Алекс Хеппі рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Samsung 4 GB SO-DIMM DDR4 2666 MHz (M471A5244CB0-CTD), Пам'ять для ноутбуків Samsung 4 GB SO-DIMM DDR4 2666 MHz (M471A5244CB0-CTD), Замовлення №#1

Yevhenii Nytsenko не рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Хотів купити: TEAM CX1 240 GB (T253X5240G0C101), SSD накопичувач TEAM CX1 240 GB (T253X5240G0C101)

Навіщо платити за рекламу товару якого у вас немає!
Kateryna Svid рекомендує цей магазин
29 червня 2023

Купив: Десктоп ETE, Замовлення №123456

Клієнт цього магазину з 2019 року. Перший комп'ютер, куплений в них, до сих пір підтримує будь-яку програму без підвисань, нові ігри запускає на високих/максимальних налаштуваннях. Ніяких проблем не маю. Завжди відповідають швидко, професійне ставлення і професійний підхід. Дякую!
Алексей рекомендує цей магазин
1 червня 2023

Купив: Игровой пк, Замовлення №1

Пишу отзыв спустя 10 дней пользования, купил пк в данном магазине, все комплектующие новые, работает чётко, без сбоев, все игры на ультра, программы летают. Обслужили быстро, даже в не рабочее время, собрали пк за 3 дня, и отправили, Рекомендую магазин всем.
Дмитро Шакалов рекомендує цей магазин
18 травня 2023

Купив: MediaRange MR733, Портативна колонка MediaRange MR733, Замовлення №19192

Чудовий магазин. Дякую
Денис Сулиманов рекомендує цей магазин
6 травня 2023

Купив: Пк, Замовлення №ET002627

Дякуємо спеціалісту Тарасу за якісну, чітку, а головне своєчасну і зрозумілу допомогу, задоволений сервісом і роботою магазину і персоналу, надалі буду рекомендувати магазин всім ! Дякую !
omfg рекомендує цей магазин
12 січня 2023

Купив: Пам\'ять Samsung 16 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (M471A2K43EB1-CWE), Пам'ять для ноутбуків Samsung 16 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (M471A2K43EB1-CWE), Замовлення №58955

Замовив спочатку один модуль пам'яті на 8Гб у новий ноутбук, але сталось так, що вона не запрацювала. Повернув в магазин і замовив дві по 16Гб. Все працює. З поверненням проблем не було, більш того, другу посилку продавець відправив за власний кошт. Рекомендую магазин!
Резниченко Александр рекомендує цей магазин
2 грудня 2022

Купив: І9400, Замовлення №АВ-0000159

Купував системник 06.02.20 - і9400, 1660 super, 240 ssd, 1 tb hdd, 16gb ram за 16700 грн. , що було значно дешевше ніж у відомих конкурентів. Після навали свинособак втратив оперативку та два вінта, відірвали кулер. Звернувся в компанію за ремонтом, як на мене зробили меньше за собівартість - 5000 грн. Компанію однозначно рекомендую. ETE.ua успіху і процвітання Вам!
2364275 рекомендує цей магазин
20 листопада 2022

Купив: Батарейки MediaRange Premium Alkaline Coin Cells, AG13|LR44|1.5V, 10 шт (MRBAT113) (MRBAT113), Замовлення №18809

Ціна товару відповідає дійсності, після замовлення перетелефонували та підтвердили наявність. Відвантажили у строк. Єдиний мінус не має можливості спратити картою через термінал, цікавить саме такий спосіб розрахунку щоб сплатити кредиткою без комісії. Розрахунок з картки на карту не зовсім те що треба.
dima kurilovich рекомендує цей магазин
16 листопада 2022

Купив: Комп’ютер, Замовлення №59000885979871

Чудове обслуговування і дуже швидка і якісна доставка, дуже сподобалось