Serhii Mykhelev рекомендує цей магазин
13 серпня 2023

Купив: Йорш для туалету підлоговий Sensea Olas нержавійка хром, Замовлення №0011572550

Все сподобалось: замовлення опрацьовано протягом години, отримано номер замовлення та зворотній зв'язок про готовність замовлення до видачі. Видача максимально швидка, черг немає. Трохи здивувала плата в розмірі 1 гривні за самовивіз, але нехай. В цілому, можна рекомендувати, інтернет-магазин працює добре.
Відповідь представника «Леруа Мерлен Україна»
Добрий день! Щиро дякуємо вам за відгук! Для нас дуже важливо отримувати зворотній зв'язок від наших клієнтів! Завжди раді прийти на допомогу! Гарного дня:)
30 липня 2023

Купив: клей акриловый круче гвоздей, Світлодіодна лампа LED Mono Lighting LED 4Вт C35 матовая E14 220В 4000К (8682139020085), Замовлення №0011568411

Выбрал-заказал-товар - проверил - купил.
Відповідь представника «Леруа Мерлен Україна»
Добрий день! Дякуємо вам за довіру та те, що обираєте Леруа Мерлен! Працюємо, аби усі наші клієнти залишались задоволені:) Гарного дня!
Sasha Bach рекомендує цей магазин
3 березня 2023

Купив: Кабель КГт 3х2.5 Каблекс 3м, Вилка кутова Bemis каучук IP44 16А - 2шт., Замовлення №1508090

Все добре. Товар забрав без проблем.
Дмитро не рекомендує цей магазин
8 лютого 2022

Купив: ФАРБА SNIEZKA MATTLATEX BRILLIANT 10Л, Замовлення №004441626

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Igor Korney не рекомендує цей магазин
29 січня 2022

Купив: Люстра Searchlight Люстра Maypole 6345-5SS, Замовлення №0031082413

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Замовлення 0031082413. Отказ привозить уже оплаченный товар с курьерской доставкой. Причина - нет в наличии в магазине ул. Саперно слободская, а везти из магазина проспект Правды не хотят!!! Ужасное отношение к клиентам!!!
Сергей Подовинников рекомендує цей магазин
7 січня 2022

Купив: Фасадная плитка, Замовлення №002779931

Магазин супер. Доставка бесплатная, возврат денег за недополученый товар оперативно. Рекомендую!!!
Анастасия Парамонова не рекомендує цей магазин
4 січня 2022

Купив: 11907546, Замовлення №002779019

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

Олег Ханин не рекомендує цей магазин
29 грудня 2021

Купив: Лед лампи, Замовлення №431460

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Alex V0id не рекомендує цей магазин
23 грудня 2021

Купив: Крепление для смесителя 2 ШП KS-2BR. Крепление для смесителя 1 ШП KS-1BR, Замовлення №0031065140

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Виктор Вересюк не рекомендує цей магазин
19 грудня 2021

Хотів купити: Ялинка класична, Замовлення №00675028

Зробив замовлення, на штучну ялинку. Зателефонував співробітник, проговорили умови замовлення, доставки, оплати.. на наступний день телефонують і кажуть що ваша ялинка --в некомлекті!!. БУДЕТЕ БРАТИ?? !!!! Кажу, мені не потрібно не комплект--відповідь ну тоді скасовуйте замовлення. Маг, продає товар якого не має в наявності а потім -я повинен скасовувати замовлення. Цє і є французький магазин з євпопейським обслуговуванеям??? Не рекомендую, даний магазин