Ціна збігалась із заявленою на hotline
Володимир Капітанюк не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Apple Watch Series 9 GPS 45mm Midnight Aluminium C. with Midnight Sport Band M/L (MR9A3QP/A) NO BOX, Замовлення №457244

Олександр Ромащенко не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Бензиновий генератор EDON PT-3000

Замовив на сайті цього жжука генератор. Дізнався чи він є, перерахував 7 липня кошти. Потім виявилося що такого товару вже немає. Ось вже 26 липня. Щоденно телефоную щоб повернули кошти. Щоденно мені вічливо обіцяють їх повернути скоро, також обіцяють "сьогодні повідомити коли саме повернуть кошти,". Не рекомендую більше купувати у цього жжука нічогісенько
Олександр не рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Хотів купити: Мобільний кондиціонер TCL TAC-09CPB/PSLW

Товар замовив 20.07.24, підтвердили наявність та прийняли замовлення. 23 липня вирішив поцікавитись, що по доставці, сказали на четвер - п'ятницю. Сьогодні як відчував набрав ще раз, кажуть, а ви знаєте товар недоступний. Питання для чого прокомпастували мені мізки, коли я вже міг знайти дефіцитний товар в іншого продавця. Не раджу мати справу і бачу відгуки тут говорять про аналогічне
Klymniuk не рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Миючий пилосос з аквафільтром Thomas MOKKO XT Aqua-Box (788580), Замовлення №МОБ00411623

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Ya Vitaliy не рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення № №458491

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

придбав навушники 15/07. Сьогодні 19.07 товар досі не відправлено. Мене ніхто не попереджав що так довго. Дзвоню щодня. Щодня кажуть сьогодні відправимо. Не рекомендую!!
Відповідь представника «ЖУК»
Добрий день! Нам дуже прикро за те, що Вам не вдалося отримати своє замовлення в очікуваний для Вас час. Ми обов'язково звернемо увагу на дану ситуацію та застосуємо всі заходи для запобігання виникнення подібного в майбутньому. Готові Вам запропонувати знижку на майбутнє у нас замовлення! Сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами!
Игорь Дворецкий не рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Хотів купити: Будівельний фен Metabo HG 20-600 (602066000)

Замовив будівельний фен Metabo HG 20-600, написали що відправлять, через 8 днів так нічого і не відправили... Тільки витратив час
Відповідь представника «ЖУК»
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар. Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження про нашу компанію.
dmtrj не рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Хотів купити: SSD накопичувач Apacer AS340X 960 GB (AP960GAS340XC-1)

В наявності -- це коли його відправляють у день замовлення або на наступний робочий день. А не як не на 5 робочий день від замовлення. Захливий сервіс!!! Захливе ставлення до клієнтів!!! Ні якої інформациї щодо того що цей товар буду под вас замовлений у постачальника й доведется чикати тиждень!!!
unkn0wn рекомендує цей магазин

Купив: Відеокарта ASUS DUAL-RTX4070S-O12G-EVO, Замовлення №455524

В магазин доставили навіть трішки швидше. Коробка не відкривалась (тобто має оригінальні стікери з обох сторін). Відеокарта запакована. По номеру серійника придбана в Німеччині. В комплекті має перехідник на 16 пін (2х8). Гарантія на 3 роки від магазину (поки підстав використати нема). Підозри викликає лише чек
Відповідь представника «ЖУК»
Добрий день! Дякуємо Вам за позитивний відгук, та дякуємо, що обрали наш магазин. Приємного користування
Здравствуйте, а как видеокарта? Рабочая? Хочу тоже в этом магазине заказать видеокарту, но чет многовато отзывов плохих про этот магазин.
17 липня 2024 Відповісти
unkn0wn відповів на коментар Максим «Odyssey»
Добрий день. Наразі нормально перевірити карту ще не мав змоги. Пробував запустити старим 500W блоком. Запустилась. В cpu-z оприділилась і відображається правильно. Через те, що не маю два окремих 8пінових виходи на блоку живлення, не ризикнув запускати жодні стрес тести на ній. Очікую новий блок живлення, але він мінімум через місяць прибуде. Як і нова материнка з процом, який може потягнути карту на 100%. В грі показав ті ж 170 fps, що і стара відеокарта, але у мене старенький Ryzen 1600. І саме він не витягує більше fps
Максим «Odyssey» відповів на коментар unkn0wn
Дякую.
17 липня 2024 Відповісти
andriymartynyuk не рекомендує цей магазин
16 липня 2024

Купив: CTECHi GT200, Замовлення №1722162

Вкрай не рекомендую цей магазин - придбав минулого року зарядну станції CTECHi GT200, користувався 2-3 рази, а цього року коли почались відключення станція зламалась і відправив її в СЦ, де вона вже перебуває типу в ремонті майже 2 місяці, точних термінів не повідомляють, складається враження що комусь вона стала в нагоді вдома в цей час коли в країні масові відключення.
Oleksii рекомендує цей магазин
13 липня 2024

Купив: Патч корд Cablexpert PP8-LSZHCU-BK-0.25M, S/FTP, Електрочайник Delfa 3402 X, Замовлення №451849

Якщо терміни доставки не мають значення - можна сміливо оформлювати замовлення. Доставка в магазин зайняла 10 днів. Товари належної якості. Наявність та ціна актуальні.
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Олексію! Дякуємо за оцінку роботи нашого інтернет-магазину! Нам важливо знати, що якість товару Вас задовільнила, покупка якого залишила після себе лише позитивні враження! Будемо раді прийняти у Вас замовлення знову!