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Телевізор Samsung UE75CU7172UXXH, Замовлення №000123263

Придбав телевізор Самсунг. Повністю задоволений якістю обслуговування. Спілкувався із менеджером на ім?я Андрій. Проконсультував, порадив конкретну модель, пояснив особливості дівайса. Товар доставили в помешкання, перевірили, пояснили особливості користування. Все супер!!! Дякую!!!
S6 Plus рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: iTech PTRB-95, Настінне кріплення PTRB-95, Замовлення №123121

Магазин спрацював на 100%, рекомендую
Відповідь представника «FoRoom»
Доброго дня, S6 Plus Щиро вдячні за зворотній зв"язок. Нехай покупки в нашому магазині приносять тільки позитивні емоції
Максим Кушнир не рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Хотів купити: Холодильник з морозильною камерою ART 65021

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару

Замовляв холодильник 15 січня, повідомили що привезуть 30-го. Погодився бо ціна була нижча ніж у інших. 31- го привезли кухню, а менеджер Олександр сказав що його директор запевнив, що холодильник буде 1-го лютого 100%, сьогодні 9 лютого звісно ніхто не телефонував. Купив в іншому місті набагато дорожче, плюс доплата за збір кухні майстру за перенос строків.
Відповідь представника «FoRoom»
Доброго вечора Максим Вкажіть номер вашого замовлення, для вирішення данної ситуації. Дякуємо за увагу.
Представник магазину «FoRoom»
Доброго дня Максим. Нам прикро що трапилась така ситуація. Ми готові відповідати за наші помилки, і готові компенсувати вам різницю, яку ви переплатили. Якщо вам пропозиція цікава можете звернутись на гарячу лінію Інтернет Магазину. Дякую вам за зворотній зв'язок, ми впевнені що ваш відгук допоможе у майбутньому покращити наш сервіс. Вам бажаємо гарного, і мирного дня. І вдалих покупок у майбутньому.
ВВВ рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Magio MG-976, Електрочайник, Замовлення №123569

Відповідь представника «FoRoom»
Доброго дня, ВВВ! Ми завжди раді старатись для Вас. З нетераінням будемо чекати Вас знову. Нехай покупка працює справно багато років!
Ірина Попович рекомендує цей магазин

Купив: Пилосос безмішковий BGC21X350, Замовлення №3AVROFP

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Менеджери оперативно затефонували після замовлення, детально розповіли про терміни та сам товар. Рекомендую. Пилосос чудовий за такі гроші!
Відповідь представника «FoRoom»
Доброго дня, Ірино! Раді вітати Вас у нашому магазині. Ми щиро вдячні Вам за зворотній зв"язок. Бажаємоо приємного користування та позитивних емоцій від покупки.
Олександр Титаренко рекомендує цей магазин

Купив: Пароочисник SC 3 EasyFix Premium (1.513-160.0), Замовлення №000123027

Все отримав вчасно . Комплектація вся на місці . Пароочисник працює як треба ! Дякую продавцю за гарний зворотній зв?язок )
Відповідь представника «FoRoom»
Олександр, добрий день! Дякуємо Вам за високу оцінку нашої роботи. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову!
Top Link рекомендує цей магазин

Купив: Пилосос безмішковий VC07M31C0HG, Замовлення №000123614

Швидке виконання замовлення. Чудовий магазин, приємне спілкування з продавцем. Дякую за товар.
Відповідь представника «FoRoom»
Top Link, добрий день! Дякуємо за відгук. Ми раді старатись для Вас та з нетерпінням чекаємо на Вас знову.
РУСЛАН рекомендує цей магазин

Купив: Електропила AP2521, Замовлення №123620

Відповідь представника «FoRoom»
Добрий день, Руслан! Ми дякуємо за високу оцінку нашої роботи та бажаємо, щоб всі подальші покупки в нашому магазині приносили Вам лише позитивні емоції!
Наталія Богата рекомендує цей магазин

Купив: Блендер BRAUN MQ 3045 APERITIVE White, Замовлення № 000122575

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару

Чудовий блендер. Приємна ціна. Якісне обслуговування, оперативно зв'язались, вирішили всі деталі. Трошки затрамалися з доставкою. Але, що спадобалося, без попередньої оплати. Тобто оплатила на карту кур'єру. Це зручно. Все інше добре.
Представник магазину «FoRoom»
Шановна Наталія Дякуємо вам за теплий відгук та приємні слова щодо нашого блендера та обслуговування! Ми раді, що вам сподобався наш продукт і що ви задоволені ціною та якістю обслуговування. Вибачте за невеликі труднощі з доставкою, і ми вдячні, що ви звернули увагу на позитивний аспект - можливість оплати на місці кур'єру. Ми завжди працюємо над вдосконаленням наших послуг, і ваш відгук є для нас важливим джерелом вдосконалення. Дякуємо, що обрали наш магазин. Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас, якщо у вас виникнуть будь-які питання чи потребуєте додаткової допомоги. З повагою, Команда інтернет магазину FoRoom.com.ua