Baza613 рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Зворотний осмос Leader Standart RO-5, Замовлення №14898

Позитивні враження від магазину eDobro. Консультація менеджера по підбору фільтра - відмінно.
Mykhailo Grygoriev рекомендує цей магазин
1 серпня 2023

Купив: Комплект картриджів для фільтра, зворотного осмосу Ecosoft Комплект картриджей для обратного осмоса 1-2-3 (CHV3ECO), Фільтр для води з системою зворотного осмосу Ecosoft P’URE BALANCE (MO675MPUREBAL), Замовлення №12198

Отримав вичерпну інформацію ще на етапі підбору фільтра, в той час як в багатьох інших магазинах надавали некоректну. Встановили вчасно, майстер все зробив якісно і швидко, надав повну інформацію стосовно використання. Це, напевно, перший раз, коли все працювало швидко і якісно! Дякую Олександру, який провів через усі етапи з початку вибору! Супер!
Відповідь представника «eDobro»
Михайло, дякуємо за Ваш відгук!
Taras Zemliankin рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Купив: сіль таблетована, Замовлення №12556

Робив дещо "спеціалізоване" замовлення, коли для магазина не було відомо, коли саме треба зробити доставку. І я в останній момент тільки знав, коли на протязі дня треба доставити. Все виконали, магазин повністю виправдав очікування і підстрахував. Хоча я розумію, наскільки це може ламати плани по доставкам на день. Рекомендую магазин як надійного партнера
Відповідь представника «eDobro»
Тарас, дякуємо за звернення. Так, це було дещо не зручно для організації Вашого замовлення, але все ж таки можливо. Ще раз дякуємо за довіру.
YurOK рекомендує цей магазин
27 лютого 2023

Купив: Фільтр зворотного осмосу Ecopure RO-6 з мінералізатором, Замовлення №00724

Купував комплекти картриджів до 3-ступеневого фільтра - завжди робили знижку, а також доставку безкоштовну іноді. Цього разу замовив Фільтр зворотного осмосу Ecopure RO-6 з мінералізатором. Також взяв комплект картриджів на рік обслуговування фільтра. Доставка була за мій рахунок у відділення Нової Пошти. Співробітники магазину завжди відповідають на питання та готові допомогти. Планую в майбутньому робити у них покупки.
Александр Ганненко рекомендує цей магазин
26 січня 2023

Купив: Фільтр механічної очистки води 1465 Clack TC, Замовлення №1325

Маю приватний будинок, скважину (так, там не все ок з нею зараз), певну систему очистки води, але вона не давала бажаної якості води. Звернувся в edobro. Визначили проблему, підібрали обладнання, зробили конкурентну пропозицію, швидкий та якісний монтаж. Співпрацею задоволений, за потреби буду звертатись ще. Перший бутиль до фільтрації, останній вже з новим обладнання від edobro. Дякую за співпрацю.
Hanna Smal рекомендує цей магазин
8 грудня 2022

Купив: Filtrons Картридж вугільний від сірководню і заліза, тип Big Blue 20, FLGACPLUS20BB20

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, сервісна підтримка

Очень довольна качеством обслуживания в этом магазине. Обращаюсь к ним не первый раз, всегда получаю полную консультацию, рекомендации и отличный сервис. Причем в любое время! Отдельное спасибо за скорость доставки заказа. Сейчас с перебоями электричества бывает по неделе заказ ждешь, а тут вчера заказал - сегодня уже приехал! Брали у них осмос и разные фильтры для очистки воды со скважины. Очень старательные ребята, одно удовольствие с ними иметь дело!
Наташа Мудракова рекомендує цей магазин
3 листопада 2022

Купив: Water Boss 400

Замовляла фільтр - кабінет, щоб очищена вода надходила до пральної машини та бойлера. Обрала цей магазин тому, що отримала професійну і детальну консультацію від менеджера Олександра, який зміг підібрати найкраще рішення для мого помешкання. У мене був складний проект, але менеджер з монтажу Олександр впорався з цим непростим завданням. Незважаючи на війну, мій проект реалізували. Зараз я користуюся чистою водою, після прання речі білі, обладнання працює гарно. Рекомендую!
Aledjun рекомендує цей магазин
13 вересня 2022

Купив: Aqualine RO-6P

Приємне враження від самого початку. Немає відчуття, що тобі товар «впарюють». Консультація логічна та аргументована. На конкурентів не гонять. Авжеж, все що сказали не перевіриш, бо не експерт, але те, що як альтернативу бажаного пропонують не дорожче - величезний плюс. Одним словом, чи не кращі продавці з якими доводилось мати справу у житті.
Людмила Коретко рекомендує цей магазин
30 серпня 2021

Купив: Комплексная фильтрация

Сподобалося: відвантаження товару

В компании https://edobro.com.ua/ Заказывала комплекс фильтров для частного дома. Обслуживал менеджер Александр, который помог профессионально подобрать оборудование. Установка прошла в оговоренные строки, пользуемся чистой водой) Но каково же было мое удивление, когда через некоторое время позвонил мне менеджер Александр, и сказал что я передала 1 тыс грн. Дело даже не в деньгах, а в том что есть порядочные люди, и компании. СПАСИБО!!
Omslib рекомендує цей магазин
28 травня 2021

Купив: Фільтр для води з системою зворотного осмосу Aqualine RO-5

Вежливый менеджер/консультант Александр помог сделать правильный выбор фильтра обратного осмоса, указал на плюсы и минусы разных моделей. Цена также порадовала. Приятно быть клиентом данной компании. Остались только положительные эмоции, спасибо!
Відповідь представника «eDobro»
Спасибо за отзыв. Нам приятна Ваша оценка нашей работы.