Саша Казаков рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Клавіатура HyperX Alloy Origins Core Black (HX-KB7RDX-RU, 4P5P3AX), Замовлення №#22896

Все супер, отримав клавіатуру на наступний день після замовлення
Людмила рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Посудомийна машина Bosch SPV2XMX01K ? 1, Замовлення №#21243

Рекомендую інтернет магазин KLIK!!! Ціна на посудомийну машину була одна з найнижчих на ринку. Підкупила безкоштовна доставка. Швидкість та відправка на висоті. Окрема вдячність менеджеру по роботі з клієнтами Владиславу! Моє найкраще придбання в 2023 році.
Татьяна Каминник рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: q4VAiTPftnTUZz., Замовлення №q4VAiTPftnTUZz.

Купувала на подарунок блендер Bosch MS6CB6197. Після замовлення товару дуже швидко передзвонили, узгодили терміни доставки. Консультант Владислав дуже ввічливий, прислухалася до його рекомендацій. Рекомендую магазин.
Vadim рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Плойка автоматична Philips BHB876/00 , Замовлення №21422

Александр Мороз рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Установочный комплект Noctua на сокет 1700 (серый) (NM-i17xx-MP78) ? 1, Замовлення №21746

Jeorge Roots рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Клавіатура HP 930 Creator (1D0K9AA), Замовлення №Не пам'ятаю

Все швидко та якісно, дякую.
Anastasia Kolodnytska рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Електрогриль притискний Tefal Optigrill+ XL GC722D34, Замовлення №001

Декілька місяців тому замовила і отримала товар. Все співпадає з описом, ціле упакування, інструкція і тд. Гриль справно працює. Влада покупка. Рекомендую продавця.
VASYL KORETSKYY рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Купив: IP камера Imou Bullet 2C 4mp IPC-F42P, Замовлення №17560

Дякую магазину. Товар отримав швидко. Камера працює добре. Рекомендую цей магазин.
Oleg рекомендує цей магазин
13 грудня 2023

Купив: Рюкзак міський Lenovo Legion 17-inch Armored Backpack II, Замовлення №GX40V10007

все чудово
coul_28 рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: Планшет Samsung Galaxy Tab S8 11 8/128GB 5G, Замовлення №17157

Гарний магазин! Все пройшло швидко і якісно. Рекомендую.