Danulyuk Andrey рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: HomeРобот для миття вікон Xiaomi HUTT C6, Замовлення №11111

Все чітко, дуже оперативно відправили замовлення
Олег Катерняк рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Автономний пусковий пристрій (бустер) Baseus Super Energy AirCar Jump Starter 10000mAh Black (CGNL020101), Замовлення №3920

Одразу відповіли, чітко пояснили характеристики, відправили через годину. Дякую
Олег, дякуємо за відгук!
Very intresting рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Багатофункціональний пристрій (Радіо, Ліхтар, PowerBank) Xiaomi NexTool NE20092, Замовлення №3828

Товар отримала.Все сподобалося.Рекомендую магазин 100%.
Nas_tia_s рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Купив: Автомобільний компресор (електричний) Baseus Super Mini Inflator Pump CRCQ000001, Замовлення №1

Roman Yarotskyi рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Купив: Мережевий зарядний пристрій Ugreen GaN 65W 4 USB PD QC3.0 QC4.0 (CD224), Замовлення №3757

Вперше купував у цьому магазині, сервісом задоволений, опис та якість товару відповідає очікуванням, відправка у день замовлення
Відповідь представника «Onetechno»
Дякуємо за відгук, повертайтесь за покупками!
Kirill Perov рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Мережевий зарядний пристрій Baseus Compact Quick Charger U+C 20W White (CCXJ-B02), Замовлення №3718

Товар отримав, все працює. Дуже вдячний
AlexZRX рекомендує цей магазин
28 вересня 2023

Купив: Xiaomi watch s1 active, Смарт-годинник Xiaomi Watch S1 Active Black (BHR5380GL), Замовлення №3694

d.seminikhyn рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Adaman Metal Digital Display Quick Charge Power Bank 65W 20000mAh Blue (PPIMDA-D03), Замовлення №3686

Дуде швидко зв?язались попри вихідний, в понеділок відправили. Все швидко і якісно, покупкою теж задоволений
Відповідь представника «Onetechno»
Дякуємо за відгук, раді,що ви задоволені. Чекаємо вас знову за покупками
Аня Плотникова рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: Зарядна станція Yoobao EN1 Power Bank 220В 150W 46200 mAh, Замовлення №3666

Замовляла зарядну станцію. Магазин зв?язався дуже швидко для уточнення замовлення. Замовлення відправили в той самий день. Добре запакували, станція прийшла не ушкоджена. Товар повністю відповідає опису. Щиро рекомендую цей магазин .
Анна, дякуємо за відгук!
Elanua рекомендує цей магазин
22 серпня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Adaman Metal Digital Display Quick Charge Power Bank 65W 20000mAh Black (PPIMDA-D01, PPADM-65S), Замовлення №20450761997574

Замовляв павербанк. Швидко відправили. Рекомендую магазин.
Відповідь представника «Onetechno»
дякуємо за високу оцінку!