Sergey Andrienko рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Вентилятор Noctua NF-P12 redux-1300 PWM, Замовлення №№411924

Купив кулер Noctua - все вчасно відправлено, і ціна приємна. Дякую магазину!
Відповідь представника «ЖЖУК»
Добрий день, Сергію! Дякуємо Вам за позитивний відгук, та дякуємо, що обрали наш магазин. Приємного користування та гарного дня! З повагою, ЖУК.
lordwerneo не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 лютого 2024

Купив: Флешка Kingston USB3.2 32GB Type-C Kingston DataTraveler 70 Black (DT70/32GB), Замовлення №413885

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «ЖЖУК»
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи було Вам повідомлено якусь інформацію вчора протягом дня?
Так, телефонували, завтра заберу.
7 лютого 2024 Відповісти
Проблему вирішили, прислали флешку на 64 гб (за ту ж саму ціну).
8 лютого 2024 Відповісти
Alex_Ваш не рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Хотів купити: FPV дрон Avata Pro View Combo with Goggles 2 and Motion Controller (CP.FP.00000110.01, CP.FP.00000115.01)

Не сподобалося: відвантаження товару

За ніс водили тиждень так і не відправили
Nikolay Kusch не рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Хотів купити: Оперативна пам\'ять Goodram 64 GB (2x32GB) DDR5 5600 MHz IRDM RGB Black (IRG-56D5L30/64GDC)

Замовив озу 64ГБ, вислали 32Гб іншого бренду, значно дешевшого. Попередньо в чаті уточняв актуальність та наявність, потім так само уточнив у менеджера під час підтверженя по телефону.
Відповідь представника «ЖЖУК»
Добрий день! Просимо вибачення за таке непорозуміння. Підкажіть, будь ласка, номер замовлення для вирішення ситуації.
замовлення №413083
7 лютого 2024 Відповісти
misha dydar не рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Смартфон Poco M5s 6/128GB Grey, Замовлення №409393

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару

Alexandr Bulanyy не рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Хотів купити: Стаціонарна ігрова приставка Xbox Series X 1TB (889842640816)

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Misha Slyvka не рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Kingston XS2000 Portable 500GB, Замовлення №немає

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «ЖЖУК»
Добрий день! Перепрошуємо за надані Вам незручності. Експерт на магазині надав звіт про отримання браку, при отриманні. Тому неможливо було знати наперед про відсутність товару. Відповідний менеджер мав Вас проінформувати про аналогічний товар, або про скасування замовлення. Просимо вибачення за таке довге очікування.
Roman K не рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Хотів купити: Газова плита Hansa FCGX53028, Газова плита FCGX53028

Звязався з менеджером жжук, підтвердив покупку, домовився про доставку, товар нібито вже відправили зі складу. Чекаю на плиту та через 3 дні мені у вайбер приходить мсседж що товару немає у наявності. Дзвоню, вимогаю пояснень і так товар закінчився та менеджер навіть не звязався. Відношення до покупця некому не раджу.
Відповідь представника «ЖЖУК»
Добрий день! Перепрошуємо за надані Вам незручності. Такі великогабаритні товари не зберігаються на наших складах. Тому, коли отримали звіт про неможливість відправки, товару належної якості, відповідний менеджер мав Вас проінформувати про аналогічний товар, або про скасування замовлення. Просимо вибачення за таке довге очікування.
val kol не рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Хотів купити: Електрочайник MR-012-ORANGE

Не сподобалося: відвантаження товару

Два дні пройшло а рахунок так і не зробили! Ні зробили але на якесь крісло. Менеджери не знають є у них розрахунок з пдв чи немає для підприємств.
Tolya Ostashevsky не рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Процесор AMD Athlon X4 950 (Bristol Ridge 3.8GHz 2MB 65W AM4) Tray (AD950XAGM44AB), Материнська плат, Замовлення №407290