Oлег Веремчук рекомендує цей магазин
26 квітня 2024

Купив: Фен Philips BHD720/10, Замовлення №288036678

Замовив у неділю, а в понеділок уже забрав посилку. Разом із посилкою отримав гарантійний талон і фіскальний чек.
Илья Киселевич рекомендує цей магазин
23 квітня 2024 На модерації

Купив: Мультиварка Tefal RK321A34, Замовлення №№287248749

Все отлично , буду еще обращаться
PICPL рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Мультиварка Tefal RK321A34, Замовлення №288017053

Покупал мультиварку Tefal RK321A34 Обслуживание удобство доставки и качество товара на самом высоком уровне. Единственный магазин который работал тогда когда мне было нужно.
Юра123 рекомендує цей магазин

Купив: Кухонна машина Bosch MUMS2EW30, Замовлення №285308273

Купив на подарунок, не підійшло ,без проблем повернув, все ок.
Lena S рекомендує цей магазин

Купив: Занурюваний блендер Braun MQ 9135 XI (0X22111366), Замовлення №286614237

Блендер перевірили - все працює
mansheva рекомендує цей магазин

Купив: Блендер стаціонарний Philips HR3573/90, Замовлення №285741839

Спасибо, покупкой доволен, блендер отличный, чек получил, проверил блендер при получении, рекомендую этот магазин
Марина Степанова рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Електром'ясорубка Bosch MFW3X15W, Замовлення №284170641

Продавець Станiслав був ввiчливим i обiзнанним. Дякую!
6 квітня 2024 Відповісти
Світлана 81 рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Праска тефаль, Праска з парою Tefal TurboPro Anti-Calc FV5697, Замовлення №282403932

Дякую за оперативність.
Саня Олександр рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Занурюваний блендер Braun MQ 9135 XI (0X22111366), Замовлення №282068625

Замовив у неділю по обіді, а вже у понеділок об одинадцяті користувалися ним вдома. Мега швидко. Дякуємо! Молодці! Все сподобалось.
Андрій Матвійців рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: KENWOOD KHC29A.H0WH, Замовлення №281878145

Купив кухонну машину Kenwood. Дуже задоволений, товар відповідає всім вимогам, ввічливий продавець, відправили дуже швидко!!! Магазин рекомендую.